Aliexpress uzsācis cīņu pret zaglīgiem pircējiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Aliexpress uzsācis cīņu pret zaglīgiem pircējiem

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162686
    samurajs
    Participant

    Ä€zijas tirdzniecības platforma Aliexpress sākusi vērsties pret tām valstīm, kurās tradicionāli ir liels daudzums negodīgu pircēju. No 1. janvāra Spānijā un Brazīlijā atcelti ekonomiskās klases sūtījumi. No šodienas, 7. februāra tām pievienosies postpadomju valstis Krievija, Baltkrievija un Ukraina. Krievijā visas paciņas vērtībā virs 2 EUR nāksies obligātā kārtā nodrošināt ar pilnu tracking pakalpojumu līdz pat saņemšanas brīdim. Baltkrievijā un Ukrainā tas būs spēkā jau no pirmā centa.

    Ko tas nozīmē “ekonomiskās klases sūtījumi”? Dažādi nelielas vērtības sīkumi kā viedtālruņu maciņi, stikliņi tiek piegādāti tieši pasūtītāja pastkastē tāpat kā vēstules. Tie netiek reģistrēti starptautiskajā pasta sistēmā, un rezultātā nav iespējams uzzināt paciņu patreizējo atrašanās vietu. Tāpat arī pazušanas gadījumā noteikt vainīgo nav nekādu izredžu. To sākuši masveidā izmantot zaglīgi pircēji, kas pēc preces saņemšanas nevis to apstiprina mājaslapā, bet gan ieķeksē “neesmu saņēmis”. Tā kā Aliexpress ir par godīgu tirdzniecību, un klientam vienmēr taisnība, pēc dažām dienām pircēja kontā tiek atgriezta nauda. Savukārt ķīniešu sīktirgotājs paliek gan bez preces, gan naudas.

    Turpmāk minētajās valstīs pēc jebkuras paciņas būs jādodas uz pastu, ņemot līdz personas apliecību. Tā kā tiks piemērota stingrā uzskaite, tad loģistikas pakalpojuma vērtība celsies vidēji par 1 EUR, kas galu galā būs jāapmaksā pircējam . Latvijā zagļu īpatsvars vēl nav sasniedzis kritisko līmeni, tāpēc pie mums vēl viss pa vecam.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_alibaba_group_headquarters_1.jpg[/img]

    Aliexpress news

    #328644
    shady
    Participant

    Īstenībā jau piekrītu, nav ko čakarēties. + preces ar tracking NR var izsekot un pārliecināties, ka kaut kas atkal nav nozudis. Es mēnesī pasūtu padsmit sūtījumus no Aliexpress un ik pa laikam gadās, kad kaut kas nozūd. labāk samaksāt bik vairāk un zināt, kur tas štrunts ir iesprūdis un jau laicīgi sakontaktēt ar selleru, nekā vienu preci jau gaidu 4 mēnešus (no pirkšanas brīža) un sellers jau ir iedevis 2x extended protection time. Apnika jau – atvēru jau dispute!

    #328645
    samurajs
    Participant

    Tev nav jāgaida prece 4 mēnešus. “Dispute” procedūru normāli ir sākt pēc standarta laika – 2 mēnešiem, kas tiek doti izsūtīšanai un piegādei. Tiks atgriezta nauda, bet ja kaut kad vēlāk tomēr tā prece pienāks – drīksti to paturēt, jo pārdevējs nav ievērojis termiņus. Ja pārdevējs sāk čīkstēt – piesoli viņam ielikt 1 zvaigzni; no tā viņi baidās vairāk nekā velns no krusta 😀

    Tas, ka sellers pagarina termiņus – pircējam nekādā gadījumā nav saistoši. Sīkie veikali nereti paši grēko: daži sakrāj maisiem pasūtījumus, un tikai 2x mēnesī ved uz pastu. Iedod tev fiktīvu tracking no. un tu brīnies ka neko neredzi 🙂

    #328646
    shady
    Participant

    Es zinu, ka nav jāgaida 4 mēnešus. Es sakontaktēju ar selleri (pie tam, kuram ir laba reputācija) un atjaunoja man sistēmā laiku (respejtīvi iedeva vēl 2 mēnešu oficiālu piegādes termiņu). Tā kā preci tomēr nesaņēmu – biju neapmierināts un atvēru disputi.

    Nav jau nekas neparasts – gadās 😀

    #328647
    3Dklucis
    Participant

    Man arii kops9 decembri suda telefon korpus sutjau 2 menešus…pirms termins beidzas sie padlas pagarinaja lidz28 februarim ar texstu ja nebus sanēmis tad lai atver pretendziju …es to jau grasijos darīt-jo reti kas tik ilgi nāk…te skaidrs ka nekas ar neatnaks trekings uzrad ka tas suda vaks vinu valsti karājas…

    #328648
    3Dklucis
    Participant

    Neliela reklāmiņa no Alliexpress – Ja kādam intresē lēta,kvaletatīva IP kamera tad luk saite https://ru.aliexpress.com/item/2-0-megapixel-Outdoor-IP-camera-1080P-Full-HD-Onvif-IR-Bullet-Camera-2MP-Waterproof-IP/1540794701.html Tiešām laba prēkš šis cenas,cena var mainīties dienakts laikaa, 35$ ir vidēja -es personīgi šo izķēru pa 29$,bet medz sasniegt 39$….So IP var ielaist makonī..bez nekadām tur arējām IP un portu mainīšānu…Nakts redzamība ideāla aprakstā 20m,bet reali 30m redzamības …viens minus nakts režimā paterē 10W ,dienas rezīmaa 4-5W…

    Testeju tiešaitē,jau menes pagajis ieraksts notiek kamera neatslēdzas,nezin ka vasaras karstuma…Ardījis neesmu-lētam medz uz proci nebūt radeatora….ja kamera atradisies tiešaos saules sataros velams pasam uzlik dzesi…Tas tā ja kads vēlas daudzmaz kvalitati pa leeto…..

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā