AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU AMD problēma atris., jauna problēma ar i3 :D

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #222710
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Tavā piedāvājumā tikai tas ražotājs tāds.. nu tāds. 🙂 Bet cik zinu, mūsdienīgām spēlītēm jau ar 256 pat par maz.

    #222711
    ob1
    Participant

    nVidia, tavuprāt, “nu tāds”? Nu tad atvaino…

    #222712
    Wuu
    Participant

    WerNeo wrote:

    Bet cik zinu, mūsdienīgām spēlītēm jau ar 256 pat par maz.


    Cik tad tu zini, paskaties manu video karti Crysis nav mūsdienu spēle?

    #222713
    WerNeo
    Participant

    ob1. khm khm… Club3D. nvidia ir drusku cita lieta.

    #222714
    WerNeo
    Participant

    Wuu wrote:

    WerNeo wrote:

    Bet cik zinu, mūsdienīgām spēlītēm jau ar 256 pat par maz.


    Cik tad tu zini, paskaties manu video karti Crysys nav mūsdienu spēle?

    Crysys neesmu spēlējis un netaisos(CS arī). 🙂 Bet nu 128biti ir ņirgāšanās par aktīvu geimeri.

    #222715
    ob1
    Participant

    hmm, ja nu akurāt Club3D nepatīk, piemet 3Ls un paņem Asus…

    https://www.dateks.lv/cenas/25/37139_asus_geforce_gts250_512mb_256bit.php

    bet vispār jau Wuu taisnība – stāsts nav par bitiem, bet fps, a fps Wuu ir pietiekoši arī ar 128 bitiem…

    #222716
    Wuu
    Participant

    WerNeo wrote:

    Bet nu 128biti ir ņirgāšanās par aktīvu geimeri.


    Ak dievs, pēc kā tu to spried?

    #222717
    WerNeo
    Participant

    Wuu… aizej labāk paberzē operatīvo atmiņu pret kaķi (ak Dievs viņam). 🙂

    Ob1. Club3D nevis nepatīk, bet ir tāds, kāds ir. Tagadējais piedāvājums jau ok 🙂

    #222718
    Wuu
    Participant

    WerNeo, pamato tevis teikto par bitiem.

    #222719
    ob1
    Participant

    Esmu licis kādas 3 Club3D kartes – nekādas problēmas nav bijušas. Patiesībā reizēm izvēlos tieši Club3D, jo viņiem dzese bieži vien prātīgāka kā citiem.

    #222720
    Crow
    Participant

    Godātie kungi. Pirms turpinam čatu par 128 vai vairāk bitēm, Club3D, nabaga kaķi un nez ko vēl…

    Lielais dienas jautājums: vai Wuu ir uzvarējis vai ir pakāsis vai vēl karājās kā sapuvis ābols turās pie kātiņa?

    Nosacījums 1: Kaste eksistē reālajā dzīvē, to ir iespējams benchmārkot un testēt

    Nosacījums 2: Kastes sastāvdaļu pašreizējā tirgus vērtība nepārsniedz 300 LVL.

    Nosacījums 3: Var spēlēt Crysis un GTA4 bez sevis padarīšanas par apsmieklu

    #222721
    ob1
    Participant

    Crow, ja tādi jautājumi, tad gatavo 300Ls. Kasti sagatavošu.

    Vai, aizmirsu… tu tak neatbildi par savu bazaru…

    #222722
    WerNeo
    Participant

    ob1… Mēs laikam par dažādiem Club3D runājam. 🙂 Man pirmā un galvenā pretenzija – aktīvās dzeses Club3D ātri sāk “rūkt”. 🙂 Par brāķa procentu pat nerunāšu. Nerunāju tikai no viedokļa, “tikai, ko pats esmu lietojis”.

    Wuu.. Vislabākais pamatojums Tev būs pašrocīgs tests. Paņem piemēram Flight Simulator X (sorre, nezinu tik daudz spēļu, lai kaut ko pa tavam prātam piedāvātu) un notestē uz vienādas atmiņas video kartēm, bet ar dažādiem bitiem (128 un 256). Tad paskaties, ar kuru karti tu vari pie cik labas grafikas spēlēt ar 24kadriem sekundē. Skaidrot sīkāk, nu galīgi negribas.

    Galu galā, šovakar nav man paredzēti kašķi, tikai jautrības. 🙂

    #222723
    Crow
    Participant

    ob1 wrote:

    Crow, ja tādi jautājumi, tad gatavo 300Ls. Kasti sagatavošu.

    Vai, aizmirsu… tu tak neatbildi par savu bazaru…

    Apgalvojumu izteica Wuu. Jautājums tika uzdots Wuu. Wuu nevar atbildēt.

    Spried nu taisnīgu tiesu, kurš ir tas, kas tagad neatbild par bazaru?

    #222724
    ob1
    Participant

    Pag, Crow, par Wuu vēl nekas nav zvanīts… a tu pats deklarēji, ka neatbildi… kāda tur tiesa…

    … lai Imhoteps lemj, viņš mums ir tas glumiķis jurists…

    #222725
    Wuu
    Participant

    Crow, es kasti saliku pats. Pusi pirku m79, pusi tepat pie vietējiem. Domāts spēlēm dators nebija, bet beigās izrādījās ka lieliski tiek galā. Kopā izmaksāja ap 300 lati, tieši neatceros. Tā kā vēlies redzēti dzīvu produktu brauc pie manis, pats varēsi apskatīt, aptaustīt un meklēt produkta cenas.

    #222726
    Crow
    Participant

    Par Wuu ir gan zvanīts. Tieši cik reizes man jācitē tas izteikums, kur Wuu atbild Evers’am, sakot, ka ir salicis labāku kasti par to pašu naudu, spēcinot savu nostāju ar izteikumiem par tetri, kŠrēm un krānu?

    Par to arī sākās kašķis, baizevej. Tu atnāci ar nokavēšanos, bet gribi vadīt ballīti. Tā neiet cauri.

    #222727
    Crow
    Participant

    Verī nais, kā saka Borats. Pēc 60 (+?) postiem esam nonākuši pie apgalvojuma, ka man jābrauc kaut kur meklēt pašam kaut kas par kaut kur 300 latiem.

    Pilsonis izkliedz publiskā forumā “man ir garāks krāns”, man pēc tam kaut kas jāpierāda vēl.

    Kuda mir kaķitsa :>

    Kāds uzraksta PM Imhotepam, lai par saprātīgu daudzumu dzīvības šķidruma izskata šo lietu, vēlams ātrāk par nākamā gada pavasari… es eju ieelpot svaigu gaisu mazliet.

    #222728
    ob1
    Participant

    Nu Eversa specenē nav videokartes, a cena (bez VGA) gandrīz tā pati, kas Wuu (ar VGA)… Un Wuu spēļu ātrdarbību apstiprināja ar skrīnšotu no visai prasīgas spēles… un ko tu te vēl cepies?

    #222729
    Wuu
    Participant

    Crow wrote:


    Nosacījums 1: Kaste eksistē reālajā dzīvē, to ir iespējams benchmārkot un testēt


    Gaidu ciemos 😀

Tiek skatīts 101 ieraksts (no 130 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā