Antīvīruss bloķē

Sākumlapa Forumi Software Antivīrusi un FireWall Antīvīruss bloķē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148518
    RockstaR
    Participant

    Man gadījās tāda lieta uzmetu brālēna parastajam pc un portatīvajam NOD32.. viss salikts updeitoju.. un šodien abiem kompjiem nelasa ne kartes ne flash atminās.. varbūt antivīrussb loķē, kur skatīties?..

    lūdzu izpalīdzat.. steidzami..

    paldies..

    #195355
    azazul
    Participant

    Ja tu neiedod screenshotu ar problēmu vai kļūdas paziņ ojuma tekstu, tad diez vai kāds varēs palīdzēt.

    #195356
    archeens
    Participant

    ņem nost to pirātisko versiju. Tad labāk paņem bezmaksas anti vīrusu, vai nopērc licenzētu. ar šiem neko nevar zināt. 101 versija torrentos.

    #195357
    RockstaR
    Participant

    to tiešām vilku.. pašam ir awast ar mega aizsardzību rptoams enlegālais bet pro man likas IT speciālists.. nod32 vilku es. .vienmeŠ— gāja nez tg brālēns brauc pie manis skatīšos kas pa vainu.. drošvien kā firewall vnk bloķē..

    #195358
    azazul
    Participant

    firewall nevar bloķēt USB.

    #195359
    RockstaR
    Participant

    es teicu kā… jo es kad liku nod32 ieliku lai bloķē nezināmos.. vnk kā firewall domāju ka vinām līdzīga aizsardzība kurā vnk vajadzēs atļaut lietot un būs ok..

    #195360
    RockstaR
    Participant

    konstatēju īdz galam.. ieliekot flash viss aprāda ka ready to use… eju my computer bet neraada

    #195361
    samurajs
    Participant

    Kurā trekerī tad tu vilki to NOD? Nu ne jau mājaslapā?

    #195362
    RockstaR
    Participant

    nē.. tg tiku tālāk.. nevaru jaunajā atrast kur izķeksēt lai nebloķē removable mediu

    #195363
    linx
    Participant

    Nezinu kā citi, bet man te kko grūti saprast – kautko firewalls bloķē, tad atkal nod32 pie vainas, tad kko IT speciālists lika utt. – kas tad beigās tur ir?

    #195364
    rihardsss
    Participant

    Ir tas, ka nejēdz normāli paskaidrot. Tātad nesaprotu vienu lietu – kāpēc vnk neinstalē par jaunu to antivīrusu bez tā ķeksīša lai bloķē? Un vēl- tu gribi, lai tev katru reizi, kad tu kko ievieto prasa vai atļaut lietot vai nē? Nesaprotu kāda no tā īsti jēga, tāpat tu neliksi kompī fleshu , ja negribēsi viņu lietot.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā