Android SMS bugs, par kuru klusē visi ražotāji

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android SMS bugs, par kuru klusē visi ražotāji

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153040
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_androidbug2_1.jpg[/imgl]Atklājies nopietns Android OS defekts, kurš publiski kļuvis zināms tikai tagad. Un esmu 100% pārliecināts, ka jau pusgadu izstrādātāju vidū zināmais bugs tālruņu instrukcijās tā arī neparādīsies. Kaut arī ļoti vajadzētu, jo tas ir saistīts ar daudziem svarīgā SMS klienta darbību.

    Problēma ir tāda, ka reizēm no Android ierīces sūtītās teksta SMS nenonāk pie adresāta, bet aizsūtās pavisam kaut kur citur. Pats interesantākais, ka tam nav nekādas likumsakarības. Visbiežāk kļūdas notiek, kad paralēli notiek vairākas SMS sarunas ar dažādiem adresātiem čata veidā. Tad Android var adresātus samainīt vietām. Bet ir fiksēti arī gadījumi, kad SMS nosūtījušās uz nejaušiem numuriem, kas vispār nav telefonu grāmatā.

    Pret šo bugu vēl zālītes nav atrastas, bet tam ir piešķirts numurs 9392 un tas ierindots “Critical” kategorijā, un izlasīt visos sīkumos varam šeit.

    Avots 1, 2.

    #257640
    bumbulis
    Participant

    Liekas pēdējā laikā baigi populāri tādi izteikti stulbi bugi. Kā piemēram šis un vēl tie čakari applim ar pulksteni. Tādās vitālās aplikācijās nedrīkstētu būt tik ļoti smagi bugi. Pavirši, pavirši.

    #257641
    Nettwerk
    Participant

    Visnotalj amizanti var sanaakt aizsuutot sms ne tur kur bija paredzeeta suutiit. 🙂 laikam kaads dabuujis pa kaklu, no sievas. 🙂 bet runaajot par apple un atkal bugs 1 janvarii un otrajaa janvari modinaataajs nestraadaaja. It kaa peec vairaakiem info riit straadaasot. Bet ticiibas nav. Apple apstiprinaaja ka ir taads gljuks.

    #257642
    shb-
    Participant

    Man shaadi gadiijaas dazhus meeneshus atpakalj. Diezgan nepatiikami bija, veel jo vairaak deelj taa, ka suutiiju draudzenei, a sanjeema viens chaliits, kuram dienu atpakalj biju savus ram moduljus notirgojis.

    #257643
    izredzētais
    Participant

    patiess paldies par info.. būs jāsūta sms caur netu vai tikai jāzvana.

    #257644
    rasty
    Participant

    nja.. bijis ka mans kukijs izdara šādus prikolus.. sūtu sms draudzenei, nosūtu labākajam draugam vai otrādi.. un šad tad pats zvana vienai meitenei, kuras nr ir kontaktu grāmatiņā (atverot uzreiz ekrēna apakšpusē).. ntās reizes ir nācies atvainoties..

    #257645
    Garinsh
    Participant

    Es arī nobalsoju, lai šis kukainis tiktu iznīdēts, cerēsim, ka drīz problēmu vairāk nebūs.

    #257646
    aoma
    Participant

    Vienmēr esmu uzskatījis, ka telefonā jābūt zvanīšanas funkcijai un sms sūtīšanai. Pat krāsainais displejs ir fīča, bez kuras var tīri labi iztikt. Sagribēji lai būtu viss vienā? Lūk, arī rezultāts. Manuprāt, šādi bugi ir tikai ziediņi tam, kas notiks, kad mobilo ierīču funkcijas kļūs vēl plašākas.

    #257647
    Crow
    Participant

    Lūk, kas notiek, kad ieceļ āzi par dārznieku. Open Source + Googles programmētāji = bagi, bagi, bagi, versijas, updeiti un tāpat bagi, turklāt paši neticimākie. Ibiomaķ :lala:

    #257648
    Garinsh
    Participant

    Nu nevajag tik smagi pārspīlēt, mana peiredze ar Android līdz šim ir visai patīkama.

    #257649
    Crow
    Participant

    Nettwerk wrote:

    bet runaajot par apple un atkal bugs 1 janvarii un otrajaa janvari modinaataajs nestraadaaja. It kaa peec vairaakiem info riit straadaasot. Bet ticiibas nav. Apple apstiprinaaja ka ir taads gljuks.


    Labi vien ir, ka nebija ticības. Jo šis gļuks tiešām maģiski pats nesalabojās un one-time modinātājs joprojām nedarbojas.

    YOU’RE SETTING IT WRONG 😀

    #257650
    Viestartss
    Participant

    Crow wrote:

    Lūk, kas notiek, kad ieceļ āzi par dārznieku. Open Source + Googles programmētāji = bagi, bagi, bagi, versijas, updeiti un tāpat bagi, turklāt paši neticimākie. Ibiomaķ :lala:

    Un vai tad slēgtā koda programmās gļuku ir mazāk? Man personīgi šķiet, ka ir pat otrādi – šis ir pirmais Andrīša gļuks, par kuru es lasu, taču par Ä€bolfona gļukiem ir lasīts daudz un dikti. Kaut vai šeit minētais joks ar modinātāju. Tāpēc lūdzu aiztaupīt šādu nepamatotu prātuļošanu par atvērto kodu. Citādi te tūlīt panesīsies svētais karš…

    #257651
    Crow
    Participant

    Mana pamatdoma nebija gluži sākt svēto karu par open source vs proprietary. Es gribēju norādīt, ka līdz šim telefonos ir bijuši visādi bagi. Galu galā bagi ir pilnīgi visās sistēmās. Bet pamata funkcijām tas nav traucējis.

    Tā ir drausmīga nolaidība. Nu atrodat man, cienījamie biedri, piemēram, e-pasta klientu, kas nosūta e-pastu ne tam adresātam. VAS “Latvijas Pasts” tā dara, kā smejies, izmet pat miskastē vēstules, bet IT lauciņā kaut kas tāds nav redzēts.

    Piezīmēšu, ka pats Linux ne sūda nav par brīvu. Kā teicis bēdīgi slavenais Mākoņtēvs, “viss maksā tik, cik tas maksā”. Lielāko daļu smagā kodēšanas darba faktiski dara Intel, Red Hat, Oracle, IBM un Novell. Un saviem programmētājiem par to maksā naudu. Nekas no nekā nerodas, vismazāk jau nauda.

    Google paņēma Linux kerneli, tātad citu cilvēku darbu, uzvilka tam Javas kleitiņu (atkal citu darbu) un tagad uzskata to par ārkārtīgu sasniegumu, lai gan pastāvīgi dabū labot simtiem kukaiņu. Pusotrā nedēļā, kopš man ir Andrītis, man piesūtīti trīs updeiti, katram no tiem uzstādīšana aizņēma 10 minūtes, kamēr tas draņķis tur izpīčājās.

    Five nines Android Market programmeļu ir nelietojamas dēļ drausmīga amatierisma. No Googles – atbildības, protams, nekādas. Jo, kamēr kādreiz aparātam bija vienkārši jāstrādā, tagad ir License Agreement, kura rezultātā pie visa vainīgs ir pats lietotājs.

    :nuke:

    #257652
    Foxsk8
    Participant

    Prieks, kur tu rodies. 🙂

    #257653
    Viestartss
    Participant

    Crow wrote:

    Tā ir drausmīga nolaidība. Nu atrodat man, cienījamie biedri, piemēram, e-pasta klientu, kas nosūta e-pastu ne tam adresātam. VAS “Latvijas Pasts” tā dara, kā smejies, izmet pat miskastē vēstules, bet IT lauciņā kaut kas tāds nav redzēts.

    Š…u labi, nomierināji 🙂

    #257654
    brikas
    Participant

    Mjaa…. visi ta nodirsh Symbian, bet man vismaz sms sutas pareizam adresatam un modinatajas zvana tad, kad tam jazvana 😀

    #257655
    msh
    Participant

    Vai man jāatgādina ka īstiem telefoniem ir nevis OS, bet firmware? 🙂

    #257656
    Crow
    Participant
    #257657
    iKey
    Participant

    Uz androīdu un aifoun jau skatās tie, kuriem ir sievietes intelekts (par pārējo poh, galvenais, ka ir smuki)

    #257658
    Fretka
    Participant

    Bugs laikam nav tikai ar sms.

    Pāris dienas iepriekš zvanu tētim, piezvanās kursa biedram. Padomāju mazums kaut ko nepareizi uzspiedu. Zvanu vēl, piezvanās taxim. Tad uzreiz atcerējos par šo tēmu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā