AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150254
    Evers
    Participant

    Kaimiņa kompim ir “izcili lieliska” kombinācija – 2.2 Ghz katlons + Abit mātesplate (lieku maisā blakus pakaļrokam-Asrock).

    Lieta tāda, ka viss varētu arī darboties, ja vien WinXP installēšana nebūtu kā loterija – ja paveicas – viss OK,

    ja nepaveicas (visu darot identiski), tad WinXP procesoru nepaņem normāli un no 2.2 Ghz uzrādas tikai ~600 Mhz – spēlēm parādās gļuki, daudzas skrien par ātru. Barojot iekšā attiecīgo AMD CPU draiveri, nekas nemainās.

    Negribās atkal entās reizes installēt lai uztrāpītu laimīgo lozi (agrāk ar otro palaimējās, tagad ar divām ne). Esmu mēģinājis dažādus WinXP diskus.

    P.S Bios arī nepazīst procesoru jebkurā gadījumā, biosa updeitošana nelīdzēja.

    Ir idejas?

    #222611
    ob1
    Participant

    Kombinācijas labākās sastāvdaļas – līkas rokas un smadzeņu trūkums.

    #222612
    Crow
    Participant

    Idejas? Umm, Hoetika vai ZAAO… :lala:

    #222613
    ob1
    Participant

    Labi, jau labi… pats uzprasījies noniecinot Athlonu…

    600MHz -principā nav ne vainas, ja Cool’n’Quiet ieslēgts. Parasti gan ir 800 vai 1,0… varbūt esi biosā takti samazinājis?

    Vispār jau trūkst infas… pastāsti vairāk. Ko rāda CPUZ?

    #222614
    Evers
    Participant

    Crow variantam piekrītu, pirks jau kautkad jaunāku plāti un cpu – protams GB + Intel, bet tas ne tik drīz.

    Nav pie rokas tagad tas aparāts, būs jāpaskatās ar to CPUZ

    #222615
    Snorx
    Participant

    Ja tu zem GB+Intel domā Gigabyte plati un Intel CPU, tad uz Gigabyte es tik droši neskatītos. Acmē ņemtām 3 Gigabyte MB jau ir atteikta garantija, viena no tām mana personīgā. Nez kāpēc atteikums ir dēļ aizlauztiem IDE portiem, kaut tām MB neviena IDE iekārta tuvāk par 3m nav bijusi…

    #222616
    Evers
    Participant

    biosā ir pārarts viss iespējamais, arī Cool’n’Quiet slēgāts. Arī nomests pa default settingiem, bet nu biosā tur nebūtu jābūt problēmai – kā nekā vienreiz nekas nesanāk, otreiz installējot viss sanāk, bios pa starpu nav aiztikts, kā arī pirms install ar tiem pašiem bios settingiem viss bija kārtībā.

    Snorx, mani Gigabyte nav vīlusi itkā, nu vēl jau pastāv Asus, kā arī jaunās Intel plates arī nav zemē metamas.

    #222617
    ob1
    Participant

    iepostē mātes nosaukumu.

    #222618
    Evers
    Participant

    Rītā būs precīzs MB nosaukums un cpuz info, kārtējo reizi neesmu piefiksējis

    #222619
    aoma
    Participant

    Hmm, pašam tāds salikums ir kādreiz bijis, lieliska kombinācija, cik zinu, vēl tagad uzticami kalpo bez atteikumiem, drīzāk jau skaties līkas win instalācijas vai bojāta diskdziņa virzienā.

    #222620
    msh
    Participant

    Es piekrītu pirmajam obivana postam – tā tiešām ir izcili lieliska kombinācija, tikai bez pēdiņām, man nekas nebūtu pret tādu 🙂 Bet nu ja prāta nav, tad jāpērk sūdīgāka ražotāja mātene un jāatbalsta tizlais intelis, nopērkot viņu veidojumu 😀 Bez tam – maisā pretējajā galā esošus izstrādājumus kopā nebāzt, abitam nav nekā kopīga ar pakaļroku! 😀

    Bet ja nopietni – kā procesors var ieteikmēt instalāciju? Varbūt tas procesors pilna veņķika un/vai sūdīga IHSa dēļ ir pārcepies? Varbūt vienkārši pamēģini uzlikt citu proci? Varbūt vispār varēji precizēt, kas par procesoru, nevis “2,2 ghz athlons” – tajā kategorijā ielien dajebkas, sākot ar socket A axp3200+ un beidzot ar visādiem Athlon 64 x2 😀

    #222621
    rajah
    Participant

    Evers – pārbaudi operatīvo atmiņu ar Gold Memory un cieto disku uz bad sektoriem

    pārējās pārbaudes veiksim tālāk ‘pēc rezultātu paziņošanas

    #222622
    Evers
    Participant

    Labi, paldies pagaidām, skatīšos kautkad pēc svētkiem, gribās atpūsties. 🙂

    #222623
    Andron MacBeton
    Participant

    A kapēc vainota tiek sistēma? Vai tad ir fakts ka ar citu proci/māti kompis ir gājis? Vispirms apjēdz kas ir BIOS un ko tur dara, pēc tam sāc grābstīties pa dzelžiem.

    A to šitas jau līdzinās tādai blondīnes diagnostikai par automašīnu kurai benzīns beidzies. NEIET! FUJ! SUUDS! SHITAS JAU TAADS PATS KAA MOSKVICH! NEKAD VAIRS TAADU NEPIRKSHU!

    #222624
    Evers
    Participant

    a pričom ne? AMD no aizvēstures galiem pašiem gaļīgākajiem ir bijis mēsls, un Abit ar var redzēt ka mēls jo to krāmu nekur vairs neviens netirgo – tātad neviens nepirka – tātad mēsls. Vakarā piekāpš pie jamējā, notestēs cieksni, tad vēl diskmašīnu ar pamainīs…redzēs.

    Ä€ un es zinu kas ir bios ja , tas ir tāds zils ekrāns ar daudzām dažādām ūberkrutām izvēlnēm. :>

    #222625
    Aldis
    Participant

    Jāpiekrīt – tā kombinācija ir mēsls! 😀 Arī netālam kaimiņam bij – izkūpēja viss tur kas var izkūpēt.. tā arī defektu nesapratu – ka visas detaļas traumētas.. 😀

    #222626
    Wuu
    Participant

    Nevajag pirkti datorus maximā, tad vis būs olās.

    #222627
    Evers
    Participant

    Wotafak? kādā veidā es nocitēju pats sevi? 😀

    #222628
    ob1
    Participant

    Evers, laba zāle… kur ņem?

    #222629
    Andron MacBeton
    Participant

    Tikai absolūti neiznēsāti dauņi domā ka AMD ir mēsls. Tādi neiznēsāti aborteļi kuri nekad nav atvēruši kasti vai kuriem nepietiek smadzenes lai redzētu cik AMD ventilācija ir pareiza un Intel nepareiza. Ir tādi kuriem nav lemts saprast tehniku, jebkāda veida. Tādiem nevajadzētu grābstīties ap tehniku un viss – problēmu vairs nebūtu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā