AMD Liana ir klāt!

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD Liana ir klāt!

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270986
    TrakaisKursis
    Participant

    Tu nezināji, vai apzināti centies radīt iespaidu, ka AMD nav identas virtualizācijas tehnoloģijas: AMD-Vi ?

    Uzziņai: AMD-Vi un VT-d ļauj virtuālajām viesmašīnām “pa tiešo” lietot perifērijas dzelžus: Ethernet, videokartes, PCI iekārtas u.t.t. Pieredze pašam nav bijusi, bet lieta noteikti laba. Pašam uz WinXP virtuālāsmašīnas ir 32Mb 3D karte, lai gan teorētiski varētu piekļūt teju vai visiem 256Mb …

    #270987
    TrakaisKursis
    Participant

    šamais ir ļoti būtisks jautājums. AMD sasniegums ir tas, ka ir iedabūjusi procī iekšā jaudīgu gpu, taču par to ir jāmaksā sava cena. kādam būs jāraksta specifisks softs, lai izanalizētu datus, ko tu vēlies iegūt.

    #270988
    nevertell
    Participant

    Tu neapzinies vai nevēlies apzināties, ka tev vajag vai nu serveru čipsetu, vai arī uz dullo izgāzt naudu par 890fx/990fx plati, nezinot būs vai nebūs suports tai fīčai ar nestabiliem biosiem. Savukārt ar inteli ir elementāri, pat katra assrock plate ar h67 vai labāku čipsetu atbalsta vt-d. Rezultātā lētāks un ātrāks ir intelis.

    Tr nav bias pret vienu/otru, pašam mājā ir abi, bet vienkārši ir vietas kur amd nevelk.

    #270989
    TrakaisKursis
    Participant

    Negrasos ņemt atvaļinājumu tikai tāpēc, ka internetos kādam nav taisnība.

    Tāpēc mana atbilde ir īsumā šāda: prieks, ka tev ar Intelu ir bijusi tik laba pieredze un Intel produkti vienmēr ir attaisnojuši tavas cerības. Ceru, ka arī turpmāk jūsu laulība izrādīsies tikpat veiksmīga.

    Procesoru instrukcijas (tostarp arī virtualizācijas) ir kā matemātiska formula — tā vai nu strādā vai nestrādā.

    Tam, ko tu minēji ir visai maz sakara ar pašiem zīmoliem Intel vai AMD, bet vairāk gan ar tiem susļikiem, kas nav atbalstu piešuvuši klāt BIOSā. Tā ir mātesplašu ražotāju vaina, nevis Intel / AMD. Kaut kādā mērā tev varētu būt taisnība, ka Intel produkcija ir labāka, bet tas ir tikai tāpēc, ka paši mātesplašu ražotāji BIOSu kopē pēc kopīpeist principa, savukārt, kad rokās nonāk AMD, tad patiešām ir jāstrādā, un tad ierobežotajos termiņos un ierobežotā budžetā sanāk kā sanāk. Un reizēm nesanāk. Ir tiem monopolistiem lielas priekšrocības iepretim mazajiem.

    #270990
    nevertell
    Participant

    Jā, daļēji vaina ir mātes ražotāju attieksmē.

    Bet nacher man vajag top of the line gāmeru čipsetu, lai varētu izmantot specifisku processora funkciju?

    Protams, ir baigi forši atbalstīt mazos, nebūt mainstrīmā, bet dažreiz funkcionalitāte ir svarīgāka par aizspriedumiem :>

    #270991
    msh
    Participant

    Nu bet tu jau pats uzrakstīji kāpēc tev vajag vairāk spēka kā spēļu spēlēšanai nepieciešams, bet tajā pašā laikā tev nevajag geimeru čipsetu – wtf? 😀 Izklausās pēc “nopirku jaunāko, krutāko inteļa dzelzstilta ī-10000 procesoru, bet lai iekļautos budžetā, nopirku lētāko pakaļroka māteni ar vissūdīgāko čipsetu, par tādu pašu kopsummu nopirkts AMD procis ar normālu māteni gan būtu ātrāks, bet nu intelis rullz un es esmu tikpat kruts kā visi pārējie mana rajona pacani, yo” 😀

    #270992
    nevertell
    Participant

    Nacher man pārmaksāt par čipsetu, kuram ir papildus 16 pci līnijas un nav integrētā videokarte? Jo nekas cits, neskaitot to amd-v fīču, šos amd čipsetus neatšķir, varbūt tur atšķirās vēl portu daudzums.

    #270993
    msh
    Participant

    Nu perfekti, jau viens iemesls – nav integrētais GPU 😀

    #270994
    nevertell
    Participant

    Da bļe, 50 lati par lētāko plati no t-prime, kur pasūtījums jāgaida nedēļas, 80-90 citur. Pieņemsim, ka nekur nesteidzos. 30 lati par +- par karti, kas gremos smuki 1080p, 70 lati par otro fenomu ar četriem kodoliem. 150 lati.

    Intelim būs 50 par plati un 100 par i5, un arī zemāks patēriņš, lopiski lielāka veiktspēja un labāka integrētā karte tieši video dekodēšanas ziņā. Un avx.

    #270995
    msh
    Participant

    Man prieks ka tu esi viens no tās sugas, kas ar seriāliem saslimušajiem, bet ko tad, ja tomēr gribas uzspēlēt kādu spēli? “10 fps, pimpelis un tā GMA rullz, yo”? 😀

    Un ko tu tur visu laiku cepies par elektrības patēriņu? Te ir runa par vidusmēra seriālu/spēļu dročītāju pročiem, nevis par to klasi, kurā ietilpst atoms un Fusion [kur fusion par dažus vatus lielāku patēriņu piedāvā vairāk nekā proporcionāli lielāku veiktspēju par atomu]. Nopērc nevis “i5 kapeikpisēju” sērijas lēto barokli [kā mums te viens mājās, salasīja kasti ar i5 un GTX280 un jauns bezfirmas 800w baroklis pa 35 mārciņām] bet normālu 80 PLUS sertificētu firmas dzelzi un tas tev tos 10-20 watus, par kuriem tu tik nežēlīgi uztraucies, ietaupīs, paralēli izdalot mazāk siltuma un skaņas.

    #270996
    nevertell
    Participant

    Da bļe, spēlei man būs atsevišķa karte un atsevišķa virtualizēta OS. Tāpēc vajag vt-d.

    Un antec earthwatts 380w būs pilnībā pietiekami jebkurai kartei zem 200 latiem. Protams, tulīt sāks defecēt, ka 380 nav gana. Jā, ar nouneimu nebūtu gana, ja tev procis pie slodzes neēdīs vairāk par 70-80w, videokarte virs 200w neēdīs un uz 12v reiliem atliektiem galiem pietiek strāvas, tad nu i nacher ņemt stiprāku barokli ?

    Esi dzirdējis par darba effektivitāti ? Jā fjūženam un ātomam būtu zemāks patēriņš gan pie idle, gan pie slodzes, bet tie desmitreižu lēnāk pildīs vienu un to pašu uzdevumu, salīdzinot ar i5.

    Un ko tu te defecē, tev ir 2 yesteryear vienkodolproči, kas ar effektivitāti ir uz jūs :>

    #270997
    Imhoteps
    Participant

    Bļāviens! Cerēju vairs šo topiku nekad neredzēt. Savulaik, tiklīdz tas parādījies, pat pavilku autoru uz zoba, cerībā, ka tam pieleks un tiks izlabots topika un paša topika priekšmeta nosaukumi. Nekā.

    Llano. L-L-A-N-O! Nevis liana. Liānas aug tropu mežos. CPU ir LLANO. Pēc pirmā “L” nāk vēl viens “L” un viss beidzas ar “O”.

    Autor! Nekā personīga, bet nu tomēr… Ja reiz raksti, tad tās lietas nosaukumu, par ko raksti, atveido korekti.

    #270998
    nevertell
    Participant

    Kā tu verbāli to ķēmu izrunā ?

    #270999
    Imhoteps
    Participant

    Latviski laikam “LANO” vai “LÄ€NO!”.

    Jebkurā gadījumā – ja rakstam vārdu kā žargonismu, tad vārds jāliek pēdiņās vai slīprakstā, ja lietojam īsto (CPU gadījumā tehnoloģisko) nosaukumu, tad jāraksta korekti.

    #271000
    msh
    Participant

    Es tā secinu ka to starpā, kas modes pēc darbina uz kastes vairāk par vienu OS, modē sāk nākt virtualizācija 😀

    Darba efektivitāte? Kāda ir tā tava darba efektivitāte – iespēja skatīties 1080p filmas 20x paātrinājumā? 😀 Kad man būs liekas 200-300 mārciņas, es uzstellēšu kastīti ar Fusion, jo man principā nebūtu nekas pretī pret kompīti, kas stāvot ieslēgts 24/7 [tāpat kā esošā kaste] patērētu kādus 40-50w un neizdotu nekādu skaņu.

    Manu proču efektivitāte? Ļoti normāli, ar atliektiem galiem pietiek manām vajadzībām, par spīti 8-9 gadu vecumam. Bet nu jā, šitentā sistēma galu galā ir pavisam citā kategorijā [priekš nevertelliem AMD tajā laikā duronus ražoja :>]. Man vispār sāk likties ka manas barošanas problēmas ir vienkārši pārāk novecojuša barokļa, jo proči savu 68w TDP sasniegt var vienīgi retos gadījumos [pie smagākiem lietojumiem proču noslodze aiziet uz 60-70%] un čipsets ir patīkami vēss, tā ka priekš tās neefektīvās [tiešām 😀 ] GF6800 barokļa jaudai vajadzētu pietikt… 😀

    P.N. Ja jau reiz īpieci ir tik fantastiski spēcīgs procis, priekš kam tad tev to uzsvaru uz videosūdu, kas ir spējīgs HD video atskaņot? fantastiskais īpieci par vāju lai viens pats atkodētu? 😀

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā