AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222630
    Evers
    Participant

    Cik es pazīstu cilvēkus ar Advanced Micro Devices procesoriem aprīkotiem datoriem, mūždien kautkas nav, kautkas neiet kā vajadzētu, pat svaigas instalācijas ne vienmēr izdodas kā vajadzētu. 2 čomi ar bij zvērināti fanāti par AMD, līdz īsi sakot “nočūkstēja” un bezierunām abiem tagad eleganti darbojās Inteļi.

    Lētais gals ir un paliek lētais gals. Kā (ja nemalds d_l reiz teica) , AMD – traumētiem geimeriem ar plāniem maciņiem.

    Par dzesēšanu piekrītu ka viņa ir daudz labāka, bet bez viņas AMD (it sevišķi vecie katloni) nemaz nespēja dzīvot, tālab arī tādu lika, nu loģiski, ka vēsākajiem jaunajiem AMD neliks sūdīgāku dzesi. ATi, kopš pārgāja zem AMD, arī kļuvuši par Jotul krāsniņām.

    Pat neglītais ” muļķu ķeršanas mārketings” ar modeļu nosaukumiem 2500+ utt, viņiem nelīdzēja. Endjūzerim liek domāt, ka verķis darbojās ar 2500 Mhz frekvenci (lai gan tur par tūkstoti mazāk) , līdz ar to, viņš salīdzinot ar blakus stāvošo dārgāko Inteli 2.4 Ghz , secina ka AMD būs jaudīgāks un lētāk maksās, nopērk AMD.

    P.S kopš kura laika procesora kvalitāti mēra pēc dzeses? 😀

    Par tēmu – vēl aizvien neesmu sadūšojies pačekot tālāk, svinēt vēl gribās. 😀

    #222631
    Mad182
    Participant

    Evers wrote:

    Cik es pazīstu cilvēkus ar Advanced Micro Devices procesoriem aprīkotiem datoriem, mūždien kautkas nav, kautkas neiet kā vajadzētu, pat svaigas instalācijas ne vienmēr izdodas kā vajadzētu.


    Vajag rokas izvilkt no pakaļas un viss strādās. Nekad mūžā man nav gadījies, ka dajebkādu OS nevarētu uzlikt dēļ AMD proča (ok, es neesmu mēģinājis osx uzlikt uz PC, bet tā jau ir perversija), vai vispār kaut kas neietu dēļ AMD, un ne jau es to esmu uz maz kastēm darījis. Ja gribi pierādīt ka AMD ir mēsls, tad lūdzu konkrētus skaitļus par enerģijas patēriņa, veikstpējas un cenas attiecību, bet stāstīt ka kaut kas neiet ir plika tiršana.

    #222632
    Kon
    Participant

    es pat nezinu , ko uzrakstīt par Evera teikto , tas iespējams ir lielākais debīlisms , ko pēdejā laikā esmu dzirdējis no mūsu IT speciālistiem o_0

    #222633
    Wuu
    Participant

    Evers, to visu garo tekstu var saīsināti, uz —> “Rokas aug no dirsas” pfee…

    #222634
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    Cik es pazīstu cilvēkus ar Advanced Micro Devices procesoriem aprīkotiem datoriem, mūždien kautkas nav, kautkas neiet kā vajadzētu, pat svaigas instalācijas ne vienmēr izdodas kā vajadzētu. 2 čomi ar bij zvērināti fanāti par AMD, līdz īsi sakot “nočūkstēja” un bezierunām abiem tagad eleganti darbojās Inteļi.

    Lētais gals ir un paliek lētais gals. Kā (ja nemalds d_l reiz teica) , AMD – traumētiem geimeriem ar plāniem maciņiem.


    nu par šitiem vārdiem es tieši acīs pateikšu – EVERS DU BIST GROSE GROSE LOH!!!!!!!!!!

    esmu sēdējis uz AMD jau gadiem, kompjus komplektēju 98% tikai AMD. un arī to turpināšu.

    man un citiem maniem kolēģiem nekas nedeg un nekarst un viss iet kā nākās. vot tieši idiņi tikai pērk intel un lielās ar to ka nopirkuši dārgu poršē, tikai braukt ar to nemāk, jo šiem idiņiem redz vajag palielīties ar to ka tiem ir dārgs auto – tiesa lielā daļā viņiem to iesaka bodēs pirkt, bet pačukstēšu – veikalam par inteļiem nāk lielāks navars, tāpēc ar iesaka.

    ir dažas iespējas kur Intels var AMD pērspēt, jā, bet pasakiet – kurš no jums mājās rēķina PI skaitļa miljardo ciparu aiz komata? jums tas ir vajadzīgs?

    #222635
    Evers
    Participant

    Word klabinātāji, draugos bliezēji un spēlīšu trenkātāji protams šķirbu nesajutīs. Bet ja jāķerās pie videorenderēšanas un citām smalkākām lietām, tad cita lieta. Atzīstu, ka jauniem AMD ir energoeffektīvāki, necepās, un strādā ok. Bet ja man brauc virsū, ka nolieku vecos Athlon’us, tad nu piedodiet un atvainojiet, slavas dziesmas Advanced Micro Devices galīgi nesagaidīt.

    Wuu, tu vispār labāk būtu pietaisījis pāksti un klusējis, ja man rokas augtu no pakaļas, tad es ne tuvu nebūtu tur, kur tagad esmu.

    #222636
    Wuu
    Participant

    Evers, oj cik augstu. Ar parastu AMD proci netiek galā. Izskatās ka tev rokas no pakaļas neaug, bet pa taisno no anu*A.

    #222637
    Evers
    Participant

    Apsveicu ģēnij, būtu tu izlasījis visu, tad būtu sapratis, ka saņēmu ieteikumu pačekot cieto disku un ram, drošvien vēl diskmašīnu ar derētu, neesmu tā kompja tuvumā rādījies, jo izklaides man svarīgākas par ķimerēšanos.

    #222638
    rajah
    Participant

    Evers wrote:

    Word klabinātāji, draugos bliezēji un spēlīšu trenkātāji protams šķirbu nesajutīs. Bet ja jāķerās pie videorenderēšanas un citām smalkākām lietām, tad cita lieta.

    nu tie ar ir tikai tie 2 procenti manā gadījumā, un kuri jau ar tik grāpstās nevis renderē. īsta renderēšana un apstrāde tomēr notiek ar cita stila mašīnītēm.

    #222639
    Loading
    Participant

    a man viena tante teica…. un…, tad tā tante teica, ka …. Ä€ un tā tante tur tirgū teica, ka…

    #222640
    nevertell
    Participant

    Ä€ em dē ir pagaidām vienīgie proči/plates, uz kuriem var taisīt normālu PC līdz 600 latiem. Why ? Jo pirkt lga775 ir idiotisms, bet i5 ir dārgs, un ja jau pērkam to, tad vajag ar kādu 5850/5870 iekšā ar. Bet am3 un kāds atlons iks divi vai pat iks četri ižņems no visām pusēm tos lga775 inteļus šajā cenu kategorijā.

    #222641
    Crow
    Participant

    Salikt i5 kasti var līdz 500 vienā mierā. Videokartei nav nozīmes, ja vien neietilpsti d_l minētajā traumēto geimeru ar plānu maku skaitā. i5 absolūti nav dārgs savai klasei. Kas nevar atļauties performance, nav ko brēkt. Intel i5/i7 sērija ir performance, kamēr AMD aizsitis visu kapeik3.14sēju segmentu. Tirgus sadalīts, visi ir laimīgi, end of story.

    P.S. Omfg, kāpēc Džobss neslēdz deal ar AMD? Varbūt viņam vecuma plānprātība tuvojas! O_O

    #222642
    Evers
    Participant

    pa 500 var arī labu labo i7 salikt 🙂

    #222643
    nevertell
    Participant

    A huļi jums to i5/i7 ja nav pārējā kaste laba ? Ja izmantojat normālus renderēšānas un denderēšanas softus, tad gpu daudz labāk palīdzēs.

    #222644
    Crow
    Participant

    d_l, vai nevajadzētu oficiāli ieviest vēl vienu kategoriju – traumētie dizaineri ar plānu maku?

    Pēdējais arguments, kad jau esi uz pirkstgaliem un nevari vairs pastiepties augstāk – “jā, bet es izmantoju renderēšanas (un denderēšanas) softus, fotošopus, pegasus, vegasus un to pribambasus.” …un gribu savākt kasti par pieciem sotiem.

    #222645
    nevertell
    Participant

    Nu bet ir šķirba, starp tīņu vanabī dizaineriem, kas taisa banerus lamerIKS vai “GIGNAM!!!” pa piecīti, vai geju dizaineriem ar kaprīzēm, vai arī cilvēkam, kas reāli ar to pelna naudu.

    #222646
    Evers
    Participant
    #222647
    nevertell
    Participant

    Nu bet tas gts 250 ir sūds, tas točna pisinās kompi. Un ja jau ņemam i7, tad jāņem ir nevis pretīgais p55/lga1156, bet gan x58 ar lga 1336. Jēga uz p55 bāzt i7 nav, tas ir domāts vairāk i5 un i3 pročiem.

    #222648
    Crow
    Participant

    Jā, GTS250 nav traumētu geimeru karte. Ja atceramies iepriekšējo izteikumu par 600 latiem, tad budžets mierīgi atļauj piebāzt 5770 (kas arī īstenībā ir baigais vanckars). Vispār parādi labāku variantu, ar visām cenām…

    Kompi vienmēr 3.14sina pats lietotājs, kas nezina, ko grib, bet domā “lai kas tas būtu, tam jānotiek ātri, jo es mēnešiem atrāvu sev kumosu maizes, lai iegūtu desmit sekundes ātrāku renderi”… vai varētu pastaipīt krānu ar Crysis benchmark tool – kurš nu katrā gadījumā attiecināms

    Vai cienījamais varētu arī tuvāk paskaidrot mums, necienīgajiem, ar ko S1156 ir “pretīgs” vai tā atkal ir tik tāda bļaustīšanās? 🙂

    #222649
    nevertell
    Participant

    Par 600 var dabūt fenomu iks divi, kādu 955 vai pat 966, četras gigabikses rāmja, 5850, vai 5870 un mātesdēli ar diviem pci-e slotiem. āšlung.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā