AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222670
    Evers
    Participant

    Krāna stiepējs, itkā starp 9 un 7 būtu jūtama atšķirība – tik benchmarkos redzēsi :). Tev ir tā – kas nav MAX Perf, tas ir sūds?

    #222671
    Evers
    Participant

    Pats tagad sev nopirku Core i3-530 uz Intel plātes ar integrillēto VGA, 2 GB DDR3 1333, CL9 rāmi (krāns nav jāstiepj un OC ar netaisīšu) :devil:, un WDC Caviar cieto 640 GB ar 32 MB keša, lūk HDD kešam ir lielāka nozīme, itsevišķi sistēmas 🙂 Sanāca labi un lēti – ap 290 Ls, baroklis un keis ar nav stock, pēcāk tik videni štengrāku ielikšu.

    #222672
    Crow
    Participant

    Gaidam Crysis Benchmark Tool rezultātus!! (šņauc degunu) 😀

    #222673
    Evers
    Participant

    Nu nav man spēļu stacija, protams 😀

    Skatos pēc vajadzībām un maciņa , ielikšu pēcāk īstu videokarti, piemetīšu vēl pāris GB rama, un tad jau arī Crysis un visus pārējos brīnumus varēs uzrambāt. Processors nav slikts, praktiski tas pats, kas vidusmēra Core 2 Duo processori, tikai lētāk. 🙂 Pirku ar ar domu, ka pēcāk varu arī i5 uzbāzt, kautvai saderīgas sērijas i7, bet pēc i7 gan man nav vajadzība.

    Lūk salīdzinājums ar pāris C2D modeļiem

    https://forums.anandtech.com/showthread.php?p=29162960

    Visur ir nedaudz priekšā, spēlēs ir nedaudz aizmugurē.

    Palasoties vairāk internetā, arī geimingam, (ja neesi izvirtulis kam obligāta max kvalitāte) , tīri labs processors

    Vakarā skrūvēšu kopā.

    #222674
    Wuu
    Participant

    Mister krān ar savu i3 vari tetri dzenāti, mūsdienu spēlēm vajag cores un jo vairāk, jo labāk. Es par tādu pašu summiņu saliku AMD, kas jau tagad var gan Crysis, gan GTA4 dzenāti… Un pie reizes varu ar krāniem pamērīties 🙂

    #222675
    Crow
    Participant

    Wuu, mazāk muldi vai arī savu speceni ar visām cenām studijā. Zaļibalti jau.

    #222676
    Evers
    Participant

    Par spēlēm runājot

    https://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3704&p=13

    https://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=3704&p=12

    sakarīgu VGA klāt, un vairumu spēlīšu tīri feini var trenkāt.

    kā arī “i” sērija, tai skaitā i3, ir ļoti elastīgi uz takts frekvences klokošanu, ja kādam spiež.

    Precīzāk sanāca 287 Ls bez piegādes

    [spoil]>Intel, Core i3-530 (4M Cache, 2.93 GHz)

    1 gab., cena: 75.93 Ls, summa: 75.93 Ls

    >Intel, DH55TC

    1 gab., cena: 63.72 Ls, summa: 63.72 Ls

    >A-Data, 2GB DDR3 1333MHz, CL9

    1 gab., cena: 31.81 Ls, summa: 31.81 Ls

    >Western Digital, 640GB, Caviar GP, 640GB, SATA II, 32MB

    1 gab., cena: 36.76 Ls, summa: 36.76 Ls

    >Xilence, ZXC-XP 550W

    1 gab., cena: 27.14 Ls, summa: 27.14 Ls

    >Giga Byte, ISOLO 230 BLACK

    1 gab., cena: 24.90 Ls, summa: 24.90 Ls

    >Optiarc, DVD-/+R/RW Black Sata

    1 gab., cena: 18.30 Ls, summa: 18.30 Ls

    Piegādes summa: 5.00 Ls

    Pasūtījuma kopsumma: 283.56 Ls[/spoil]

    #222677
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Wuu, mazāk muldi vai arī savu speceni ar visām cenām studijā. Zaļibalti jau.


    Tagad visām spēlēm Suggested Configuration sākas ar Quad Core. GTA4 uz Core2 būs čābīki dzenāti, ja nu vienīgi kārtīga video karte izvilks.

    #222678
    Crow
    Participant

    Mans draugs, tu laikam ābeci savā laikā būsi podā slīcinājis. Es varu zināt vai nezināt, kādas ir prasības. Es gribu redzēt tavu minēto AMD bāzēto kasti, kas iekļaujās 300 latu budžetā un uz kura var spēlēt Crysis un GTA4 virs 30 fps rezolūcijā 1024×768. Es pat sāku domāt, ka tas ir iespējams. Tikai pirkt gan es tādu nepirktu.

    #222679
    ob1
    Participant

    Crow, par saviem vārdiem ir jāatbild.

    Ja es sataisīšu kasti, kas velk “Crysis un GTA4 virs 30 fps rezolūcijā 1024×768”, tad pirksi?

    #222680
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:

    Mans draugs, tu laikam ābeci savā laikā būsi podā slīcinājis. Es varu zināt vai nezināt, kādas ir prasības. Es gribu redzēt tavu minēto AMD bāzēto kasti, kas iekļaujās 300 latu budžetā un uz kura var spēlēt Crysis un GTA4 virs 30 fps rezolūcijā 1024×768. Es pat sāku domāt, ka tas ir iespējams. Tikai pirkt gan es tādu nepirktu.


    Brauc pie manis parādīšu un 30 FPS nekam neder. Minimums ir stabils 50 fps! Pff.. 1024×768 kas tā pa kvadrātu rezolūcija 😀

    #222681
    ob1
    Participant

    Wuu, definē prasības un salasi savu komplektu. Varam pacīkstēties.

    🙂

    Crow, kā tur ir ar to atbildību?

    #222682
    WerNeo
    Participant

    Prasības: 90/60/90 un 50fps

    #222683
    Crow
    Participant

    Tur nav rakstīts, ka es pirkšu, ja izdosies. Btw, pastāv arī otrs noteikums – tam jāpārspēj Evers’a i3 “tetris”. Nešaubos, ka tas ir iespējams. Es šaubos par Wuu spējām lasīt latviski, no kreisās uz labo.

    Prasības izriet no šī teikuma:

    Wuu wrote:

    Es par tādu pašu summiņu saliku AMD, kas jau tagad var gan Crysis, gan GTA4 dzenāti… Un pie reizes varu ar krāniem pamērīties

    Nekur nebraukšu; ko darīt man nav, ne? Tepat lūgtum speceni, ar cenām. Cik reiz var teikt.

    #222684
    ob1
    Participant

    Crow, speceni publicē priekš speciem… Tev vēl jāpaaugas… Tad atbildi par vārdiem vai nē?

    #222685
    Creep
    Participant

    obīvan, crow, wuu (tai skaitā arī ever): pašiem neliekas “mazliet” patizls tas jūsu bērnišķīgais čats ar krāniņu mērīšanos?

    P.S. 25fps ir pilnīgi pietiekami, lai būtu normāli spēlējama spēle…

    #222686
    ob1
    Participant

    A kas i ko? Vai tad ar krāniem vairs nedrīkst mērīties?

    #222687
    Jaunzems
    Participant

    Creep, nejaucies, kad liels vīrs ar bēbīti strīdās!

    #222688
    Wuu
    Participant

    Tiko uzmetu Crysis Warhead Benchmark tooli 1400 x 1050 performances mode +90 fps 😀

    #222689
    ob1
    Participant

    Jauns nodoklis – progresīvais krāna izmēra nodoklis. 😀

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā