android root aces xperia x10 mini pro

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni android root aces xperia x10 mini pro

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156017
    euriczz
    Participant

    Sveiki visi andriod fani, man jums ir jautajums ar kuru neregulari mocos jau veselu gadu, pat nopirku jaunu tel, bet gribu to izdarīt.

    problema tā kad es nevaru savam sony ericsson xperia x10 mini pro iegūt un uzstadīt to ROOT ACESS esmu nomeģinajis viņus visus(es ta domaju) un pieradījums tam ir sekojošs.

    Manam tel. ir maza iekšejā atmiņa-(daudz sainstelejot rāda kad vairs nav vietas)

    tam ir tada programma kas ļauj no tel kopet failus uz sd karti, programma-(link2sd. APK)

    kad es to atveru man prasa root acess, tad izmeginaju visus superuser, ninja, rootus un vis kaut ko, pat telefona nobeidzu 16GB sd karti, jo to vajadzeja sadalit 2ās partīcijas, un pec restarta karte vairs nedarbojas.

    kadi ietrikumi ka es varetu to telefonu atrūtot, sodien izmeginaju-UniversalAndroot-1.6.2-beta5, vienalga neiet.

    #282749
    KristoZ
    Participant

    Kādēļ neizmanto kādu no “Mārketā” brīvi pieejamajām programmām, kā piemēram, App 2 SD vai ko tamlīdzīgu? Tām nekādu rootošanu nevajag.

    #282750
    Anonīms
    Neaktīvs

    Gan app2sd gan link2sd strādā tikai rūtotā 2.1 androidā. Link2sd krietni labāka programma daudzu apsvērumu dēļ. No tā telefona jānoinstalē visāds crap, tiklīdz tiksi līdz root – viņš strādās krietni labāk. Paskaties iekš xda developers foruma kā tas jārūto pareizi – tur noteiki ir teikts. esmu rūtojis bez problēmām pēc tur dotām pamācībām savu veco xperia x8.

    #282751
    KristoZ
    Participant

    Jā, pareizi Dmitrijs saka, nabaga 2.1 androīdu tad ir jārūto… Jaunākiem androīdiem tā problēma atkrīt.

    #282752
    jurgenz
    Participant

    Quote:

    čav man ir android x12 ķīnietis, kas ir kopija-Xperia Arc. nezinu kāds ir tas Arc bet šis x12 ir lēns, pat daudzos video var redzēt kad viņš tāds ir un nevaru savienot viņu ar pc līdz ar to pat nevaru izmeģināt vai viņu var padarīt ātrāku, un ar ericsson pc suiti viņš nedraaudzējas

    bet nekāds uzkāršanas un gļuki nav, kā daudziem android ericsson modeļiem, tai skaitā-xperia x 10 mini.

    Tikko tev bija pakaļdarinājums, tagad jau īstais xperia. Khm.

    #282753
    euriczz
    Participant

    😀 tas ir cits stasts 🙂 tapec jau teicu kad iegādājos citu tel, man ir četri tel. 🙂

    bet šeit stāsts par sonyericsson xperia x10 mini pro 🙂

    esmu tads neliels androida fans 🙂

    #282754
    dzhonsons
    Participant

    Ja būtu tāds fans, nebūtu šādu jautājumu :>

    #282755
    BERILS
    Participant

    xda.

    vai arī tavs lielais fanātisms nav priekš Tevis 😉

    #282756
    Mednieks
    Participant

    Neticu ka nesanāk uztaisīt root tiesības https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=906742

    #282757
    euriczz
    Participant

    Laikam izdevās, vel ar tām partition jātiek galā, tad jau laikam būs, paldies par adresi

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā