Android programmas uz Windows – projekts oficiāli slēgts

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android programmas uz Windows – projekts oficiāli slēgts

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161847
    samurajs
    Participant

    Jau pirms kāda laika parādījās informācija par darbu izbeigšanu pie projekta Astoria – jeb “Windows Bridge for Android”. Tas paredzēja attiecīgas apakšsistēmas iestrādāšanu Windows sistēmā, kas ļautu natīvā veidā darbināt milzīgo Android aplikāciju parku. Protams, tam varētu būt jūtama tirgus ietekme uz Windows 10 Mobile ar tā salīdzinoši trūcīgo lietotņu klāstu. Pēdējais piliens bija bailes par savdabīgu “programmu pirātismu”, kas pie šādas portēšanas varētu rasties. Varētu parādīties milzīgs daudzums dažādu ievainojamību un Androidam specifisku drošības problēmu, kas Redmondai nemaz nav vajadzīgs.

    Rezultātā oficiālajā blogā parādījies ieraksts, kas visu noliek savās vietās. Jāatzīmē, ka darbi pie iOS aplikāciju portēšanas uz Windows (projekts Islandwood) turpināšoties. Ar to Microsoft esot pietiekami.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_16640_1.jpg[/img]

    #323805
    Crow
    Participant

    Tukšpļūši. UWP сакс и мастдай, Win32 фореверно!

    Nez kāpēc Bluestacks kaut kā tas viss galīgi neuztrauc. Mrakosoft indusiem vienkārši rokas par līku, lai Googles indusu kodu daudzmaz normāli pārdzītu. Ka tik iOS nesagaida beigās tas pats, jo baiļu par tirgu un pirātismu argumenti “netur ūdeni” – kas attiecas uz vienu, tas attiecas arī uz otru. Vienīgi drošības problēmu iOS tiešām ir mazāk.

    #323806
    Aldis
    Participant

    Bluestacks jau ir izveidojuši to, ko MS laikam nespēj.. piedevām x86 arhitektūras.. 🙂 Š ķiet – uz ARM to izdarīt būtu vēl vienkāršāk. 🙂

    Problēma ar pirātismu gan var rasties, ja nevienosies ar Gūgle play… bet var nevienoties, jo Android aplikāciju parks ir Googles īpašums – un kādēļ gan viņiem dalīties ar citiem?

    Tas būtu tas pats, ka uz xbox pēkšņi varētu palaist Playstation un Nintendo spēles – a vot tikai tāpēc ka konkurējošām platformām tās ir savādākas, un uz xbox paša nav pieejams.. 🙂

    #323807
    GuntOn
    Participant

    Nokia būs kārtējais MS noraktais projekts. Ar to es arī babaju cilts vecāko apsveicu.

    #323808
    dexsters
    Participant

    Vaina nav projektā bet gan laikā kad tas ir iznācis,Būtu W10 Phone tajā laikā kad pirmais iPhone visi sēdētu uz Windows telefoniem un par Androidu negribētu neko dzirdēt.

    Tas tāpat kā ar Mozilla vai Skype,ir daudz labāku variantu par šiem bet pārliecināt kādu ka jāmaina uz ko citu ir neiespējami.

    Bet tā Windows 10 Phone ir daudz ērtāks un patīkamāks par Android un ja cilvēks nav app atkarīgais tad telefons ir supper.Es nekādus appus nelietoju tā kā mani šī ziņa skar tikai gadījumā ja Windows Phone projekts kā tāds tiktu slēgts un es nabags būtu nākotnē spiests lietot atkal Android bet to es nevēlos nekādā gadījumā.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 1 līdz 5 (no 5 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā