AMD «velk uz zoba» NVIDIA (video)

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas AMD «velk uz zoba» NVIDIA (video)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151883
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_keep_1.jpg[/imgl]Interesantu reklāmas klipu “Pārpratums” izlaidis videokaršu ražotājs AMD, kurā delikāti izsmej NVIDIA stipri karstošās videokartes. Specvienība SWAT veic iebrukumu kādā no mājām, kur reģistrēts aizdomīgs ievērojams energopatēriņa pieaugums. Gaidīto ļaundaru vietā viņi atrod vienīgi pusaudžus, kuri spēlē datorspēles. Kamera fiksē pamatīgus ventilatorus, kuri dzesē PC, un izgaismoti zaļā krāsā, kam jāsimbolizē NVIDIA. Specnazs ar vilšanos konstatē, ka tā jau trešā viltus trauksme nedēļā.

    Klips noslēdzas ar saukli “Keep cool, keep all the power” – “Saglabā vēsumu, izmanto visu jaudu”.

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=2QkyfGJgcwQ[/youtube]

    #244371
    Izliecies
    Participant

    šito video arī vakar redzēju, labs 😀

    #244372
    Genādijs
    Participant

    Tieši jau netiek nekas teikts par nvidia – tātad arī piesieties nevar 🙂

    #244373
    Crow
    Participant

    Š oreiz labs sanācis jamiem 😀

    #244374
    lilmoder
    Participant


    #244375
    meganeII
    Participant

    Laikam tagad ati ar nvidia mainījušies lomām, jo man ir bijušas 3 nvidia un neviena nav karsusi, bet čomiem kuriem līdzīgas ATI kartes, nācās papildu veņķikus likt, citādi tīklavakaros ir BSOD.

    #244376
    Wuu
    Participant

    Meklē zāli un atrod Fermi 😀

    meganeII wrote:

    Laikam tagad ati ar nvidia mainījušies lomām, jo man ir bijušas 3 nvidia un neviena nav karsusi, bet čomiem kuriem līdzīgas ATI kartes, nācās papildu veņķikus likt, citādi tīklavakaros ir BSOD.


    Ja kaste pirkta maxima un ventilācijas nekādas, visas kartes karsīs ;] Man ir nVidia karte kurai nosprāga ventilators. Tā viņa kādu gadu arī nostrādāja un vel joprojām strādā, nav salabota 😀

    #244377
    bladez
    Participant

    meganeII wrote:

    Laikam tagad ati ar nvidia mainījušies lomām, jo man ir bijušas 3 nvidia un neviena nav karsusi, bet čomiem kuriem līdzīgas ATI kartes, nācās papildu veņķikus likt, citādi tīklavakaros ir BSOD.

    Man ir HD 2600 PRO ar diezgan palielu pasīvo dzesi, bet pat karstās vasaras dienās karte iet godam. Nekad nav pārkarsusi un “atrubījusies”, pat ņemot vērā to, ka overklokota ar visu pasīvo dzesi.

    #244378
    Stat1CX
    Participant

    HD 2600 ir lēta gala karte, kuras parasti neizdala nekādu lielo siltumu.

    #244379
    meganeII
    Participant

    bladez wrote:

    meganeII wrote:

    Laikam tagad ati ar nvidia mainījušies lomām, jo man ir bijušas 3 nvidia un neviena nav karsusi, bet čomiem kuriem līdzīgas ATI kartes, nācās papildu veņķikus likt, citādi tīklavakaros ir BSOD.

    Man ir HD 2600 PRO ar diezgan palielu pasīvo dzesi, bet pat karstās vasaras dienās karte iet godam. Nekad nav pārkarsusi un “atrubījusies”, pat ņemot vērā to, ka overklokota ar visu pasīvo dzesi.

    Noteikti ka tiem ATI bija kaut kāda neizdevies karte. Bet fakts ir tāds, ka abiem ražotājiem ir karstie modeļi un pēc to palaišanas tirgū sākas karš – kurš pirmais atradīs un spilgtāk cels gaismā otra nepilnības. Tāds ir biznes.

    PS. Gadās arī kad krāvējs kādu paleti nomet pie zemes. Esmu redzējis kad tā notiek ar HDD. Pus gads un klienti nes atpakaļ:))

    #244380
    Scandal
    Participant

    Es arī nesen pārmigrēju no 8800 GT uz HD 4850 :p Ir jua ir klusāk un vēsāk kā ar Nvidia :p

    #244381
    Evers
    Participant

    Lieliska reklāma, ja šobrīd būtu jāizvēlas, ar ņemtu Ati.

    #244382
    Izliecies
    Participant

    Nav jau teikts. Piemēram, ja jāizvēlas starp HD 5830 un GTX 460, domāju, ka nedomājot jāņem otrais – kartes garuma un trokšņa dēļ.

    #244383
    Imhoteps
    Participant

    Nu, tad arī es uzmetīšu pāris fekālo kripatiņu uz ventilatora:

    [img]https://www.bildites.lv/images/tctvur97uu9jwgh9z37_thumb.jpg[/img]

    😀

    #244384
    nameisis
    Participant

    5830 vispār nav jāizvēlas

    p.s. man arī ilgu laiku bija 5770 ar nobeigušos ventilatoru, kamēr ši vasara panāca savu.

    #244385
    Izliecies
    Participant

    Nu, a ko tad es saku?

    #244386
    StyleZ
    Participant

    Genādijs wrote:

    Tieši jau netiek nekas teikts par nvidia – tātad arī piesieties nevar 🙂


    Ir teikts, SWAT minēja – “FERMI again” 🙂

    Bet var jau ņemt 104. Fermi, kas ne vella tik daudz nekarst. Un jamos divus saslēdzot SLI, arī performance būs labāka par GTX480

    #244387
    faq
    Participant

    Pēdējais ATI bij 9800 pro. Tagad tikai nvidas. Bet sāls jau ir m;usu, hmm, kā lai tos lohus nosauc. Geimeri? Staipitāji? Nu tie kuri “iehavo” svaigāko lai apmierinātu savas Freida klasificētās tieksmes. Bet tādu ir pietiekams daudzums lai saceltu vētru pisuārā, bļa.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā