Ak šī saldā konkurence! :D

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Humors un Joki Ak šī saldā konkurence! :D

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146536
    Mr.Death
    Participant

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080208231451250.jpg[/img]

    Vēl tik trūka kādas lidojošas Bites. :D:D:D Tālāk nu vienkārši vairs nav kur! :duno:

    #175610
    archeens
    Participant

    Katrs mēģina cik var, vienmēr kāds būs uzvarētājs un kāds paliks zaudētājos.

    inbox par to vienalga, viņiem tikai naudiņa nāk 🙂

    #175611
    Foxsk8
    Participant

    Būtu vispār labi, nevis būtu rakstīts ielogoties, bet iebitoties 😀 Tad būtu visu 3 operātoru reklāmas. Paskaties, kādu naudu viņi saņem par reklāmām

    https://company.inbox.lv/Ads/products

    #175612
    samurajs
    Participant

    Poh… visas tās reklāmas, AdBlockPlus likvidē visas zivis, kukaiņus un citus mūdžus 😀

    #175613
    afigel
    Participant

    kur juus taas reklaamas redziet? man uz FF ar Adblock nekaadas reklaamas nav. delfi arii tukss un vienmulsh 😀

    #175614
    Foxsk8
    Participant

    Nu tiem kam ir bloks virsū, neko neredz. Ja tā godīgi saka, dažreiz pat kāda reklāma ir tīri laba, noderīga.

    #175615
    shady
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Nu tiem kam ir bloks virsū, neko neredz. Ja tā godīgi saka, dažreiz pat kāda reklāma ir tīri laba, noderīga.


    +1

    Es dažreiz nesaprotu – kāda jēga bloķēt visas reklāmas?

    Ok, piekrītu, ka ir lapas, kur viņas tiešām sāk traucēt, bet pamatā jau tā nav.

    Tas ir tas pats, kas pa TV reklāmas laikā rāditu melnu bildi – nu i nafig! Tad jau labāk lai ir reklāmas!

    Bez tam – reklāma ir uzziņu avots, kur var pamanīt arī ko interesantu. 90%, piemēram, no mana filmu repertuāra ir pateicoties dēļ reklāmām + citi raidījumi utt.

    Es teiktu tā – ja nebūtu reklāmas, tad būtu diezgan bēdīgs stāvoklis – reklāma, kas sevi pasniedz kā – video failu, reklāmrakstu, baneri, textuālu informāciju utt => ja šis viss nebūtu….pazustu neiedomājami daudz informācijas par jauno.

    #175616
    Mad182
    Participant

    shady wrote:

    Es dažreiz nesaprotu – kāda jēga bloķēt visas reklāmas?

    Tāpēc, ka tās bendē manus nervus, aizņem vietu apskatamajā lapā un rij traffiku. Jau pāris gadus lietoju adblock ar pamatīgiem filtriem. Neko nejūtos zaudējis.

    Un ar TV salīdzināt ir mulķīgi – es neskatos melnā ekrānā, bet gan lapā ar saturu, kuru vēlos redzēt, bez visādiem mirgojošiem mēsliem visās malās…

    Pie tam bloķēju ne tikai reklamas, bet ari pārāk uzkrītošus smaidiņus (p. notepad.lv) un citus shitus.

    #175617
    marr
    Participant

    tā lai gari un plaši nav jāraksta – apmēram piekrītu shady.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā