Alkometrs Vulgaris.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Alkometrs Vulgaris.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151143
    RicoPico
    Participant

    Nezinu, vai īstā vieta un laiks šādam jautājumam, bet nu mēģināšu.

    Tātad man ir apnicis zīlēt “nākamajos rītos” vai es varu sēsties pie stūres, vai ne pārāk. Vajag iepirkt kādu alkometru. Un par cik man no viņiem sajēga tāda pati, kā zilonim no baleta, tad lūdzu padomu šeit. Vai nu no personīgās pieredzes, vai teorētiskiem faktiem balstītu padomu nesmādēšu.

    Paldies.

    #234661
    nevertell
    Participant

    Quote:

    Un par cik man no viņiem sajēga tāda pati, kā zilonim no baleta, tad lūdzu padomu šeit.


    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T2_OhBNGSDE[/youtube]

    #234662
    RicoPico
    Participant

    Tas zilonis ir dresēts. Es nē.

    Neskaitās. :p

    #234663
    shady
    Participant

    Jā, man ar tāds dažreiz noderētu. Esmu redzējis tādus štruntiņus pat pa zemām cenām, ko pārdod lielveikalos vai pat kā dāvanu kādai akcijas precei, bet nekad nav sanācis paņemt. Apšaubu to kvalitāti, bet būtu interesanti dzirdēt citu viedokļus.

    #234664
    RicoPico
    Participant

    @Shady, tiem līdzi dodamajiem alkometriem mērīšanas precizitāte ir zem katras kritikas. Viņi nav nedz sertificēti, nedz arī kalibrējami. Normāls, EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienības) sertificēts alkometrs maksā sākot no 50 Ls un uz augšu.

    #234665
    shady
    Participant

    RicoPico – Tā tas varētu būt.

    #234666
    drunk_lizard
    Participant

    no personiigaas pieredzes.

    ja esi kaartiigi nostrebies, bet vismaz paaris stundas paguleejis, pieceljoties juuties tik pat durns kaa aizgaajis guleet, tad:

    1- kaartiigi paeest

    2-kaartiigi padirst

    3-iedzert stipru kafiju

    NEKAADAA ZINJAA nelietot NE GRAMA kaut ko spirtu saturosju, pat korvalolu, mhhhh

    ja ieveerosi sjos noteikumus, pasjsajuuta var buut kaa pamatiigaa paalii, uz celja sjugaasies no visiem, triicees rokas un kaajas, TOMEER alkometrs neuzraadiis NEKO!

    paarbaudiits uz savas aadas vairaakkaartiigi.

    ps. asinis un cjura gan visu pateiks, bet nu nez vai uz celja kaads tev liks pudeliitee cjuraat :>

    #234667
    shady
    Participant

    D_L – Tas jau vairāk pēc stereotipa izklausās. Ne ēšana, ne dzeršama, ne auksta duša nepalīdzēs – tas var uzlabot tikai pašsajūtu. Zināmai devai vajag zināmu stundu laiku, lai tas izietu laukā no organisma (ņemot vērā, ka katram organismam ir sava noturība).

    #234668
    RicoPico
    Participant

    Nu no alkometra apmānīšanas metodēm esmu dzirdējis arī par cepamās eļļas dzeršanu.

    Varbūt tas iet komplektā ar kārtīgo izdiršanos pēc 2 stundu miega?

    #234669
    samurajs
    Participant

    RicoPico wrote:

    Nu no alkometra apmānīšanas metodēm esmu dzirdējis arī par cepamās eļļas dzeršanu.

    Tas paņēmiens efektīvs, kad trubā jāpūš uzreiz pēc kodiena, kamēr manta vēl kuņģī. Eļļa noklāj kuņģi ar plēvīti un tvaiki nenāk laukā.

    #234670
    RicoPico
    Participant

    Nu katrā ziņā šīs “Tautas metodes” ir tikpat uzticamas, kā kontracepcijā “Pārtrauktais dzimumakts”. Katrs cilvēks ir individuāls, un metode, kura palīdz vienam (izdirsties), var nelīdzēt citam.

    Tieši šī iemesla dēļ esmu nolēmis pirkt sertificētu alkometru.

    Nost ar trīcošiem ceļiem ieraugot no krūma izlēkušu polici!

    #234671
    gangstalv
    Participant
    #234672
    aoma
    Participant

    d_l izteicās vispareizāk, pārējie, kam pašsajūta traucē, var aiziet uz to vietu, kur pat ķeizars kājām iet.

    ar manu muti runā vismaz 40 gadu pieredze 😀

    #234673
    RicoPico
    Participant

    aoma wrote:

    d_l izteicās vispareizāk, pārējie, kam pašsajūta traucē, var aiziet uz to vietu, kur pat ķeizars kājām iet.

    ar manu muti runā vismaz 40 gadu pieredze 😀

    Pašsjūta būtu vismazākais, kāpēc es nesēžos pie stūres pēc litra Brenguļa. Interesanta pašsajūta ir vien vēstnesis uzkrātajām promilēm. Un paceļot slapju pirkstu pret vēju, diemžēl nevar pateikt precīzu to skaitu organismā, un pie stūres sēšanās adekvātumu.

    #234674
    Mad182
    Participant

    Iespēja “nedzert, ja būs jābrauc” laikam netiek apskatīta? Nu labi, es vēl saprotu vēlmi uzzināt savu stāvokli otrajā dienā, bet kur ir prikols izdzert litru brenguļa un tad trīcošām kājām sēsties mašīnā?

    #234675
    shady
    Participant

    Mad182 wrote:

    Iespēja “nedzert, ja būs jābrauc” laikam netiek apskatīta? Nu labi, es vēl saprotu vēlmi uzzināt savu stāvokli otrajā dienā, bet kur ir prikols izdzert litru brenguļa un tad trīcošām kājām sēsties mašīnā?


    Divas draudzenes vakarā iedzēra pa 1 vai 2 vīna glāzēm un nākošā rītā uzrāvās uz trubiņas. Katram organisms ir savādāks. Tu varbūt esi iedzēris kādu glāzīti, pamodies no rīta svaigs kā gurķītis, bet asinīs promiles tomēr vēl ir palikušas. Dažreiz šāds nieciņš var lieti noderēt.

    Nav runa jau par kārtīgu piemaukšanos, bet pa nepiedzeršanos (mazliet iedzerot) iepriekšējā dienā/vakarā.

    #234676
    RicoPico
    Participant

    Ar vārdu “Brengulis” es nedomāju to briesmīgo alu, bet jebkuru stipro alkoholu, izdzertu iepriekšējā vakarā.

    Un jā- “nedzert, ja ir jābrauc” variants neder, jo visu laiku kaut kur ir jābrauc. Plānoti, un neplānoti. Uz laukiem pēc kartupeļiem, un uz darbu agri no rīta. Uz veikalu pēc piena, un čomam palīgā autiņu ievilkt. Uz randiņu ar meiteni, un spontānu nakts copi. Es patstāvīgi esmu uz riteņiem. Visu laiku kaut kur ir jābrauc.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 17 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā