Android dumpis – kur ir atjauninājumi?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android dumpis – kur ir atjauninājumi?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259082
    brikas
    Participant

    Garinsh- kas jāiestāsta? Man nav itin nekādu problēmu- viss ir tur, kur jau gadiem ilgi atradies 😀 Tieši Androidā ir jāmeklē, kaut vai system reset, visos tāruņos tas pat nav vienā vietā, tāds sviests… un tas nav tikai viena lieta 😀

    #259083
    Evers
    Participant

    Piespiedu kārtā, mans otrs telefons tagad ir Symbian – C5, nu i na*uj, ja ar veco Nokia Feature OS tāds sīkums kā kontakta rediģēšana ir pieejama uzreiz no atzīmētā kontakta, tad Symbianim tāds ir noslēpts zem 3 līmeņiem, un tas ir tikai sākums, viss ir tik komplicēti, ka gribas ietestēt savu istabu sienu izturību, gluži kā Garinsh stāstīja, lai sakonfotu savu telefonu ir jālauza galva un ir lietas, kuras nemaz nevar izmainīt un ļoti prasās. Vēl kautkas tizlāks vienkārši vairs nav iespējams.

    #259084
    brikas
    Participant

    Kāds tešais izvēļnu līmenis? Atver kontaktu-iespējas un rediģet! Kur tur ir problēma? it kā uz android būtu savādāk- tur vispār kontakti cik ilgi jāmeklē, lai saprastu, ka tie ir zem people… vai citā tālrunī zem vēl kaut kā 😀

    #259085
    Civillais
    Participant

    Tātad šis ir iemesls kāpēc ievelkas 2.3 portēšana uz Galaxy S https://www.samsunghub.com/2011/01/19/samsung-teases-new-galaxy-s-will-unveil-on-feb-13/

    Runājot par Simbu un Andrīti-jums nav vienalga ko lietot? Kaut vai iOS, galvenais ir api un kustomizācija.

    #259086
    Crow
    Participant

    @brikas: but on Android…there’s an App for that! 😀

    #259087
    ruukjis
    Participant

    Ko tad es, man ir WM 6.0… Toties īsziņas varu nosūtīt, man pat VPN strādā! :lala:

    #259088
    Nesters
    Participant

    Jāmin gan, ka LG dažas dienas pēc tā nesmukuma apsolīja tuvāko mēnešu laikā atjaunot Optimus One uz 2.3.

    #259089
    Evers
    Participant

    brikas wrote:

    Kāds tešais izvēļnu līmenis? Atver kontaktu-iespējas un rediģet! Kur tur ir problēma? it kā uz android būtu savādāk- tur vispār kontakti cik ilgi jāmeklē, lai saprastu, ka tie ir zem people… vai citā tālrunī zem vēl kaut kā 😀

    Tieši tā, kā tu aprakstīji, tā uz C5 nav! 😀

    #259090
    brikas
    Participant

    Un kā tad tur ir? Un par kuru C5 vispār runā?

    #259091
    Evers
    Participant

    Vecais nokia:

    1. Iespējas

    2. Rediģēt kontaktu

    C5 – https://www.gsmarena.com/nokia_c5-3122.php

    1. atvērt

    2. iespējas

    3. skatīt datus

    4. Iespējas / vai vidējais taustiņš

    5. Rediģēt

    #259092
    _Mo3_
    Participant

    nu jūs varat teikt ko gribās, bet man pēc 2 gadu tipiska nokia 6120c lietošanas, kas arī bija samēra kruts, viņs liekas diezgan liels mēsls pēc, ar androida aprīkota telefona lietošanas. Vados no savas pieredzes!

    #259093
    brikas
    Participant

    Jā, paskatījos rokasgrāmatā- kaut kā dīvaini uztaisīts, bet nu, neteikšu, ka uz android tas process būtu daudz vienkāršāks, sākumā vispār jāsaprot, kur kontakti ir :@

    #259094
    STaa
    Participant

    Nu jau gan jūs te daudzi dzenat. Pie noškām esam pieraduši, jo tās mums ir pieejamas jau ntos gadus. Androids kā jauna platforma protams ir diezgan sarežģīta sākumā priekš tiem, kas nokāpuši no koka (aka nokisti). Neesmu nekāds fanboys, bet man ar Desire problēmas nav bijušas, sēžu uz 2.2 Android, gaidu 2.3

    Cik esmu turējis galaxy s rokās, varu teikt, ka samsungs ar savu touchwiz ir galīga elle, bet nu var arī pie tā pierast.

    Man galvenais ir ātra pieeja internetam, daudz interesanti appi, pilnīgs flash supports, jā un visas iespējas telefonu pielāgot savām vajadzībām, taisīt pieejamos 7 home screenus tā, ka maximums 2-3 spiedieni uz ekrāna un man jau ir atvērts tas ko vajag.

    #259095
    Ralfie
    Participant

    Ja gribat varu uztaisīt rakstiņu, kā uz Galaxy S uzlikt 2.3.. bet savādāk – pašlaik top mans pirmais 2.3 rom`s, kurā pārtaisu visu, kā pienākas.. (Samsungs pats nekad to nedarīs) ext4, lv klaviere, nekādas bloatwares, tikai vienīgi perfekts, tīrs, zibenīgs Androīds.. tā lūk.

    #259096
    samurajs
    Participant

    Ralfie wrote:

    Ja gribat varu uztaisīt rakstiņu, kā uz Galaxy S uzlikt 2.3.. bet savādāk – pašlaik top mans pirmais 2.3 rom`s, kurā pārtaisu visu, kā pienākas.. (Samsungs pats nekad to nedarīs) ext4, lv klaviere, nekādas bloatwares, tikai vienīgi perfekts, tīrs, zibenīgs Androīds.. tā lūk.

    Jā, protams, raksti! Bet tikai tad, kad tas ROMs būs pabeigts līdz galam!

    #259097
    RicoPico
    Participant

    @Ralfie -> Tiešām apsveicami, tas, ko Tu dari! Cerams, ka padalīsies ar gatavo ROMu. Zinu, ka izklausās mazliet savtīgi, tāpēc piedāvāju publiskot savu ROMu, ar paypal “donate” podziņu apakšā. Ja ROMs tiešām strādās kā nākas- uzsaukšu Tev kādu aliņu (gan jau, ka ne es vienīgais). 😉

    #259098
    msh
    Participant

    Re, cik slikti ka krapfõniem ir OS, nevis firmware – lietotāji var sadomāt brēkt pēc jaunas OS versijas, jo, lūk, vecam krapfõnam jāspēj viss tas pats, kas jaunam 🙂

    #259099
    RicoPico
    Participant

    msh wrote:

    Re, cik slikti ka krapfõniem ir OS, nevis firmware – lietotāji var sadomāt brēkt pēc jaunas OS versijas, jo, lūk, vecam krapfõnam jāspēj viss tas pats, kas jaunam 🙂

    Excuse me, what are you shitting about? Sēdi ar savu “firmware” un neburkšķ’. Par gaumi/vajadzībām/iespējām neesot pieņemts strīdēties. 🙂

    #259100
    Ralfie
    Participant

    RicoPico, Samurajs – Varu pateikt to, ka nu jau ar ceturto piegājienu jau ganrīz viss ir paveikts.. vēl pēdējie vilcieni 🙂

    #259101
    shady
    Participant

    LG pārstāvis wrote:

    “Nevienu no modeļiem līdz Android 2.2 pagaidām nesola atjaunināt Dell, LG un Sony Ericsson.

    Vēlējos vērst uzmanību, ka LG Optimus One (P500) telefons jau sākotnēji bija ar OS Android 2.2 Froyo.”

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā