Android programmas

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Android programmas

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #249187
    Crow
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Arī Tu Brut 😐


    Vēl vari paspēt ziemīšos man zem eglītes nolikt kādu WP7 aparātu. Apsolu, ka dāvanu lietošu 😀

    #249188
    Kon
    Participant

    Sākumā Kindle Sev paķeršu, tad skatīsimies kā uzvedīsies :>

    #249189
    Jaunzems
    Participant

    Kindle ir ļoti laba lieta, uz dažām dienām no drauga iegrābu

    #249190
    RicoPico
    Participant

    Varu mazliet papildināt sarakstu:

    Alfas Dāvanas (Lieliska app dāvanu idejām)

    Brightness Level (ātra un ērta displeja spilgtuma korekcija)

    Dropbox (ērta failu apmaiņa PC <-> Mobile neizmantojot USB vadu)

    Ethernal Dialpad (Muzikālais Fingerpad’s)

    Graviturn (Spēlīte, kura izmanto akselometru)

    Maverick (GPS navigācija, kurā var izvēlēties dažādus karšu veidus. Diemžēl, tikai Online kartes)

    My Piano (Sintezators ar sampleri)

    Ninja Kaka (Spēlīte. Jāšķeļ uz pusēm lidojošas kakas augļus. Jo vairāk, jo labāk)

    Pocket Legends (WOW kabatas variants. Aizraujoša online spēlīte.)

    Retro Radio (izmantoju interneta radio strīmingam. Var pievienot pats savus radio linkus, un var klausīties kaut ko no ShoutCast menu)

    Smart Clock (“Gudrais modinātājs”, kurš ķer brīdi modināšanai, kad ir visseklākais miegs, un ir visvieglāk pamosties. Sīkāk šite)

    TeamViewer (Android versija slavenajai programmai)

    The Inferno (spēlīte)

    Waze (Lieliska GPS navigācija/spēlīte/sociālais tīkls. Sīkāk šeiten te)

    Winamp (Winamp Android versija)

    #249191
    tastins
    Participant

    Es savu Hero jau mocu vairāk nekā gadu, esmu izmēģinājis daudzas no Jūsu ieteiktajām programiņ ām. Beigu beigās atstātas ir tikai svarīgākās un noderīgākās – tās kuras tiešām lietoju.

    CoPilot, NetCounter, NoteEverything, Barcode Scanner, Bluetooth Share, Linda File Manager, Peep. +vēl dažas spēlītes (Bejeweled, BonsaiBlast, Hold’em un Angry Birds)

    #249192
    Crow
    Participant

    Es savu aparātu mocu tikai trīs dienas un esmu secinājis, ka Andrītis ir pirmās grupas invalīds :nuke:

    #249193
    RicoPico
    Participant

    Crow wrote:

    Andrītis ir pirmās grupas invalīds :nuke:

    Kāpēc Tev tā liekas?

    #249194
    Ralfie
    Participant

    Barcosde Scanner

    GoogleMaps 5

    Quadrant Advanced

    Superuser

    TeamViewer

    Taskos

    Mapdroyd

    AdFree

    VPlayer

    Winamp

    QuickSettings

    Backgrounds

    ES File Explorer

    Baby Minder

    Better Keyboard

    Angry Birds

    Totemo HD

    MarketAccess

    Jewels

    GpsFix

    Spaghetti Marshmallows

    Gem Miner: Dig Deeper

    Root Explorer

    screenshot

    ..Š īs ir pāri palikušās no dažiem simtiem, kas tika izmēģinātas!

    I9000XXJPM FTW! 😀

    #249195
    Crow
    Participant

    RicoPico wrote:

    Kāpēc Tev tā liekas?


    Jams ir liels, resns, daudz ēd un lēni skrien, bet visi viņu žēlo.

    #249196
    RicoPico
    Participant

    Pa lielam, tas ir atkarīgs no dzelža, uz kura Andris ir uzkarināts. Un pati Andra versija arīdzan.

    Piemēram, Andris 2.2 uz I9000 neatstāj neviena slikta iespaida. Protams, ovarallā Android OS funkciju izpilde ir ar nelielu (aptuveni 0,5 – 1 sekunde) aizturi attiecībā pret, piemēram, Java telefoniem, kuri darbojas zibenīgi pie katras komandas izpildes. Bet tāpēc tas ir Android, un tāpēc tā ir Java. Š ur-tur var piemiegt acis uz nelielo bremzi, ņemot vērā Android OS plašās iespējas.

    #249197
    Crow
    Participant

    Protams, ka uz I9000 neatstāj slikta iespaida. Iesēdini bezkājaino iekš Ferrari, lai gāzi nospiež ar kruķi un tāpat aizies ātri. A man te Andris 2.2 uz Desire, par kuru I9000, redz, ir par paaudzi krutāks.

    Vēl vienīgi ir doma, ka aizvākšu to draņķa Sense UI… izkrāšļota prostitūta ar lauztām kājām, noteikti tāpēc Andrīts nevar paiet 😀

    Jebkurā gadījumā, ar 1 GHz trešo peni, 512 MB SDRAM un kaut kādu PCI vanckaru kā grafisko pie 800 x 600 ekrāneļa es varētu paveikt daudz vairāk, tā kā kādam te tomēr ir bijušas līkas rokas.

    :nuke:

    #249198
    RicoPico
    Participant

    Vispār sirreāli. Jo lielāka popularitāte kādai OS, jo vairāk personu, kam tā nepatīk. Linux taču. KamŠn! 😀

    Un par to trešo peni gan Tu labi salīdzināji. Atceries kāda rūcoša kaste Tev zem galda mētājās P3 laikos? Tagad tas pats ir iebāzts 10 milimetru šaurā korpusā. Turklāt, man šķiet, ka P3 un ARM Cortex A8 ir mazliet atšķirīgas arhitektūras.

    #249199
    Crow
    Participant

    Kopš trešā peņa ziedu laikiem ir pagājuši desmit gadi, tagad ne tas vien ir ielikts 10 milimetru korpusā.

    Vismaz varēja arī Desire ielikt PowerVR čipu, lai tās visas Sense un pārējās vizuālās kakas. Jams tak konkrēti bremzē pie “Unlocking SIM card”, kad backgrounds tiek aptumšots un izpludināts, kur nu vēl pie smagākām darbībām.

    Aparāts nav cenas vērts.

    #249200
    RicoPico
    Participant

    Nu ko lai saka… Labi, ka es toreiz nepaņēmu Desire. Lai gan šāda veida sūdzības no Desire lietotāja nākas dzirdēt pirmo reizi. Moš vienkārši gļukains aparāts Tev gadījies? Visur taču mēdz gadīties rūpnieciskie brāķi.

    #249201
    iKey
    Participant

    Gūglis jau bija nostrostējis tos šķībacainos telefonu ražotājus, par rijīgu UI uzlikšanu, kurus Vārna definēja kā

    Quote:

    izkrāšļota prostitūta ar lauztām kājām

    #249202
    _Mo3_
    Participant

    Crow wrote:

    Jebkurā gadījumā, ar 1 GHz trešo peni, 512 MB SDRAM un kaut kādu PCI vanckaru kā grafisko pie 800 x 600 ekrāneļa es varētu paveikt daudz vairāk, tā kā kādam te tomēr ir bijušas līkas rokas.

    :nuke:

    nu tu jau salīdzināji pimpi ar pirkstu!

    #249203
    Crow
    Participant

    Gluži pareizi, cienījamais biedri _Mo3_. Tikai krutākais šajā salīdzinājumā (par lielu prieku Trakajam Kursim) ir ARM.

    Pirms 10 gadiem nebija:

    * efektīva zarošanās paredzēšana

    * milzīgas kešatmiņas un to apstrādes algoritmi

    * DDR

    ARM/Cortex-A8 specifiskas krutuma fīčas:

    * 16 universāli 32-bitu reģistri (salīdzinājumam, x86 ir 8, de facto tikai 4 ir universālie)

    * Javas baitkoda hardware acceleration

    * System on Chip

    Kā arī – vismaz Desire – ir papildus 600 MHz DSP, acīmredzot, priekš multimēdiju programmām, ko efektīvi var pielīdzināt MMX un SSE instrukciju čupai vienā kompaktā paciņā.

    Es no tā secinu, ka problēma ir BLOATWARE. Diemžēl HTC Sense atslēgt ne vella neizdodas, serviss vienalga backgroundā strādā. Pamēģināšu Helix Launcher. Nav jau tā, ka Sense nebūtu cmux un funkcionāls, tikai tak laikam līkrocīgie koderi tomēr ir mazāk Googlē, bet vairāk HTC.

    Ja kādam ir info par ROM, kurā Sense ir izravēts (Nexus One?) vai kādu citu veidu, kā viņu pilnībā likvidēt, lūgtum studijā, jo man zb rakāties pa internetiem pašlaik – man ir, ko darīt un arī entuziasms šajā ziņā ir varen ātri apsīcis.

    Joprojām :nuke: 😀

    #249204
    Crow
    Participant

    Tā kā līdz šim neesmu neko jēdzīgu par tēmu pateicis, tad beidzot ielikšu kauč ko, ko esmu radis par labiem esam, rakājoties pa Andrīša Tirgus somu. 🙂

    WebSharing (Failu pārlūks, lai var rakāties pa trubu caur WiFi. Ir paroles, maināms ports. Cena normāla. Link.)

    #249205
    RicoPico
    Participant

    Starp citu, vai ir kāda iespēja pie mums- Banānu republikā- iegādāties Android maksas programmas? Dažas, tiešām, labprāt iegādātos. Vienīgā ideja, kura man nāk prātā- kontaktēt pašu dev’u un tad caur paipalu kaut kādīgi runāt štelles. Bet tas man liekas kaut kā через жопу. Nav kāds civilizētāks veids, kā tikt pie Android mārketā atrodamajiem maksas softiem?

    #249206
    Jaunzems
    Participant

    Crow – ja nepatīk sencis, uzliec tak ADW launcher vai Launcher Pro, pilns tirgus ar launcheriem!

    Bet man liekas, ka problēma ir Live Wallpaperos, kas pamatīgi bremzē

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 58 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā