Amīši galīgi ieberzušies ar "melno jēzu"

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Amīši galīgi ieberzušies ar "melno jēzu"

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153304
    Crow
    Participant

    ASV slepeni vienojas ar Krieviju nodot informāciju par Lielbritānijas kodolarsenālu apmaiņā pret puņķainu solījumu abām valstīm samazināt uz pusi stratēģisko kodolieroču apjomu.

    https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/wikileaks/8304654/WikiLeaks-cables-US-agrees-to-tell-Russia-Britains-nuclear-secrets.html

    No pašu amīšu medija:

    https://gatewaypundit.rightnetwork.com/2011/02/secret-deal-obama-gives-uk-nuke-secrets-to-russia/

    Quote:

    This is TREASON.

    The man-child can’t tell a theoretical exercise from the deadly cut throat realm of geopolitics. He probably thought he was being clever offering something valuable that wasn’t ours. Little did he know Britain is our sister country to 3/4 of the population. He couldn’t care less because he hates Britain… afterall, they did something naughty to his grandpa or something.

    Can you BELIEVE this meglomaniac? He’s settling old personal scores at the risk of world stability and peace? This idiot is dangerous!!

    Just look at him shamelessly forge the job numbers.. Now no American can EVER again look at that stat with any confidence. People who’ve been out of work past unemployment benefits look at the rage of Egypt and dream. Trust me. Its right under the surface.

    Don’t we just all love WikiLeaks? 😀

    #260860
    Evers
    Participant

    Hmm, vai man ir vērts skatīties Zeitgeist, ja tāpat neuzskatu sevi par sistēmas zombiju, ticu visādiem laminātiem un iluminātiem, sazvērestību un konspirāciju teorijām, ļaunajam gūglim, kas iekaro pasauli /lai gan esmu fans/? Vai tas vairāk domāts tiem, kas vēl rozīgās brilles valkā?

    Vienkārši esmu jau salasījies, saskatījies (sapīpējies) gana daudz informācijas, un slinkums skatīties par kautko, kas jau pa lielam tā kā būtu skaidrs. Vienkārši jāseko WikiLeaks darbībai, turu īkšķi par šamiem.

    #260861
    dajaNa
    Participant

    Zeitgeist iesaku noskatīties, diezgan daudz jaunu un interesantu faktu par totālu zombizāciju un tādā garā 😀

    #260862
    Wuu
    Participant

    Crow, vai šādas lietas jebkādā veidā tevi aizkar un izraisa jebkādas emocijas? Vai arī es viens tāds esmu, kuram viss pox un kamēr kaimiņu Lietuvā nenokritīs kodolgalviņa, vai Medvēdjevs ar tanku nepabrauks garām manai mājai, man būs vienalga.

    #260863
    Crow
    Participant

    Naē, pamatā man ar ir pajāt par visu šito. Tikai ierēkt par to jau var vienmēr. Ja atcerās, kādā sajūsmā bija amīši sākumā, tad tagad labāk moš Bušu ar visiem viņa “internetiem” par prezi redzētu. Jamais bija totāls dulburs, bija jautri. :lala:

    #260864
    Kon
    Participant

    dajaNa wrote:

    Zeitgeist iesaku noskatīties, diezgan daudz jaunu un interesantu faktu par totālu zombizāciju un tādā garā 😀

    mhm, trešais stāv rindā :> otro izlaidu.

Tiek skatīts 6 ierakstu – 1 līdz 6 (no 6 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā