Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › Amazon piedāvā lētu mākoņpakalpojumu bez apjoma limitiem
Unlimited Photos
Unlimited Everything
Abus tarifu plānus var bez maksas 3 mēnešus testēt uz vella paraušanu
20 GB – 15 $
50 GB – 25 $
100 GB – 50 $
1 TB – 500 $
Kā izpētījuši analītiķi, kompānijas ne ar ko neriskē: lietotāji nav spējīgi piepildīt ∞ TB. 1 TB robežu sasniedza tikai 0,5% klientu, bet ko sabāzt 10 terabaitos – atrada tikai 0,1%.
[img]
Tagad pētu šīs alternatīvas…
Uz šo brīdi mans favorīts sanāk
1TB bezmaksas un relatīvi ērti apskatīt foto.
Diemžēl cilvēki kļūst aizvien stulbāki.
A ko esi dzirdējis par banotiem mākoņa kontiem? Vienbrīd baumoja par slēgtiem Onedrive tiem, kuri sajūdza to ar pirātisko Win 8.1. Notestēju – neapstiprinājās.
Un vēl kas. Domā tavu mākoņkontu nenobanos, ja sāksi tajā uzglabāt CP?
Vēlreiz atgādinu, mākonim ir tieši nulle priekšrocību salīdzinajumā ar HDD. Nekas nav labaks par to kas ir 100% tavā kontrolē.
2) Tu piedāvā visur un vienmēr līdzi staipīt HDD, lai varētu kādam parādīt bildi, vai noklausītos kādu audio, vai parādītu kādu video? Un ja to visu vēl jāveic telefonā?
Sava daļa taisības ir tev un sanurajam arī. Tāpēc labāk turu bildes ārējā HDD, bet bekaps man ir kaut kur mākonī, lai vienmēr ir pie rokas.
Es piedāvāju staipīt līdzi USB flešku. Es piedāvāju to visu skatīties uz normāla PC, nevis šmarfona.
Bekaps mākonī = bekaps NSA datucentrā Nevadas tuksnesī. Ar izdrukām spiegam uz galda par to, cik ļoti tev nepatīk New World Order.
zibatminam mana uzticiba ari neparliecina, jo gana to jau nomirusas, lai neko svarigu un ilgtermina uz tam neturetu – var tikai info parnesanai no A uz B
1) Mākoņa turētājs būtībā ne ar ko neatbild. “Dārgie” korporatīvie klienti tiek rūpīgi uzpasēti, bet, kas notiek ar “mirstīga” lietotāja datiem, viņiem ir būtībā pajāt. Man ir nācies pazaudēt datus gan savas, gan svešas vainas dēļ (gan ne mākonī). Pilnīgā bezspēcības sajūta otrajā gadījumā ir vienkārši traģiska, kamēr pirmajā gadījumā tu nolamā sevi un rimsties.
2) Bez maksas ir paši zināt, kas. Neviens neliedz mākoņa turētājam kādā brīdī sākt piegriezt skrūves. Un tad – kur tu, cūka, liksies…
3) Patvaļīga privātuma politikas mainīšana (atceramies skandālus googles sakarā) – es nevēlos, lai ar manu darbu pēkšņi naudu pelnīt sāktu kāds cits, piemēram, izmantojot manis uzņemto bildi kādā reklāmā.
4) Klaja spiegošana – bīstama pat ikdienišķām situācijām; nemaz nevajag plānot prezidenta slepkavību. Vannā nobildēto sīci pēkšņi kāds var uzskatīt par bērnu pornogrāfiju (precedentus te visi zina). Vai manas pierakstītās personiskās pārdomas par naida runu, jo tajās esmu politnekorekti izteicies par kādu sociālo grupu vai pat viedokli. Vai pat tieši atzinies noziedzīgā darbībā: ja savā dienasgrāmatā piefiksēju, ka šodien esmu nomainījis virtuves izlietnei krānu, tad, piem. Zviedrijā man varētu sanākt nopietnas nepatikšanas ar arodbiedrību juristiem.
Ko es glabāju uz saviem HDD ir tikai mana darīšana. Principā iedomājies jebko kas vien var eksistēt, tas viss man ir. Bet tu atzinies ka mākonī glabā nelegālu warez. Tu jau esi kandidāts uz tā visa padrishanu, jo pārkāp mākoņa ToS.
No zibatmiņām man neviena nav nomirusi, bet viņas izmantot kā arhivēšanas iekārtas ir pārak dārgi. Principā viņas ir paredzētas datu pārnešanai vai līdznešanai.
Bet, ikdienas patērētājam, neko vairāk par jau populārajiem mākoņservisiem arī nevajag – un tie savu darbu dara labi.
Preses relīzes