Android tālruņi: SonyEricsson tur doto vārdu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Android tālruņi: SonyEricsson tur doto vārdu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152794
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_se_3.jpg[/imgl]Vakar, 2. decembrī uz Android 2.1 (Eclair) atjauninājās pēdējais no SonyEricsson Android grupas viedtālruņiem Xperia X8. Līdz ar to nav palicis neviens modelis, kas vēl darbotos ar morāli novecojušo 1.6 (Donut) programmatūras versiju.

    Atjauninājums pieejams tepat, Latvijā; nav vajadzības rakņāties pa ārzemju repozitorijiem. Ä€truma ziņā īpašas izmaiņas nav manāmas (arī ar veco programmatūras versiju SE tālruņi darbojās ļoti ņipri), bet stabilitātes ziņā jūtams izteikts progress – ja agrāk resursprasīgākās programmas un spēlītes šad-tad mēdza uzkārties, tad tagad tas vairs nav novērojams.

    Par atjaunināšanu uz Android 2.2 un jaunākām versijām SE Produktu blogā nekas ziņots netiek, bet nākotnē izslēgts tas nav. Cerēsim un gaidīsim!

    #254530
    akms47
    Participant

    Njāāāā… Žēl, ka tev nav pelme…. tb žēl, ka tev ir BaDa. 🙁

    #254531
    KristoZ
    Participant

    Š trunts par tālruņiem, bet vai zinājāt par jaunajiem Ericsson portatīvajiem? 😀

    Š odien man atsūtīja draugs no Tanzānijas:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/zhfvnr6knuxwi1frfsm.jpg[/img]

    Forward -> All :nuke: :devil: [/spoil]

    #254532
    rasty
    Participant

    kapēc man ir tāda sajūta ka visi (īpaši uzsveru VISI) sāk iet apple pēdās.. :/

    #254533
    Crow
    Participant

    Sony Ericsson

    Always one step… behind.

    😀

    #254534
    muzikalais
    Participant

    žēl ka mans HTC tā nedara es ar grībētu sev uz tattoo jauno androidiņu

    #254535
    natolv
    Participant

    Vispār apdeits bija pieejams jau 27. Novembrī, vismaz tā ir rakstīts SE blogā…

    #254536
    samurajs
    Participant

    natolv wrote:

    Vispār apdeits bija pieejams jau 27. Novembrī, vismaz tā ir rakstīts SE blogā…

    Jap, bet daļējs apdeits. Otra puse jauno izmaiņu pievienots tikai 2. decembrī (kas blogā arī labi redzams).

    #254537
    natolv
    Participant

    samurajs wrote:

    natolv wrote:

    Vispār apdeits bija pieejams jau 27. Novembrī, vismaz tā ir rakstīts SE blogā…

    Jap, bet daļējs apdeits. Otra puse jauno izmaiņu pievienots tikai 2. decembrī (kas blogā arī labi redzams).

    Jā, bet nekur jau nav rakstīts, ka saraksts tagad ir pilnīgs!

    #254538
    iKey
    Participant

    Kas, vai tad Androīdu foņiem nav entuziastu, kuri taisa modificētus ROM-us, lai uz vecākiem verķiem varētu stutēt kādu nu emmm, svaigaku androīdu?

    #254539
    RicoPico
    Participant

    @ZuliXP, protams, ka ir. Tikai ne katrs gribēs tīšuprāt “lauzt” savu ~300 Ls vērto aparātu.

    Tas pats ir ar Root’ošanu.

    #254540
    garaisezis
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Kas, vai tad Androīdu foņiem nav entuziastu, kuri taisa modificētus ROM-us, lai uz vecākiem verķiem varētu stutēt kādu nu emmm, svaigaku androīdu?

    ir jau ir…. pilni forumi ar pamacibam. man uz X10 stav 2.2 virsuu jau, nokopeeju no htc, bet vienigais kas taa pat nestraadaa ir multi-touch, nav saderiiga hardware… vienigais labums no shi neoficiala ir flash atbalsts kas ne mazsvariigs.

    #254541
    Evers
    Participant

    KristoZ wrote:

    Š trunts par tālruņiem, bet vai zinājāt par jaunajiem Ericsson portatīvajiem? 😀

    Š odien man atsūtīja draugs no Tanzānijas:

    [spoil][img]https://fotohost.lv/images/zhfvnr6knuxwi1frfsm.jpg[/img]

    Forward -> All :nuke: :devil: [/spoil]

    Š itas jau pirms kādiem 2 gadiem klīda apkārt. Sīkāk papētot, izrādījās, ka pasākums ir kautkāds blefs un ar Erricson tam nav nekāda sakara. 😀

    #254542
    Crow
    Participant
    #254543
    KristoZ
    Participant

    Crow – labs! 😀 12-pakas – tas ir to vērts! (+ cepumi un gaļa bundžā – spams)

    Ever, jā lasīju, ka tas jau ir labu laiku apgrozībā – agrāk tas bijis ar Ericsson T18 mobilo – bet kāds (līdzīgi kā Crow 😀 ) pārtaisījis uz laptopiem, nemaz nenominot mobilā modeli. 😕

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 15 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā