Apkurināsim ar PC savus mājokļus!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apkurināsim ar PC savus mājokļus!

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #249269
    Evers
    Participant

    aoma wrote:

    Ziemā sevišķi ieguvēji varētu būt tie, kas vēl joprojām sēž uz P4, kā es 🙂

    Centos vecajā dzīvoklītī sildīties ar 2.8 Ghz P4, bet tas, maita, nemaz tā nekarsa, kā daži labi 3.0.

    #249270
    nevertell
    Participant

    Rūķi, bet tad kapēc visi krānstaipītāji ouverklokeri ņemās ar šķidro slāpekli ? Tad jau labāk ar oglēm un degšķidrumu dzesēt.

    #249271
    Daivana
    Participant

    nevertell wrote:

    Rūķi, bet tad kapēc visi krānstaipītāji ouverklokeri ņemās ar šķidro slāpekli ? Tad jau labāk ar oglēm un degšķidrumu dzesēt.

    😀 😀 labs

    #249272
    msh
    Participant

    Crow wrote:

    Vo pat šo es gribētu uzzināt vairāk no kāda specālista – kādas temperatūras kam kad kāpēc cik kaitē. It kā jau vienkārši – jo zemāk, jo labāk. Viena tante teica, ka augstās temperatūras ietekmē darba mūžu; nevis “nodeg” uzreiz, bet hrenviņzinkādā veidā “nolietojās”. Cietajam skaidrs it kā, bet kā, teiksim, procesors vai videočipsis, kurā nav kustīgu detaļu, var “nolietoties” 😕


    Laipni lūdzam uz zemes – katram procim ir ražotāja noteiktie temp griesti. Pimpeļa proči pie šiem griestiem sāk izmantot tukšās taktis lai tos nepārsniegtu, par AMD nezinu. Zinu tikai to, ka P4, atkarībā no modeļa tie bija 90-64 grādi, P4 mobile laikam 100, AMD Athlon XP Troughbreed [jeb kā tur bija] 90, Batroniem 85. Attiecīgi tas samuraja teksts par 55-70 grādiem ir, maigi izsakoties, pārspīlēts.

    Izturēšana ir kas cits.

    #249273
    ruukjis
    Participant

    nevertell wrote:

    Rūķi, bet tad kapēc visi krānstaipītāji ouverklokeri ņemās ar šķidro slāpekli ? Tad jau labāk ar oglēm un degšķidrumu dzesēt.

    Jā es atvainojos, sjaucu pipeli ar ozolu. Pētīju, pētīju kā tur īsti ir, bet beigās sajaucu elektrības vadīšanu ar elektrības patēriņu. Tākā taisnība vien ir, izraksts no Wiki: “However, as the temperature of a semiconductor rises above absolute zero, there is more energy in the semiconductor to spend on lattice vibration and — more importantly for us — on lifting some electrons into an energy states of the conduction band”

    Kas attiecas uz optimālo temperatūru un proča ilgmūžību, tam es vienlaga negribu piekrist. Visi proči, kas man ir bijuši (gan AMD gan Intel), vienmēr ir bijuši overclockoti un vienmēr cepinājušies virs 70C. Visi ir izdīvojuši līdz brīdim, kamēr iegādājos jaunu – 2-3 gadi, iespējams, ka vēljoprojām dzīvo.

Tiek skatīts 5 ierakstu – 21 līdz 25 (no 25 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā