Apple bezizmēra apetīte – jau prasa 30% no visa

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple bezizmēra apetīte – jau prasa 30% no visa

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260848
    msh
    Participant

    Vārnai žetons 😀

    KoЯn wrote:

    Kāpēc dažiem cilvēkiem nepielec, ka ne visiem funkcionalitāte ir galvenais + 5G ir izmantots vairāk kā paturot rokās, un man neradās diskomforts vai neintuitīvas asociācijas lietojot to 😐

    Tāpēc ka viss ģeniālais ir vienkāršs. Bet aizkostā ābola sistēma tāda nav. Pirms nebija sanākusi saskarsme ar īpodiem, es prātoju, kā var tur tā būšana būt vēl vienkāršāka par “vienā mapē nospiežam copy, atveram atskaņotāju citā mapē, nospiežam paste” – izrādās ka nav jau arī – jālieto kaut kādu debīlu programmu, kura piedevām konvertē mp3 par kaut kādu citu formātu… Atceros, cik ilgi tas viss gāja uz 2,5 ghz ceturtā peņa, lai vienā draņķa shufflī sakopētu dziesmas… Kaut gan pareizi, kojānam kā win lāmerim noteikti ir hi end dzelži, jo maikrosofts tak sava jaunākā veidojuma darbināšanai iesaka vismaz četru kodolu proci un astoņus gigus rāmja :> Un vēl piedevām bez iespējas lietot īpodu normāli, nevis anāli, kā arī atbalstu vismaz 2x vairāk formātiem, rockbox piedāvā vēl kaudzīti ar jaukām funkcijām. Man patika kaut vai tāds prikols, ka kaut kādi hakeri uztaisīja priekš rockbox darbinošiem īpodiem progu, lai ar tā palīdzību darbinātu kreisās progas ar PS3, jeb kā tas bija nosaukts – PS3 eksploits ar ābolu garšu 🙂

    #260849
    Kon
    Participant

    Par to hostēšanu netīšām :/ Nebiju ievērojis, ka tas tikai izredzētajiem. Un beidziet mani apcelt par e-žurnaļugu. Es jau centos attiekties 😀

    Tā atsauce, bija par to, ka dažiem bildītes.lv lēni strādā 😀

    #260850
    jonjs
    Participant

    Ja man būtu lieka naudiņa, tad es sev to plāno Apple notebooku nopirku noteikti 🙂 neskaoties uz acīm redzamo pārmaksu.

    Plānaks viš ir un smuks ar, bet nu … naudiņa.

Tiek skatīts 3 ierakstu – 21 līdz 23 (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā