Analarm – Klusais modinātājs

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Analarm – Klusais modinātājs

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153043
    Kon
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/q96o4n900hkiyqhi8jxq.png[/imgl]Uzreiz nāksies apbēdināt daudzus lasītājus, lai arī cik daudzsološi neskanētu ierīces nosaukums, ierīce paredzēta nēsāšanai uz rokas. Tas ir rokas pulkstenis, bet ne parasts. Pulksteņa autori ir centušies atrisināt problēmu, kad modinātāja zvans pieceļ ne tikai tā īpašnieku, bet arī blakus guļošo cilvēku. Analarm mūs modinās vibrējot. Pie šāda prieka varam tikt, tikai par 450 USD.

    https://vimeo.com/16999739

    Engadget

    #257661
    samurajs
    Participant

    Man pirmais iespaids radās, ka pulkstenis paredzēts atgādināt, ka laiks veikt defekācijas procesu 😀

    #257662
    Crow
    Participant

    samurajs wrote:

    Man pirmais iespaids radās, ka pulkstenis paredzēts atgādināt, ka laiks veikt defekācijas procesu 😀


    You Sir have just won 1 internets 😀

    #257663
    Kon
    Participant

    Š itas man varētu būt glābiņš, jo miegā skaņas nedzirdu .. , bet ne par 450 dolāriem.

    #257664
    izredzētais
    Participant

    nu jau prasās jauna sadaļa – gadžeti 🙂

    #257665
    usins
    Participant

    tad jau labāk nopirk elastīgo saiti un savu mobilo pie rokas/kājas piesaitet. Modinātājā vnk uzstādīt, lai bez skaņas bet ar vibro modina. Vismaz mans tattoo to atbalsta.

    #257666
    Nelabojams
    Participant

    450 USD par šito… parasti neesmu rupjš, bet te gribas teikt – nu i vas nah*^$$^^%$!

    Analarm = anal arm 😀

    #257667
    Evers
    Participant

    😀

    [spoil]Rofl, anālā roka, anālais ierocis, jeb vēl labāk – anālais apbruņotājs! :D[/spoil]

    #257668
    yix
    Participant

    ANALARM= anal arm= rokas aug no pakaļas 😀

    #257669
    Bekons ar olām
    Participant

    Š is ir Anubisa soda izpildes rīks. Anubisa sods ir neizbēgams, kā labi zināt.

    #257670
    vincister
    Participant

    Lasot domāju, ka būs modināšana ar mazu elektrošoku. 🙂

    #257671
    Mateus
    Participant

    Baigais jaunums…

    https://www.amazon.com/Malem-Vibro-Watch-Alarm-Vibrating-Watch/dp/B000CC9EGC <--80$ Man pasham pirms 5 gadi bija gaumiiga izskatas pulkstenis ar vibro modinātāju, pirku pa ~70Ls tai laikaa

    #257672
    delta128
    Participant

    Nez, uzliekot kā modinātāja melodiju telefonā vai datorā aviācijas sirēnu ir diezgan grūti to nogulēt. Tas tiem, kas no modinātāja nevar pamosties 🙂

    #257673
    Ilze.sk
    Participant

    Ziniet pa 450 dolāriem ir nopērkams arī daudz elegantāks rokas pulkstenis (daudzi).

    Š is man atgādina krievu laiku televīzorus….nezinu pat kāpēc 🙂 Augšā tik tas V pietrūkst.

    #257674
    Nelabojams
    Participant

    Programmas “Vremja” pulkstenis 1:1 😀

    #257675
    Brutto
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā