Amigo akcija "Streb karstu", dalāmies kodiem !

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Amigo akcija "Streb karstu", dalāmies kodiem !

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151303
    TokRa
    Participant

    Sasildies ar Narvesen karsto dzērienu un runā ar Amigo 10 minūtes bez maksas!

    Pērkot jebkuru karsto dzērienu Narvesen veikalos, katru reizi saņemsi čeku ar Amigo kartes papildināšanas kodu 20 santīmu jeb 10 sarunu minūšu* vai 10 SMS vērtībā.

    (c) Amigo

    Piedāvāju šajā tofikā publicēt nevajadzīgos kodus, gan jau kādam noderēs.

    Man šodien iedotais: 010707831

    #236677
    daGrevis
    Participant

    [spoil]Nu kāpec man nav Amigo!? :D[/spoil]

    #236678
    Aldis
    Participant

    [spoil]Es strebju kafiju, un ar meiču runājos pa brīvu hotj 30min. 🙂 Bite.. :P[/spoil]

    #236679
    shady
    Participant

    [spoil]Njā…Aldim taisnība. Paņēmu priekš visas ģimenes bites kartes un par mob sarunām var aizmirst.[/spoil]

    #236680
    RicoPico
    Participant

    [spoil]

    shady wrote:

    Paņēmu priekš visas ģimenes bites kartes un par mob sarunām var aizmirst.


    Ir ok antireklāma. Žetons! :D[/spoil]

    #236681
    root
    Participant
    #236682
    Evers
    Participant

    [spoil]Kad Bite spēs nodrošināt ne tikai vilinošus piedāvājumus, bet arī ideālu pārklājumu, tad padomāšu, bet pagaidām izskatās, ka to vēl kādu brīdi nespēs, līdz ar to klienti ir jāpiesaista ar kārdinošiem tarifiem un piedāvājumiem.[/spoil]

    #236683
    root
    Participant

    [spoil]Pus latviju esmu izskrējis, Bitei probas ir tikai miestos. Starp citu, tur ir problēmas arī ar internetu. Bet uz mēness dzīvības vispār nav… :/[/spoil]

    #236684
    Seja
    Participant

    [spoil]Tagad tik tiešām visizdevīgākā ir Bite.[/spoil]

    #236685
    aoma
    Participant

    [spoil]Nu, miestos jau dzīvo tikai pāķi, uz mēness atkal lunīti, kam viņiem vispār telefons…[/spoil]

    #236686
    linx
    Participant

    [spoil]

    aoma wrote:

    Nu, miestos jau dzīvo tikai pāķi, uz mēness atkal lunīti, kam viņiem vispār telefons…


    Miestos dzīvo tikai pāķi? Ej d***t![/spoil]

    #236687
    aoma
    Participant

    [spoil]mja, ar humora izjūtu te vienam otram pavisam švaki, jeb arī šaura piere – ass prāts? :D[/spoil]

    #236688
    Evers
    Participant

    [spoil]Varētu teikt par to, kas “pāķa” acīs ir pilsētnieks no Rīgas – maigi izsakoties ne tās labākās īpašības. 😀 Pats dzīvoju miestā, un patīk, Rīga man uzdzen depresiju, nedzīvotu tur pat, ja darbs prasītu, nekas nav labāks par dzīvi laukos – svaigs gaiss, daba, prom no mūžīgās steigas, arī pašgādātā pārtika. Vismaz krīzes laikā laucinieks var justies krutāks par pilsētnieku, jo ir paēdušāks. Un jā, no Bites man te ne smakas, tā, ka lai iet ieskrieties. :D[/spoil]

    #236689
    root
    Participant

    [spoil]Ever, līdz tu sāki runāt par Biti es tev pilnīgi piekrītu 😀

    Eh, tagad bi kaut kur laukos smuki pagozēties uz jumta, pasauļoties, (mmm)[/spoil]

    #236690
    Aldis
    Participant

    [spoil]… Mmm… Lauki …. Aaa, jaaaprobleemas pat nav madonas, valmieras, v-pils lauku apkaimee…. Ar biti 🙂 esmu tur izskraidiijis un kokaa kaapt lai zoonu samekleetu nav naacies… Mozh citur savaadaak :)[/spoil]

    #236691
    TokRa
    Participant

    [spoil]Zinātniski filosofiskā diskusija par tēmu vai ir dzīve ārpus Rīgas :>

    Prātā nāk jēdziens замкадыш iz Maskavas iedzīvotāju slenga.[/spoil]

    #236692
    TokRa
    Participant

    Vēl viens kods: 126682702

    #236693
    Mr.Death
    Participant

    https://www.bifri.lv/lv/about/change/ – varbuut kaadam noder, mhhhhhhh :>

    #236694

    [spoil]aoma, dumji joki un humorizjūta nav savienojamas lietas.[/spoil]

    #236695
    grisha
    Participant

    [spoil]VAreetu juus pieveert mutes? Tokra meegjina ko padaliit pa briivu, jums ka tik nolikt Mees jau tikai laikam varam aizbraukt no telefoniem liidz ciematiem. Samuraj, iesaku tos visus postus izniicinaat, arii maneejo, atsaat tikai tos, kas par teemu.

    Autors
    Ieraksti
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 43 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā