Alko cenas: Akcijas.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Alko cenas: Akcijas.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #208223
    samurajs
    Participant

    tox3: tas nav spirta %, bet gan suslas blīvums. To vairs reti, bet vienam otram alam vēl uzrāda.

    IKI veikalu tīklā tagad FAXE 0.5 L bundžā 0,39 Ls. Nav slikts.

    #208224
    izredzētais
    Participant

    atceros kad pilnzenes alu maximā pa 0.29LS varēja nopirkt .. nopirku 20 pudeles pa 5.80LS. makten viegls, bet par tādu cenu vēlāk nožēloju, ka nepaņ ēmu vairāk 🙂

    #208225
    Mr.Death
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Nu nevarat pateikt, cik vispār tam Easy procenti ir? 0,5%? Nenormāli kārojas kautko alus veidīgu.

    siikais alkasjsjss! nav briinums, kur smadzenes – nodzeeris visas kas ir :>

    #208226
    feiks
    Participant

    krīze ir un paliek krīze -> kas ir maximā uz akciju tas arī tiek dzerts 😀 pats zemākais līmenis man ir bijis “Apinītis” par 0.99Ls 2L. Vairāk gan ņirdzām par sevi nekā dzērām, bet nu savu darbu tas “alus” padarīja godam.

    #208227
    Foxsk8
    Participant

    Ta to Apinīti dzert nevar, divus izloku un lops ir klāt, ka skuķiem mani jāstutē un jātransportē uz pilsētu no laukiem 😀 Labāk paņemt 10 cēsu mazos un mierīgā gaisotnē atpūsties. 🙂

    #208228
    Mr.Death
    Participant

    kaapeec vispaar jaadzer? mosj labaak nopirkt ka es – pa kaadam auglim, piena vai apelsiina sulas pakai, un pa kaadam saldeejumam – un sveetki!

    starpcitu nektariiniem Valmieraa tagad iet akcijas, jaaskrien iepirkt :>

    #208229
    Foxsk8
    Participant

    Mr.Death: Atnāc mājās, sieva uzklūp maisam, kas paliek pāri? Vari 3 reizes minēt 😀

    #208230
    feiks
    Participant

    foskeit tev taisnība. man tik nedaudz kauns atzīties bij, ka 2L kunga prātā jau ( stutēt nu gan mani nevajadzēja 😀 )

    p.s kam alus, kam nektarīni un saldējumi, kam sievas…. un kam apinīši… 😀 katram savs

    #208231
    Foxsk8
    Participant

    4 L bija uz krūts. Fuij, it sevišķi ja dzer un vēl meiča ir blakus, tad ir pilns komplekts ar attiecību skaidrošanos vīra prāta 😀

    #208232
    daGrevis
    Participant

    No visa pa druskai un ir labi… 😛

    #208233
    Mr.Death
    Participant

    mhhh, sievu iespundee skapii vai butkaa, un mielojies vasals! 😀

    #208234
    feiks
    Participant

    diez kas būtu, ja to visu saplusotu kopā 😀 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā