Aliexpress 6 gadu jubilejas superpārdošana. Lētāk ir tikai par velti!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Aliexpress 6 gadu jubilejas superpārdošana. Lētāk ir tikai par velti!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161945
    samurajs
    Participant

    Ä€zijas tirdzniecības platforma Aliexpress no šodienas līdz 31. martam rīko grandiozu 6 gadu jubilejas izpārdošanu. Š oreiz akcija ir zīmīga ar to, ka daļu preču iespējams iegādāties par dempinga cenām – respektīvi zem pašizmaksas. Jāievēro gan viens: superzemās cenas būs spēkā tikai tad, ja pasūtījums tiks apmaksāts no Aliexpress Shoping App.

    Tas darbojas pavisam vienkārši – mūsdienu jaunatne ļoti iecienījusi “bakstāmos” tālruņus un neko citu kā mobilās aplikācijas neatzīst. Tāpēc nepieciešams pievienot klientu auditorijai arī šos potenciālo pircēju miljonus. Reklāmas nolūkos Aliexpress piemaksā pārdevējiem, lai daļu preču viņi varētu notirgot par cenām, kas liekas vispār neiespējamas. Š ai sponsorēšanai investētās summas mērāmas miljonos USD.

    Tā kā preču pārlūkošanai interneta pārlūks ir daudz ērtāks nekā mobilā aplikācija, ieteicamā iepirkšanās shēma būtu šāda:

    1. Uz PC sameklējam sev vajadzīgās preces.

    2. Sametam tās grozā.

    3. No Aliexpress Shoping App apmaksājam pirkumus.

    Lai iepirktos Aliexpress, nevajag nekādus PayPal kontus kā eBay, pietiek ar parasto Visa vai Mastercard norēķinu karti. Ja ir izveidots AliPay konts (maksājumu karte “sajūgta” ar Ali lietotāja profilu), apmaksāt pirkumus var ar vienu klikšķi. Drošības nolūkos gan būtu prātīgi šiem pirkumiem turēt atsevišķu karti ar nelielu naudas summu uz tās. Nekādu incidentu vismaz man vēl nav bijis, bet kas zina…

    Nepieredzējušus potenciālos pircējus uzreiz brīdinu: ja nav vēlēšanās Latvijas pastā piemaksāt 21% PVN + komisijas maksu par pakalpojumu, katras paciņas vērtība nedrīkst pārsniegt 22 EUR! Daži teiks “ar ķīniešiem var visu sarunāt” – lai uzraksta uz paciņas mazāku summu. Tik tiešām sarunāt var, bet ar Latvijas VID diezin vai varēs sarunāt. Kādreiz jau izdodas arī nošmaukt, bet ne vienmēr.

    Ko nevajadzētu pirkt Aliexpresā? Apģērbus un apavus (jo tie visdrīzāk neatbildīs izmēram – būs spēcīgi par mazu, un kas vēl zin, kā izskatīsies). Un visu to, kam svarīga ražotāja garantija, piem. telefonus.

    Ko visizdevīgāk pirkt Aliexpresā? Visa veida aksesuārus, elektronikas komponentes (čipus, Arduino, Raspberry Pi klonus, LED u.c. detaļas), vadus (piem. HDMI vadus var dabūt par 1 €), instrumentus, visādas jostiņas, somiņas, dāmu rotaslietas utt.

    Un pats pēdējais – kvalitāte. No maniem 30+ pirkumiem pēdējā gada laikā neviens nebija brāķis. Apmēram 2/3 preču novērtēju kā lieliskas – nebija kur piekasīties. Pārējās – “kā jau pie ķīniešiem” vai “kvalitāte atbilst cenai” 😀 Mest ārā nenācās neko; viss joprojām darbojas.

    Veiksmīgu iepirkšanos!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ali_1.png[/img]

    #324443
    Nelabojams
    Participant

    Viens no iemesliem manai nepatikai pret mobilajām viedierīcēm – katram sūdam vajadzīgs savs apps. Kamēr uz datora pietiek ar vienu vienīgu pārlūku.

    #324444
    jezus
    Participant

    ++

    #324445
    Leichttraktor
    Participant

    Labāk padalieties ar kādu interesantu/vērtīgu gadžetiņu ko atrodat.

    #324446
    uldics
    Participant

    +1

    #324447
    Mahmuds
    Participant

    Ieķēru savam topošajam pirmklasniekam telefonu Oukitel C2 pa 36 eirām. Veikalā nopērkams lētākais daudz maz ciešamais telefons ir LG 40l pa 70 eirām, kas ir 2x dārgāks par šo Oukitel, bet pēc parametriem 2x vājāks. Tad nu redzēsim, kāds būs 🙂 !

    Vispār jau šad tad kaut ko no Ali pasūtu, jo cenas tiešām ir pievilcīgas. Ir ļoti laba pieredze ar Xiaomi produkciju, ne velti Xiaomi tiek dēvēts par Ķīnas Apple. Neiesaku pasūtīt noname akumulatorus, tipa UltraFire. Kolēģis tādus nopirka un virsū rakstīto 4000 mAh vietā samērījām tikai 650 mAh.

    #324448
    samurajs
    Participant

    Ja vajag aķi telefonam, pārbaudīti normāli ir ražotāja HSA veikalā. Nav tie fantastiskie cipariņi kas uzrādīti, bet reāli mazāk nekā oriģinālajos aķos arī nav. Nav arī lētākie, bet mobilajā app cenas vidēji 1.50 zemākas.

    http://www.aliexpress.com/store/all-wholesale-products/1305048.html

    Š…emt noname baterijas – vējā izmesta nauda.

    #324449
    Foxsk8
    Participant

    No ali ikdienas man pienāk pakas, pastu kaste pilna, uz pastu jādodās. Iedod tikai sievai rīcības brīvību 😀

    #324450
    BERILS
    Participant

    ieteiktu painteresēties par telefona radiācijas izdali (SAR)

    varbūt labāk tad viņam nevajag to telefonu.Noteikti nē, ja SAR ir virs 1.49

    #324451
    Leichttraktor
    Participant
    #324452
    samurajs
    Participant

    Paniku necelsim, te nav Amerika, Eiropā SAR drīkst būt līdz 2 W/kg.

    https://en.wikipedia.org/wiki/Specific_absorption_rate

    Kaitīgs tas SAR faktors ir tad, ja stundām ilgi mobilo tur pie auss un ļerkst. Un ja tas notiek laukos kur līdz bāzes stacijai tālu un mobilais raida uz pilnu klapi. Izeja – lietot austiņas.

    Vispār es pat neieteiktu pirkt telefonu ar ļoti mazu SAR vērtību – tas nozīmē mazu radiokanāla jaudu un sliktu zonu. Viss ir saistīts.

    #324453
    Mad182
    Participant

    Tik ļoti šis. Īpaši, kad gadās atvērt kādu mājas lapu sekojot linkam, kuru man interesē tikai vienreiz apskatīties, bet tā man uzmet aplikācijas instalēšanas popupu pa visu logu, vai arī forumi, kas liek instalēt crapa-talku un kad no tā atsakies, pārmet uz kaut kādu nepilnīgu mobilo versiju. Man ir telefons ar full-hd izšķirtspēju un interneta pārlūku kas prot attēlot jebkuru lapu, lūdzu beidziet man uzbāsties ar savām sūda aplikācijām, tas ir ātrākais veids, kā mani piespiest aizvērt kādu lapu un telefona.

    Interneta pārlūks, e-pasta klients, čats, navigācija, mūzikas atskaņotājs – tās ir aplikācijas, kuras ir cienīgas atrasties manā telefonā. Figņa, kas attēlo to pašu mājas lapas saturu, ko interneta pārlūks – tā nav aplikācija, bet draza.

    #324454
    Mahmuds
    Participant

    Ja es redzu, ka SGS 3 saderīgam aķim ir rakstīts 5000 mAh, bet oriģinālajam ir 2100 mAh, mani pārņem pamatīga neticība! Arī cenu starpība nav milzīga. Liepājā veikalā labu neoriģinālo aķi var nopirkt pa 10 eirām, HSA maksā 8,7 eiras.

    #324455
    LAN
    Participant

    + tādām izklaidēm tērējās papildu trafiks, jo cik no šīm lietotnēm ir datu kompresija?

    Un tad vēl meklē “jaukajā” un “īpašajā” lietotnes UI kur ir tas ko Tev vajag?!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā