Android izglābis SonyEricsson

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android izglābis SonyEricsson

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153192
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_searc_1.jpg[/imgl]Pēc divu gadu iespaidīgajiem zaudējumiem viens no lielākajiem tālruņu ražotājiem SonyEricsson atkal sācis stabili pelnīt. Tas – pateicoties 2010. gada Android viedtālruņu līnijai, kurā ietilpst Xperia X10, X10 mini, X10 mini Pro un X8. Komentējot finanšu rezultātus, kompānijas galva Berts Nordbergs atzina, ka “stratēģija nosvērties uz Android pusi bijusi pareiza”.

    SonyEricsson turpinās fokusēties uz izklaides tālruņiem, un šogad lielas cerības tiek liktas uz Sony Ericsson Xperia Arc uz Android 2.3 bāzes. Parādīsies arī pirmais tālrunis ar PlayStation zīmolu.

    Tikai atzītas arī pieļautās kļūdas, kuras vairs neatkārtošoties. Būtiskākā no tām – produkcijas izlaide ar novecojušu programmatūru. Tam par iemeslu bija ieilgusī izstrāde; Xperia līniju sāka izstrādāt jau 2008. gadā.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_e3975_1.jpg[/img]

    #259409
    muzikalais
    Participant

    nu nezinu gan kaut kā nepatīk man sonye , tomēr UI labāks ir HTC vismaz no pieredzes manas

    #259410
    bladez
    Participant

    Jūtu līdzi visiem, ks nopirkuši pagaidām esošos SE Android telefonus. Apdeitus jums nesagaidīt nekad…

    #259411
    izredzētais
    Participant

    jautājums: vai bez biznesa plāna (neapdeitot telefonus, lai tik pircēji pērk jaunus) ir arī kāds cits iemesls apdeitu neizlaižšanai?

    #259412
    Jaunzems
    Participant

    līkais UI

    #259413
    brikas
    Participant

    Vienreiz iegrābos ar W810i, vienīgā reize, kad iegādājos ne-Nokia! Nu tik smagi iekrist… tālrunis, tiem laikiem par cenu virs 300Ls, sorry, bet bija diezgan liela kaka! Kā lai es tagad noticu viņiem un nopērku vēl kādu jaunu ierīci? Starp citu, cik skatījos tos X10 mini un mini Pro- lielāku kaku grūti uzražot, par to cen, īpaši!

    #259414
    voldemarz
    Participant

    brikas wrote:

    Vienreiz iegrābos ar W810i, vienīgā reize, kad iegādājos ne-Nokia! Nu tik smagi iekrist… tālrunis, tiem laikiem par cenu virs 300Ls, sorry, bet bija diezgan liela kaka! Kā lai es tagad noticu viņiem un nopērku vēl kādu jaunu ierīci? Starp citu, cik skatījos tos X10 mini un mini Pro- lielāku kaku grūti uzražot, par to cen, īpaši!

    Nu nu, domāju tu tur ar kakām stipri pārspīlē.. Es SE w810i lietoju 4 gadus, līdz pirms mēneša nomainīju pret LG Optimus One ar Android. Pirku 2006 gada septembrī pa ~ 215 Ls, negribas ticēt, ka pusgada laikā kopš izlaišanas cena tik ļoti nokritās. Savu funkciju kā telefons + mūzikas pleijeris pildīja godam. Pat tagad izskatās gandrīz kā jauns, vienīgi tas centrālais vadības kursors (riņķis) pavisam nedaudz padilis.

    Runājot par jaunajiem SE.. Man kaut kā nepatīk tās šaurās Xperia pogas, kaut kā sievišķīgi izskatās. Visādi citādi nez, nav spaidīti..

    #259415
    Foxsk8
    Participant

    Ahh, tas ko es jau minēju kaut kādus 100 x postus back, ka neviens ne LG, ne Samsung, nedz arī SonyErricson, nespēja turēt Nokia kvalitātei līdzi, līdz ar to vienīgais glābiņš bija pāreja uz Androīdu. Un kas notiks, ja Nokia pāries uz Android? Būs atkal vecā sistēma, ka Nokia is da best vidējā gala telefoniem un pārējiem, LG un Samsung, lai ražo labāk kvalitatīvus teļukus, un citu tehniku, tikai ne telefonus, jo tos veidot viņi nemāk.

    Mans tops: Iphone, HTC, Nokia – pārējie visi ir parodijas.

    Un uzreiz arguments, kāpēc esmu Nokia fans. Iedod omītei 3310 un iedod kādu toučinieku, uzbūve ir līdzīga 5 – 10 min un jebkurš var no vecās nokia pāriet uz jauno.

    Ar cietiem ražotājiem ir bijis tā pat? Vai tik pat veiksmīgi, es pamatīgi šaubos.

    Arī Nokia veiksmīgākais piemērs kalpo tas, kāpēc tā vēl nav pārgājusi uz Android, un vēl 2010 gadā turpināja simbian 3 attīstību, un atbalstu, kā īstens patriots. Es šaubos ka Nokia vadībā un visur tālāk strādātu idiotu, viņi zina, ko dara.

    Un ieguvums kam būs tagad lielāks, protams, ka Nokijai, paskatoties visus Android bugus, neveiksmes, veiksmes, veicot pamatīgu izpēti, utt… Nokia atkal būs pārāks par citiem. Nokia ir labs tikai tāpēc, ka viņi saprata, ka ražot teļukus un visu pārējo stafu, viņiem nesanāk, so es nekur neredzu Nokia veļeni vai Nokia gāzes plīti, vai citu sadzīves tehniku. Ok viņi agrāk mēģināja to ražot un daudziem jau iespējams, vēl mājas stāv Nokia teļuks, bet nu kad tas tika ražots? 🙂

    Un šī ziņa, jau ir pilnībā pateikusi visas manas domas, ka ne kas cits kā krasa pārēja uz Android, nespēja glābt vidējā segmenta, etc mobilo telefonu ražotājus.

    Ir kas iebilstams? Es vismaz domāju, ka nē.

    Par cenām runājot, paskaties to pašu piem Nokia X6 vai Nokia 5230, cik viņi maksāja sākumā, un cik tagad, piem iekš salidzini.lv viņus var dabot. Nopirku 5230 kura veikala cena bija ap 130 – 140 Ls, tagad tāds ap 70 – 80 Ls. Zem sotaka ideāls telefons, protams, nav wifi, bet citādā ziņā, nekādas vainas. Iespaidojoties no 5230, apciemojot UK zemi, paķēru arī X6, ap 80 Ls jaunu, paveicās, ka iekš 2hand veikala kāds bija ielicis. Pie mums tad gāja ap 250. Nesūdzos un nav par ko sūdzēties.

    #259416
    Evers
    Participant

    Ir gan iebilstams, mans Nokia C5 (parastais ar pogām) ļoti vēlas iepazīties ar galda stūri, nebūšanas viena aiz otras. Simba nav priekš maniem nerviem. 😀 Andrīša nebūšanas vismaz nav tādā līmenī, nervus tā negrauž. 😀

    C5 bija palikusi atvērta kontakta labošana, un iebaazts kabataa, saspaidijies bij tur viskautkas, kā normāls cilvēks ar sarkano izgāju, a tas ģēnijs pat tādā veidā saglabā izmaiņas, kontakts izpostīts. :@ Un tas ka visu iespējamo šas stutē bekgraundā visu, sākot no gaidīšanas režīma, kontaktu grāmatas, pat Izvēles un bedzot ar galerijām, ir pilnīgi absurdi. Cerot uz uzlabojumiem, uzliku apdeitu, a šas maita palika vēl lēnāks, sekunde paiet kamēr kontakti atverās. Jau otro nedēļu sēžu un spļaudos, bet ne ko darīt, darba vietas gādāts aparāts, ne mans. Dizainiski gan patīk, pogas patīkamas lai.

    Agrāk paspaidot svešu simbu nepatika, domāju, ka iespējams varētu pierast. Smagi kļūdījos.

    Gribam zvanīt, ņemam firmware nošku (arī reizēm ir gļuki, bet daudz mazāk), gribam kabatas multimēdiju datoru – andrīti. Simbis ir kautkas ne šis ne tas, neder ne vienam ne otram. :> Par WP7 neņemos spriest, nav bijusi saskare.

    #259417
    brikas
    Participant

    žēl, ka nav viars čeku- w810i 2006.g. kaut kādos sākuma mēnešos maksāja 310Ls, pirkui Trodeksā, bez kaut kādiem pieslēgumiem! Main problēma bija klusais skaļrunis, kad zvanīja melodija un sms rakstīšanas gļuks, kurš it kā vēlāk tika atrisināts, bet it kā, jo vēlākos modeļos arī redzēju to pašu- izpaudās tas tā: spied teiksim trešo burtu uz cipara, bet uzspiežas 3reizes primais… un tā itin bieži, garantijā nelīdzēja, tjipa pārlika FW, bet gļuks turpinājās! atmiņas kartes arī tam Mini standartam bija augstas, 1Gb maksāja pie 30Ls toreiz, kaut gan tajā pašā laikā mmc vai mini sd varēja nopirkt par stipri lētāku naudu. +viņu stulbais savienojums austiņām, kuru vēl ilgi turēja, līdzīgi kā nokia pop port, bija baigais draņķis 🙁

    #259418
    faq
    Participant

    Pēdējos 4 gadus lietoju SE k610i. Lieliska truba bija. Ir vēl arī tagad, otram numuram. Bet kopš ir Hero, vairs nekādus citus telefonus negribu lietot. Pagaidām. Bija divi samsungi pavidam. Viens izvilka 3 dienas, otrs nedēļu. Tie pat netur kritienu no metra augstuma.

    #259419
    Foxsk8
    Participant

    Ever: Ja tu negribi telefonu, bet kaut ko labāku, Iphone vai HTC.

    Plus stāsts ir par to pašu līkroci, es piem telefonu lietas uzticu, telefona masteriem, tā pat, kā kādam vajag ko uzkodēt, iet pie programmētājiem, so ja tu neesi telefonu masters, tad darīt tu vari, bet cik kvalitatīvi tas tavs darījums sanāks ir atkarīgs no tava lenķa.

    Un kabatā saspaidījies, tāpēc jau ir tādas fijas, kā lock 30 seconds, vai manuālais locks, ja esi pa švaku, lai ievērotu šos 2 nosacījumus, uz jebkura telefona vari sagaidīt brīnumus, un telefona rēķinā redzēt, ka esi zvanijis 5 stundas uz sex phone. Ir dzirdēti tādi gadījumi.

    #259420
    voldemarz
    Participant

    @brikas

    Nu jā, nemaz nezināju par tādām w810 problēmām. Es neatminos nevienu gļuku lietošanas laikā. Es pirms pērku cītīgi salasos apskatus un atsauksmes. Vadoties pēc tiem arī pirku w810. Austiņu savienojums tizls, piekrītu, bet tā kā austiņu kvalitāte apmierināja, tad tas problēmas nesagādāja.

    #259421
    Wuu
    Participant

    Mans SE jau ceturto gadu nemirts un laikam netaisās. Funkcionāli, vel joprojām ieliek dažam labam LG.

    #259422
    Evers
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Ever: Ja tu negribi telefonu, bet kaut ko labāku, Iphone vai HTC.


    Es gribu telefonu, ļoti primitīvu, taču labi nostrādātu un ērtu, vai arī pavisam otru galējību – kārtīgu viedtelefonu, kautkas pa vidam – man neder. Esmu izlepis 😀

    foxsk8 wrote:


    Plus stāsts ir par to pašu līkroci, es piem telefonu lietas uzticu, telefona masteriem, tā pat, kā kādam vajag ko uzkodēt, iet pie programmētājiem, so ja tu neesi telefonu masters, tad darīt tu vari, bet cik kvalitatīvi tas tavs darījums sanāks ir atkarīgs no tava lenķa.

    Telefona masteri iekš ovi suite kvalitatīvāk uzspiedīs pogu “install update”?

    foxsk8 wrote:


    Un kabatā saspaidījies, tāpēc jau ir tādas fijas, kā lock 30 seconds, vai manuālais locks, ja esi pa švaku, lai ievērotu šos 2 nosacījumus, uz jebkura telefona vari sagaidīt brīnumus, un telefona rēķinā redzēt, ka esi zvanijis 5 stundas uz sex phone. Ir dzirdēti tādi gadījumi.

    Brīnumi bija nejau dēļ saspaidīšanās, bet dēļ tā, ka telefons pēc tam nesaprot, ka es izvēlos nesaglabāt izmaiņas, nevis saglabāt. Daudz tāda saspaidīšanās man nesanāk, bet taisni tā trāpījās, ka bija atvērta kontaktu rediģēšana un gadījās, kas pēkšņš, dēļ kā ātri ieslidināju kluci kabatā. Ar veco nokia, identiskā situācija, nebūtu nekādu problēmu. 🙂

    #259423
    muzikalais
    Participant

    pie nokiam visi pārāk pieraduši tapēc ar grūtībām pieņem jauno.

    tāpat kā visi bija pieraduši pie windows xp un nevēlējās neko jauno bet pamēģināja un iepatikās.

    es savu htc tattoo pirku ar mazām bailēm jo nebiju saskāries ar taču screenu ,bet nenoželoju nevienu dienu pat to ka viņam vēl 1.6 andrītis griežas.man labāk patīk ko jaunu izmēģināt nekā veco noķi kur viss jau zināms par simbu.tādas nu manas domas

    #259424
    AlienZ
    Participant

    Līdz šim laikam visādus mobilos brīnumus esmu nomēģinājis – Siemens A55, Siemens C65, Nokia 6230i, Nokia 2330 Classic, LG KS360 un visbeidzot Samsung Galaxy GT-I5500, bet pie SonyEricsson tā arī nav sanācis pieķerties. Interesanti, ka pie savas telefonu listes nikni špļaudīties nācās tikai pie Siemens C65 – 3x pa garantiju dabūja dzīvoties remontos. Pārējie +/- apmierināja (ja īpaši neņem vērā LG KS360 gļukaino klavieri) – kopumā esmu apzinīgs telefona lietotājs un nekur apkārt nemētāju. 😀 Š obrīd paņemtais Zamzungs sākumā nedaudz biedēja, jo iepriekšējā saskarsme ar jamiem nebija īpaši pozitīva, bet šis ar 2.1 Droīdu iet pie sirds. 🙂

    #259425
    pats_Toms
    Participant

    Man arī stāv viens aktīvi lietots SE. Pirku Topocentrā pirms kaut kādiem 3 gadiem. Vienīgi regulāras problēmas var redzēt tiem, kuri tikuši pie mazcenas telefoniem. Atceros, ka vienam telefons izturēja tikai divas nedēļas :D. Un tiem, kas te aizstāv Nokia kvalitāti…. 3 maniem draugiem bija E klases nokias. Pēc pusotra gada nevienam telefonam nav pogas, jo viņas ir nolūzušas. wtf? Redzot jaunos Nokia modeļus man tie pilnīgi un galīgi nekārojas. Tas ko es tur redzu izraisa nevis nostaļģiju, bet tādu pašu sajūtu kā visu dienu klausoties vienu un to pašu desinieku.

    #259426
    vitaalijs
    Participant

    Man piemēram SEw800i strādā bez problēmām…. veselu mūžību… grūti teikt pirku laikam pirms kādiem 6 vai 5 gadiem (neatceros īsti, bet tad kad tikko parādījās) Tagad draudzenei ir nokia x2 – liekas tāds draņķis – pogu ziņā viss viens plastmasas gabals spied apstiprinājuma taustiņu kustās līdzi arī pārējoe pat 0 # un *. bet tā fīcha ka lukturīti var ieslēgt paturot vienu taistiņu gan ir kruti tāda manam w800ajam pietrūkst….

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā