Android dumpis – kur ir atjauninājumi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android dumpis – kur ir atjauninājumi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153174
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_androidt_1.jpg[/imgl]Pēdējā laikā pieaugusi lietotāju neapmierinātība ar ražotāju solītajiem, bet laikus neizplatītajiem Android ierīču jauninājumiem. Starp Samsung Galaxy S lietotājiem ASV, mobilo operatoru T-Mobile, un ražotāju Samsung sācies karš sakarā ar jau jūnijā solīto Android 2.2, bet kurš ievilkās uz veselu pusgadu. Amerikānis, kurš iesūdzējis kompānijas tiesā, apgalvo, ka atjauninājumi tiek tīšām bremzēti, lai sekmīgāk veiktos to Galaxy līnijas viedtālruņu tirdzniecība, kuri jau iznāk ar jaunāko Android versiju. Tāpat prasītājs pārmet ražotājam, ka tīšām tiek noklusētas GPS problēmas – pārāk vājš GPS signāls normālai ekspluatācijai.

    [imgr]https://notepad.lv/userpix/28_440_8a936_1.jpg[/imgr]Vismazāk šai ziņā grēko Motorola un HTC: tiklīdz iznāk jauna Android versija, vidēji jau pēc 2 mēnešiem ir gatavi atjauninājumi lielākajai daļai mobilo ierīču. Samsungam tam vajadzēja vismaz 5 mēnešus.

    2010.gada decembrī LG paziņoja, ka nemaz negatavos atjauninājumu uz Android 2.3 tālrunim LG Optimus One. Neesot pietiekami aparatūras resursi, vajagot vismaz 1 GHz procesoru. Tas izsauca masveida lietotāju protestus, jo tāda ierobežojuma 2.3 specifikācijā nav.

    Android 2.2 tika izlaists 2010. gada maijā. Pagaidām HTC sola atjaunināt 4 tālruņu modeļus no 8, Motorola – 2 no 13, Samsung 1 no 9. Nevienu no modeļiem līdz Android 2.2 pagaidām nesola atjaunināt Dell, LG un Sony Ericsson. Bet šobrīd taču jau ir izlaists Android 2.3!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_androidupgradesmanufacturerdelays_1.jpg[/img]

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_androidupgradesmanufacturers_1.jpg[/img]

    Computerworld u.c.

    #259063
    brikas
    Participant

    Sēžu un smejos par tiem nabadziņiem- Android ir visātrāk nevecojušā OS, katru mēnesi kas jauns… Tas taču nav nopietni? Bez tam- pamatos, kaut vai sms, šai OS tā arī nav sataisīta lietojamā līmenī.

    #259064
    Nettwerk
    Participant

    Njaa Android draugiem, pamatiigs ieberziens… Un tas ir tizlaakais ka visaadi samsungveidiigie saliek savus touchpipz, tad pielaago visaadiem saviem telefoniem ko tirgo… Android visnotalj ir iegaajis pamatiigaa suudaa. Jo paaraak daudz ir leetaa gala produkti, kas tikai to poziiciju padara taadu un razhotaaju savi UI paveidi.

    #259065
    Crow
    Participant

    Bet ābolzombijiem pofig – jamiem kā bija draņķis, tā ir joprojām, by factory specification :lala:

    #259066
    samurajs
    Participant

    Es tā pārāk nepārdzīvoju; labi, ka SE savu preci vismaz no 1.6 uz 2.1 atjaunināja. Tagad viss iet gludi, bez būtiskiem lagiem.

    Vienīgais, kas man noderētu no Android 2.2 – iespēja turēt softu atmiņas kartē.

    #259067
    _Mo3_
    Participant

    yeap, mans Hero ar izpaliek starp tiem modeļiem, kas tiks pie 2.2 🙁

    #259068
    RicoPico
    Participant

    Mani tracina tā apdeitu solīšana un “barošana ar brokastīm”. Gluži kā konfektes tirināšana pie deguna. Neciešu, ka tā dara privātpersonas, kur nu vēl lielas kompānijas. Man noriebās gaidīt oficiālo 2.2 relīzi un pašrocīgi noflašojos. Drīzumā plānoju likt piparkūku uz sava Galaxy S. Jau tagad uz I9000 esot noportēts Nexus S ROMs, bet rokas-kājas līdz darīšanai pagaidām netiek. 🙂

    #259069
    garaisezis
    Participant

    samurajs wrote:

    Es tā pārāk nepārdzīvoju; labi, ka SE savu preci vismaz no 1.6 uz 2.1 atjaunināja. Tagad viss iet gludi, bez būtiskiem lagiem.

    Vienīgais, kas man noderētu no Android 2.2 – iespēja turēt softu atmiņas kartē.

    ir jau preisk tevis progra app2mem saucaas, kaut kur marketaa pameklee jeb uzprasi man p.m. un tev atsuutiisu. taa pat kaa root tev vajag prieks xperia uzlikt lai lieko SE softu izdzestu un paatrinatu telefona darbibu.

    #259070
    msh
    Participant

    Krapfõnu lietotāju problēmas… 😀

    #259071
    Civillais
    Participant

    Būtībā Samsung tiešām drausmīgi izdod updeitus. Ja manam Galaxy S vel nesen bija updeits uz 2.2, pēc kura viss defaultais interfeiss/aplikāciju launčeris sāka lagot un nācās uzlikt ko vieglāku kā louncher pro, zeam vai alternatīvu gingerbread louncheri, tad manam otram samsung telefonam Wave, jau pusgadu kavējas 1.02 upgreids uz 1.2, nemaz nerunājot par otro versiju. Pēc būtības Samsung stratēģija ir galīgi garām-nedomāju, ka vēlētos vel kādu viņu produktu ja neskaita 3D LED TV 😀 Runājot par 2.3-velviens iemesls kāpēc pāriešana uz Gingerbread ir tik lēna ir yit kompilātors kas padara 2.3 par daudz ātrāku nekā tas ir pagājušajās versijās-tie jaunie telefoni, piemēram Nexus S ir tas pats vecais Galaxy S hardware kuram vienkārši uzlikt 2.3 un automātiski palielinājusies veiktspēja-viņiem tomēr kaut kā jāpārdod tie jaunie Nexus S modeļi.

    #259072
    Foxsk8
    Participant

    Ta nu visi nolika Simbu, un kas notiek tagad? 😀 Simbam pat update nav vajadzīgs, lai viss ietu tā, kā tam ir jābūt. Manām noķelēm toč viss ir kedā. Nopērc trubu un lieto, miers mājās.

    #259073
    Gakh
    Participant

    _Mo3_ wrote:

    yeap, mans Hero ar izpaliek starp tiem modeļiem, kas tiks pie 2.2 🙁


    Ja tik ļoti gribas, norūto, un uzliec FroydVillain ROM (no visiem testētajiem vienīgais kas man strādā bez problēmām un nebremzē)

    Bet cik nedaudz pavirši palasīju pāris murgus tad 2.1 laikam pēdējā Android versija priekš Hero..

    #259074
    _Mo3_
    Participant

    Gakh wrote:

    _Mo3_ wrote:

    yeap, mans Hero ar izpaliek starp tiem modeļiem, kas tiks pie 2.2 🙁


    Ja tik ļoti gribas, norūto, un uzliec FroydVillain ROM (no visiem testētajiem vienīgais kas man strādā bez problēmām un nebremzē)

    Bet cik nedaudz pavirši palasīju pāris murgus tad 2.1 laikam pēdējā Android versija priekš Hero..

    biju uzlicis un izmēģinājis, bet līdz galam nepatika un oficiālā relīze tomēr ir kkas cits, nekā pašportēts brīnums!

    foxsk8 wrote:

    Ta nu visi nolika Simbu, un kas notiek tagad? 😀 Simbam pat update nav vajadzīgs, lai viss ietu tā, kā tam ir jābūt. Manām noķelēm toč viss ir kedā. Nopērc trubu un lieto, miers mājās.

    man jau ar viss iet, par to jau īsti neviens nesūdzās, bet gribās 2.2 versiju, jo tur plašākas iespējas un arī uzlabota ātrdarbība! Simbu salīdzināt ar androidu is just wrong! Karoč gribu vnk pagarināt sev krāniņa garumu tāpēc arī sūdzos par updeita nedabūšanu!

    #259075
    afigel
    Participant

    ai nu ko var njemties… 2.2 normaali iet, nav nekaadu lagu, nekaa.

    nu a samsung un lg useri – vajag pirkt normaalus telefonus nevis taas divas korejieshu kakas.

    #259076
    iKey
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ta nu visi nolika Simbu, un kas notiek tagad? 😀 Simbam pat update nav vajadzīgs, lai viss ietu tā, kā tam ir jābūt. Manām noķelēm toč viss ir kedā. Nopērc trubu un lieto, miers mājās.


    +1.

    Nevienam nav bijis nopietns apgalvojums, ar ko Andrītis ir labāks par Simbu.

    #259077
    danjka644
    Participant

    Sveiki! Vai varetu kads ludzu pateikt ka Samsung galaxy s var uzlikt officialo 2.2 froyo? Vnk sodien iegadajos un gribas uzreiz uzlikt jauno versiju

    #259078
    brikas
    Participant

    ZuliXP wrote:

    foxsk8 wrote:

    Ta nu visi nolika Simbu, un kas notiek tagad? 😀 Simbam pat update nav vajadzīgs, lai viss ietu tā, kā tam ir jābūt. Manām noķelēm toč viss ir kedā. Nopērc trubu un lieto, miers mājās.


    +1.

    Nevienam nav bijis nopietns apgalvojums, ar ko Andrītis ir labāks par Simbu.

    ++

    Tiešām- nevienam nav reālu argumentu, tikai skaļi saukļi- labāks, ātrāks…. Dzīve ir pārāk īsa, lai to vien darītu, kā trīcošām roķelēm skrietu instalēt kārtējo updeitu savam telefonam, pietiek jau ar datoru.. 😀 Kā es uzskatu- Nokia vēl ir tālrunis, bet Android grib būt dators, taču nekad tāds nebūs, jo ekrāns ar ~4 collu lielumu vienmēr būs šķērslis!

    #259079
    danjka644
    Participant

    Ir kadam bijusi tada problema ka Kies nevar piekonektet samsung galaxy s? Man pasliak tada ir itka rada connecting bet nekas nenotiek 🙁

    #259080
    Garinsh
    Participant

    Andrīts ir intuitīvs, viegli saprotams, uzreiz kā kaut kaut ko vajag tā maksimums minūtes laikā atrodu pats saviem spēkiem, googles tantei liekot mieru. (Problēmu nekādu līdz šim arī ar tik ļoti apcelto SMS kukaini) Kamēr simba ir visai sarežģīts pasākums, kārtīgi jāpalauza galvu, lai visu iestatītu pēc savām vēlmēm. Spriežu gan tikai pēc N97 Mini, jaunākai simbai varbūt lietojamība ir uzlabota.

    #259081
    RicoPico
    Participant

    danjka644 wrote:

    Ir kadam bijusi tada problema ka Kies nevar piekonektet samsung galaxy s? Man pasliak tada ir itka rada connecting bet nekas nenotiek 🙁

    Taisi jaunu topiku, jeb apmeklē https://android.tunt.lv/

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā