AMD Catalyst 10.2 – ar pilnīgi jaunu GUI

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD Catalyst 10.2 – ar pilnīgi jaunu GUI

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #255581
    Wuu
    Participant

    Dibens Kāpurķēde wrote:

    Nosauc lūdzu, jo man arī tas catalysts nav vajadzīgs – nākas instalēt tikai dēļ draiveriem. Vienkārši interesanti – varbūt es kaut ko esmu palaidis garām ar catalyst iespējām?


    Pasīvām kartēm tur nekā nav, es jau to minēji ka Variants 1. 😀

    Es lietoju.

    Crosfire

    Ati Overdrive

    Auto-Tune

    Adaptive Anti Aliasing

    Un vel patīkami strādā arī fīča, kas karti tur pasīvā režīmā un zemās frekvencēs, bet kad ieslēdz spēli automātiski paceļ frekvences līdz OC līmenim.

    #255582
    aviators
    Participant

    Kad apnika, ka ATI nemāk parādīt BIOS uz Apple Cinema monitora, tad nopirku NVidia un viss notiek tā, kā jānotiek. ATI karte bija labāk aprīkota ar ieejām-izejām, bet BIOSu parādīt nemācēja. Draiveri gļuko ik pa brīdim abiem ražotājiem. Taču normālai kartes izmantošanai ATI bija jāizmanto Catalyst, bet NVIDIAI nekas tāds vēl nav bijis nepieciešams. Uzliec draiveri un aizmirsti.

    #255583
    Aldis
    Participant

    n-vidiijai liidziigas fishkas naak peec nokluseejuma cik esmu cjekojis.. :>

    kaa ar piem. gta-4 palaisjanu sokas uz 3-4 gadus vecaam ati vkarteem? – nekaa… bet vecaas labaas nviidijas pat njammaa pretii 🙂

    neciesju sjos smagos softus kas nak lidzi driveriem lidzi.. vareja tacju draiverii peec noklusejuma salikt visas uubeerfiicjas, un saucamo GUI uzveidot krietni mazrijiigaaku.. Nav forsji, ja uz vidusmeera kompja, ati + hp draiveri noeed pa lieko resursus..

    #255584
    Creep
    Participant

    Cik esmu pēdējā laikā installējis, esmu pamanījis tādu iespēju installēt tikai draiveri, bez CCC, tad nesaprotu, kur problēma? Ja jau jums viņu nevajag, tad neinstallējiet un liekat to CCC mierā.

    #255585
    80MXM08
    Participant

    Aldis wrote:

    n-vidiijai liidziigas fishkas naak peec nokluseejuma cik esmu cjekojis.. :>

    kaa ar piem. gta-4 palaisjanu sokas uz 3-4 gadus vecaam ati vkarteem? – nekaa… bet vecaas labaas nviidijas pat njammaa pretii 🙂

    neciesju sjos smagos softus kas nak lidzi driveriem lidzi.. vareja tacju draiverii peec noklusejuma salikt visas uubeerfiicjas, un saucamo GUI uzveidot krietni mazrijiigaaku.. Nav forsji, ja uz vidusmeera kompja, ati + hp draiveri noeed pa lieko resursus..


    da lol manam kompiitim ir jau 6-7 gadinji un gta4 iet uz minimaalajam bez probleemaam ar ati radeon x300

    #255586
    Evers
    Participant

    Esmu izbrīnīts par GTA4 uz tās kartes, lāga negribas ticēt, prasīgākais, ko uz tās esmu spēlējis, ir Call of Duty 4. Kādreiz bija 9600 radeons, uz tā gan es izgāju abus divus Crysis.

    Pieļauju, ka uz 640×480 (neatceros vai tik zema rezolūcija bija gta4 pieejama) iet ar kādiem max 25 fps.

    #255587
    msh
    Participant

    Wuu wrote:


    Variants 1. tev ir novecojis ATI kartes modelis, drīzāk tev vispār nav kartes.

    Variants 2. tev nav ne mazākās nojausmas par ko tu runā un kādas funkcijas tiek piedāvātas Catalyst kontrol centrā.

    Es tev no vietas varu nosaukt, vismaz 5 funkcijas, kas lieliska darbojās un ir 100% vērtas lai lietotu Catalysti.


    Ja tā padomā, tad manam neejošajam porķikam pat bija kaut kāds Rage 3D videosūc vai kaut kas tāds 😀

    Pareizi, varēja novilkt ati draiveru paku bez katalista. Kaut kas tomēr. Bet vienalga perfektais variants ir tas, kā ar forceware uz linukša – iekš xorg.conf ir salikta kaudzīte parametru, un tas arī ir viss 🙂 Kaut gan nvidia pat laikam bija izlaidusi kaut kādu nevajdzīgu, un, cik atceros, pusfunkcionālu utilītu. Priekš wuuveidīgajiem. 😀

    #255588
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Wuu wrote:

    Pasīvām kartēm tur nekā nav, es jau to minēji ka Variants 1.

    Nu nez, ATI 5770 ne gluži izklausās kā novecojis variants, vismaz spēles visas velk 🙂

    #255589
    Afrohead
    Participant

    Nu, ne jau par velti nopietnos zinātniskos institūtos, kuros modelē visuma izplešanos, simulē zvaigžņu sadursmes u.t.t., izmanto tieši NVidia’s grafiskos dzelžus..

    NVidia + Intel = Force be with You! :seeker:

    Protams, protams, tūliņjau varbūt mani noliks, ka tā nemaz nav, bet sirsniņās jau paši jūtat, ka tā ir skarbā patiesība. 😀

    #255590
    Evers
    Participant

    Tu domā, ka nvidia Cuda ir tur baigi pārāk par ATi Stream, uzskatu, ka tas pats vien ir. Tikai Nvidia ašāk ielīda tirgū. Biznesā tāpat, kā Intel, arī nvidia diezgan netīrs spēlmanis.

    /Neesmu neviena fanboy, bet komplektējot kasti, dotajā momentā liktu Intel + ATi. Bet nevar zināt kāda situācija būs pēc gada, diviem.

    #255591
    Aldis
    Participant

    80MXM08 – Tu kaut ko jauc, vai arī staipi krānu par nepatiesiem faktiem. Protams, nestrīdos, vrb. tā arī ir, bet nu lab…

    #255592
    Stat1CX
    Participant

    80MXM08 wrote:

    manam kompiitim ir jau 6-7 gadinji un gta4 iet uz minimaalajam bez probleemaam ar ati radeon x300


    Aga ka tik ne tā ar, uz tās kartes tev GTA4 uz pašiem sliktākajiem settingiem ar kaut kadu 640×480 izšķirtspēju ies ar kādiem 5+ FPS, ja tu to uzskati par pieņemamu un spēlējamu FPS skaitu tad viss kārtībā 😀

    EDITED: Š…emu savus vārdus atpakaļ tā spēle vispār nestartēsies uz x300 jo tai kartei ir smart shader 2.0, bet GTA4 lai palaistu vajag 3.0

    #255593
    Crow
    Participant

    Nezinu, kā ir ar GTA 4, bet es esmu humora pēc NFS Karbonādi palaidis uz MX440 (ar 3DAnalyze palīdzību).

    Ceļa nebija, gaismu nebija, mašīnas izskatījās pēc ziepju klučiem, bet “gāja”, spēlējami piedevām 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 33 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā