Apple 3G iPhone gaidāms jau šovasar

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple 3G iPhone gaidāms jau šovasar

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146758
    QueenZ
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/2008033123483915.jpg[/imgl]Amerikas Bankas analītiķi paredz, ka 3G iPhone jau varētu nonākt pie patērētājiem šovasar.

    Tiek prognozēts, ka Apple uz vasaras beigām varētu būt saražojis ap 8 miljonus 3G iPhones. Pagaidām iPhone darbojas AT&T 2.5G tīklā, tiek arī prognozēta labāka ātrdarbība šim tālrunim.

    Pirmās relīzes gaidāmas jau maijā, tomēr pārdošana ir gaidāma tikai jūnija sākumā. Vispirms tiks saražots 3 miljonu eksemplāru.

    iPhone ar paaugstinātu ātrdarbību varētu nonākt pie patērētājiem ap šā gada 9. jūniju.

    Arī iPhone v2.0, kurā būs jaunas iespējas un savienojamība ar Microsoft e-pasta platformu, ir gaidāms jūnijā, kopā ar programmatūras izstrādes rīku (SDK). Jaunākā SDK versija tika izlaista pagājušajā nedēļā.

    Pavisam 2008. gadā Apple plānu pārdot jau 10 miljonu iPhone mobilo tālruņu, kurš pēc dažu analītiķu domām ir visai optimistisks skaitlis.

    #177796
    Anonīms
    Neaktīvs

    C’mon, viņi cer ka tagad visi peksni pirks iPhone? 😀 ta jau vini domaja ari par Ipod 🙂 Tikai aptaujas liecina ka nepavisam 😀

    #177797
    Jazz
    Participant

    Cenas mans dārgais draugs, cenas? 🙂

    #177798
    Tvinky
    Participant

    Morpheus wrote:

    C’mon, viņi cer ka tagad visi peksni pirks iPhone? 😀 ta jau vini domaja ari par Ipod 🙂 Tikai aptaujas liecina ka nepavisam 😀

    iPhone tirgo un domāju, ka tirgos. Kas attiecas par iPod, tad vnk daudziem jau viņš sen ir, a telefoni parādījās nesen. Pats plānoju pagaidīt, un ap to laiku iespējams jau Latvijā ofic. varēs nopirkt. Labi, ka neskrēju steigt ar lauztajiem 😉

    P.S Pašam ir iPod Touch 16gb un esmu apmierināts. Proti, ja man būtu jau kāds cits modelis iPod, es iespējams censtos pārdot un iegūt iPod Touch, bet ja tādas iespējas nebūtu, tad lietotu to pašu. Imho, dēļ kam man vairāki mūzikas playeri? =]

    #177799
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tvinky wrote:

    Morpheus wrote:

    C’mon, viņi cer ka tagad visi peksni pirks iPhone? 😀 ta jau vini domaja ari par Ipod 🙂 Tikai aptaujas liecina ka nepavisam 😀

    iPhone tirgo un domāju, ka tirgos. Kas attiecas par iPod, tad vnk daudziem jau viņš sen ir, a telefoni parādījās nesen. Pats plānoju pagaidīt, un ap to laiku iespējams jau Latvijā ofic. varēs nopirkt. Labi, ka neskrēju steigt ar lauztajiem 😉

    P.S Pašam ir iPod Touch 16gb un esmu apmierināts. Proti, ja man būtu jau kāds cits modelis iPod, es iespējams censtos pārdot un iegūt iPod Touch, bet ja tādas iespējas nebūtu, tad lietotu to pašu. Imho, dēļ kam man vairāki mūzikas playeri? =]

    pagajušogad Latvija pardoti tikai ~3000 ipod 🙂 ~11 00 creative 🙂 ap 46 000 kreiso japanju mp3 playeru:)

    #177800
    memorex
    Participant

    ābola cenas, cenas… Tārpiņs arī gadās dažreiz 🙂

    #177801
    marr
    Participant

    iphone, protams, ir populārs, taču viņi paši bremzē oficiāli to netirgojot, lai arī ir pieprasījums. un Latvijā iPodi ir populāri, neticu, ka tikai 3000 pagājušogad ir pārdoti! Protams, liela daļa ved sev no ārzemēm, jo tur ir lētāk…

Tiek skatīts 7 ierakstu – 1 līdz 7 (no 7 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā