Amazon pārdevis simtiem jauno MacBook Pro ar kļūdainām atlaidēm

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Amazon pārdevis simtiem jauno MacBook Pro ar kļūdainām atlaidēm

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162486
    samurajs
    Participant

    Vairākas stundas Amazon internetveikalu tīklā bija iespējams pasūtīt jaunos Apple MacBook Pro modeļus ar iespaidīgām atlaidēm 200-360 USD. To pirmais pamanīja portāls 9to5Toys un nekavējoties apziņoja lasītājus. Rezultātā simtiem Apple fanu izdevās iegādāties jaunos datorus par ievērojami izdevīgākām cenām. Visizdevīgākais izrādījās 13″ modelis MLL42LL/A, kuru Apples noteikto 1500 $ vietā varēja nopirkt par 1140 $.

    Protams, Amazon kļūdu atklāja un kļūdainās atlaides anulēja. Tomēr tas nekādi neskars tos, kuri jau paguva veikt pasūtījumus. Amazon visiem klientiem izsūtīja atvainošanās vēstules, kurā paziņoja, ka datori tiks piegādāti par uzrādītajām kļūdainajām cenām, un neko piemaksāt nevajadzēs. Vienīgais izņēmums – pircējiem, kuri pasūtīja vairākus eksemplārus, par “atlaižu cenu” izsūtīs tikai vienu. Tas – lai nevarētu iedzīvoties ar tālākpārdošanu.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_amazonmacbook700_1.jpg[/img]

    Avots 1 u.c.

    #327596
    LooNeY
    Participant

    Nesen arī vienā no Latvijas lielākajiem interneta veikaliem bija kļūda – laptops kurš maksā 600€, cena bija 60€ uz pāris stundām. (aizmirsa vienu nullīti pielikt) Pasūtīju un samaksāju uzreiz caur ibanku. Bet ko šie? pēc dažām stundām zvana un saka ka ir viņiem kļūda sistēmā, ka dators nemaksā 60, bet gan 600.. Un ja velos, tad man jāpiemaksā būs summas starpība.

    Saku tā jau nav mana vaina, ta prasiet starpību no darbiniekiem kuri ir atbildīgie. Vopš lai nerakstītu šeit palagu ievilkās gara un strīdu pilna saruna….

    Pēc sarunas neatstāju pusratā, kontaktējos arī ar PTAC viņi man teica, ka cīnīties jau var, bet…. Mūsu caurumainā likumdošana (no abām pusēm) padara ilgstošus tiesas darbus un daudz nervu šūnas.

    Beigās vienkārši pieprasīju iveikalam naudas atmaksu. 😉 un 3 darba dienu laikā atnāca nauda atpakaļ.

    ASV tas protams ir viss savādāk.

    #327597
    Kon
    Participant

    nu nav gluži korekti salīdzināt trešās pasaules valsti ar štatiem 🙂

    #327598
    msh
    Participant

    Redzi, luni, tu esi egoistisks krāns – bet nu tas vairāk vai mazāk lien ārā no katra tava posta. Tu ļoti labi saproti ka taisnība ir viņiem – porķiks nevar maksāt 60 eiras – bet tā vietā lai tu vienkārši saņemtu zvanu ka šiem bija kļūda ar “labi”, tu tur vēl ņem tur kaut ko dirsties. Ar patērētāju tiesībām ASV ir tāpat kā ar ticības brīvību – ticības brīvības princips tika izdomāts, lai dažādas kristīgās baznīcas nevarētu citiem uzbāzties ar savu pareizību – bet to mūsdienās izmanto grupējumi, kuru galējais mērķis ir ticības brīvību vispār nolikvidēt – tāpat arī tie patērētāju aizsardzības likumi bija domāti lai aizsargātu nezinošus pircējus no appisiena no tirgotāju puses, bet to tagad mūsdienās izmanto tava veida dzimumlocekļi, darot stulbas lietas un izliekoties par idiotiem. Tev pat vēl, kā jau redzam, nepietrūka kauna teikt lai naudu priekš tava porķika atvelk no kāda cita cilvēka algas – pieņemot ka kādi desmit tādi kā tu pasūtīja to porķiku, cilvēks būtu varējis vismaz kādu pusgadu par velti strādāt…

    Es nezinu ko tu vēlējies ar to savu postu pateikt [man būtu kauns šādu nekaunību vispār kādam pieminēt], bet nu tu esi tipisks mūsdienu principa “tiesības bez pienākumiem” iemiesojums.

    #327599
    uldics
    Participant

    Par prasīsanu, strīdēšanos, tas abu pušu godaprāta un reputācijas uz augšu, leju (lasīt:uz leju) staipīšana. Bet pateikt, lai atvelk no darbinieku algas, gan ir cūciski.

    #327600
    Anonīms
    Neaktīvs

    Un pašsaprotami, ka pc nav pa 60Eur?

    Tu ko, normālas iestādes tādas akcijas rīko, ka arī bez maksas atdod.

    Reāli šādas kļūdas robežojas ar mārketinga triku “bait and switch”, kuri būtu ļoti bargi jāsoda.

    Es saprotu, ka kļūdās, bet taču viņi var, kā kompensēt, jo tak cilvēks no laimes apčurājies, ka pc pa 60Eur, ja ne visu, lai jau vismaz kādu kompensāciju piedāvā, kaut vai par to, ka nauda uz 3 dienām ir aizturēta, viņu kļūdas dēļ.

    #327601
    msh
    Participant

    Ja ir akcija, tad parasti arī ir uzraksts, ka akcija.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā