Android – 1. vietā pasaulē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android – 1. vietā pasaulē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153263
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_android_3.jpg[/imgl]Nemaz nenācās ilgi gaidīt, līdz Android kļuvis par vispārdotāko mobilo OS pasaulē. Tas notika jau pagājušā gada beigās, kad “Andrītis” “ielika kloķi” līdz tam līderos esošajai Nokia ar Symbian – tā ziņo tirgus analītiķi Canalys.

    Kaut arī tagad pērk tieši Android tālruņus, uz rokām šobrīd vēl visvairāk ir Symbian izstrādājumi. Bet, pēc Canalys domām, situācija strauji mainīsies, un 2011. gadā prognozē vēl lielākus Android uzplūdus.

    Trešajā vietā tradicionāli atrodas Apple, aiz ābola nedaudz atpaliek Blackberry (RIM). Bet kur ir Microsoft Windows 7? Diemžēl velkas astē ar tikai 3,1% tirgus daļas…

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_r2011013_1.gif[/img]

    Canalys PR

    #260367
    Ralfie
    Participant

    ābolu raža ar 2x lielāka.. 🙁

    #260368
    Imhoteps
    Participant

    Ls 0,02.

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/z6r9waoeutpd05vi0ao.jpg[/img][/spoil]

    #260369
    LooNeY
    Participant

    nu abolis jau nekur nepazudīs vienmēr atradīsies milzum daudz zombiji kuri pirks īpaši amīšu valstī to pašu tikai ar citu nosaukumu un vel augstāku cenu…

    Nu paspaidot no 3 darugiem 3 atšķirīgus HTC ar Android virsū, secināju to ka tas būs ari mans pirkums ka pirkšu jaunu smartfooni 🙂 protams jaskatās kādi jau būs modeļi uz šī gada beigām kad esmu plānots iegādaties 😀

    #260370
    nevertell
    Participant

    Ä€bolis gan bija pirmais 😛

    Bet jā, nākamo ļŠŠŠŠti gribētos to Artix 4g telenetbukfonu. Bet tie jau ir slapjsapņi.

    #260371
    Kefīrs
    Participant

    Visu respect Androīdam, bet joprojām būšu lojāls, nozombēts Ä€bola fans. 😀

    #260372
    ctrlaltdel02
    Participant

    +1 kefīrs

    var jau viskautko teikt par ābolu, bet tik precīzu tastatūru (virtuālo) kā uz ābola neesmu redzējis vēl nevienam citam.

    #260373
    Crow
    Participant

    -1 kefīrpuikam!

    Andrītis ir pats krutākais no tiem, ko ES esmu lietojis. Tātad tas arī ir vispār pats krutākais. You all SUCK! 😀

    #260374
    Garinsh
    Participant

    Andrīts foršs, nenožēloju savu pirkumu.

    #260375
    root
    Participant

    Un andrīti var palaist uz x86 😀

    #260376
    ruukjis
    Participant

    Es pagaidām būšu nožēlojamais mazākums – WM, vismaz līdz brīdim, kamēr Ciskas puikas (vai kāds cits) neuztaisīs VPN klientu arī Andrītim.

    #260377
    usins
    Participant

    VPN- Virtual Private Network? Ja jā, tad koppš 1.6 versijas ir piejama VPN konfigurācijas iespēja. Tas tā.

    #260378
    ruukjis
    Participant

    Jā, jā Šªsiņ, to, ka Andrītim ir VPN kā tāds, to es zinu, bet nelaime tā, ka ar Cisco tas draudzēties negrib, jeb precīzāk Group Authentication neatbalsta. Tāpēc arī jāgaida, kad Cisco izdos klientu arī priekš druīda, sola jau sen, bet tā arī neko nav izdarījuši.

    #260379
    nevertell
    Participant

    A fig tev andrīti uz x86 ?

    #260380
    root
    Participant

    Mācīties darīt neizdarāmo. “Nafig” ir tāda kretīniska tendence (zakon podlosti) pārvērsties “pēkšņi vajag hwz kam, bet neviens nejēdz to izdarīt”

    #260381
    brikas
    Participant

    Neesmu vēl redzējis nevienu pilnā mērā lietojamu Android tālruni, lai uz to pārceltos- latviešu valodas neesamība + normāla tālruņa ar fizisko qwerty trūkums, lūk Android grāvis + vēl neskaitāmās neērtības ar lietojamprogrammām… Tāds datortārpeļu rotaļfrīks vien tas ir…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā