Android 2.3 "Gingerbread" jau šonedēļ

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android 2.3 "Gingerbread" jau šonedēļ

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152593
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_gingerbread_man_1.jpg[/imgl]Savā Twitter profilā ar atsauci uz ticamiem avotiem Alvaro Fuentes Vasquez no Open Handset Alliance apgalvo, ka izstrādātāji savos “Nexus One” jau pēc pāris dienām varēs uzinstalēt jaunāko Android versiju 2.3 “Gingerbread”. Sākumā bija plānots pieskaņot 2.3 jaunajam Google tālrunim “Nexus Two”, bet pēdējais uz nenoteiktu laiku aizkavējies. Visticamākais jaunā Androīda iznākšanas datums tiek minēts 11. novembris.

    Tas nozīmē, ka kompāniju-tālruņu ražotāju inženieriem atkal intensīvi kūpēs galvas, pielāgojot “Piparkūku” saviem modeļiem. Ilgi gaidīt arī nevar – konkurenti nesnauž! Un galu galā ne jau velti pie Google štāba mītnes dižojas iespaidīga piparkūka!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_gingerbread_1.jpg[/img]

    Avots

    #252339
    Crow
    Participant

    Tam vecim bildē pa labi vienkārši ir kantaina galva vai arī viņš jau iegrauzies tajā “piparkūkā”? 😀

    Hmm, enīvej, ja jau priekš Nexus One būs, tad priekš Desire arī būs. The best are getting better!

    Un aifonisti varēs vēl kādu kolektīvo prasību vai divas iesniegt, humora pēc :lala:

    #252340
    _Mo3_
    Participant

    mani jau ar Froyo apdalīja, tad uz šito vispār varu necerēt. Ja nu vienīgi, kādu paštaisītu variantu likt, kas noteikti tiks uzcepts pāris nedēļu laikā pēc šitā brīnuma parādīšanās tirgū!

    #252341
    eelektro
    Participant

    cerams ka šita piparkuka bus ari x10 xperiai

    #252342
    garaisezis
    Participant

    to eelektro

    aizmirsti, sonyericsson knapi ar mokaam 2.1 android versiju uztraadaaja un deel bremziigajiem serveriem kas viniem ir, piedaa vaa to pakaapeniski katrai valstij atseviski, nevis uz reiz visiem. Cipa Norveegiem redz xparia x10 ir savaadaaka nekaa Latvijaa pirktaa… es gan atskiriibu atradu tikai ladeetaaja, bet diezin vai taadeel softs mainaas.

    Bet vai man kaads var paskaidrot, ar ko androids vienam telefonam atskiras no otra. itkaa htc desire hd no samsung galaxy paskaidos stariibu taa arii neatrodu. un kaa var vnk parcemt pari citu versiju piemeram ja man ir kaut kaads kiinas telefons ar 1.6 kuram update oficiaala nebuus nekad. Cik saprotu, ir jatiek ieksaa ROOT un tad vnk japarkopee????

    #252343
    _Mo3_
    Participant

    garaisezis wrote:

    Bet vai man kaads var paskaidrot, ar ko androids vienam telefonam atskiras no otra.

    Katrs ražotājs, Androidu pielāgo savam telefonam un savām vajadzībām, tāpēc arī ir tādas atšķirības!

    #252344
    garaisezis
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    garaisezis wrote:

    Bet vai man kaads var paskaidrot, ar ko androids vienam telefonam atskiras no otra.

    Katrs ražotājs, Androidu pielāgo savam telefonam un savām vajadzībām, tāpēc arī ir tādas atšķirības!

    bet reaali jau sakne ir viena un taa pati. atskiras tikai saucamaa hardware, cipa, kamera, radio utt.

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā