Apple fani un linux fani

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Apple fani un linux fani

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156863
    jurgenz
    Participant

    Pēdējā laikā tech forumus lasot, ar vien vairāk parādas tas, kā linux fani ceļ slavā savu OS.

    Te man arī radās jautājums. Vienmēr ir nolikti apple fanboji (runa neiet par cenu n shit, bet par uzburto kvalitāti n shit) – kā viņi cildina savu produktu, savu OS n shit. Tagad var novērtot (jep, arī notepad.lv), ka izteikti ir – linux ftw, ar linux tas nekad n shit.

    Jautājums – linux fanboji kļūst līdzīgi apple?

    Kuri savu produktu slavē vairāk? (neskatīt lietotāju attiecības un popularitāti – bet konkrēti, tie % kas lieto (nix gadījumā) – cik ļoti viņi slavē).

    #288082
    Crow
    Participant

    Uj, Linux wins. Apple aitasgalvas nekavējas palielīties, ka viņiem ir – uzraksta “sent from my iPhone” vai demonstratīvi izvelk, uzkrāmē uz galda utml. – bet, speciāli neizprovocēti, ar necienīgajiem plebejiem pārrunās neielaižas. A pingvīndrātētāji, “Torvalda liecinieki” un freetardi nešķīstie sāk savu evanģēliju malt pie pirmās izdevības.

    #288083
    Kon
    Participant

    Es izmantoju teju .. da hz .. vismaz pus gadu .. gadu ubuntu .. neesmu sajuties ka būtu jālielās .. 😀

    Par to cik man ļoti patīk ios, es gan pļūtu pa labi un kreisi :>

    #288084
    Jaunzems
    Participant

    Lielākā daļa linux fanboju ir tādi, kas to “lieto” tādēļ, ka dzirdēja, ka tas ir kruti un ja tev ir debiānis, tad tu esi ciema pacans. Spilgts piemērs nav tālu jāmeklē. Protams, ir daudzi, kas linux izmanto nopietnām darbam un vajadzībām, bet nu pirmo ir vairāk.

    Macfagi ir vienkārši fagi.

    #288085
    root
    Participant

    Jā, protams, kāpēc gan neizveidot vēl vienu reidž-trīdu, kura rezultātā atkal tiek čakarēta vismaz viena no palielajām it komūnas daļām, lai kura arī tā nebūtu…

    [spoil][img]https://www.bildites.lv/images/e76k6h9s2ekhezrfuo.jpg[/img][/spoil]

    #288086
    samurajs
    Participant

    Katrs slavē to, kas viņam labāk patīk 🙂 Ja cilvēks uzinstalējis Linux un iemācījies to puslīdz sakarīgi lietot, tā jau ir pazīme, ka viņš var būt lepns, ka nav pilnīga nulle IT lietās. Atšķirībā no Apple produktiem, kas nav slikti, bet par pamatīgu naudu tiek uz paplātes pasniegts viss gatavs.

    Pie tam Apple pati uzkurina savus fanbojus slavēt savus produktus – paskatāmies kaut mājaslapu; viss ņirb no amazing, wonderful katrā teikumā. Linux lapās nekas tāds nav novērots.

    #288087
    aoma
    Participant

    Linuzisti pret appliniekiem nemaz tā nekaro. Visur, kur tiek iejaukti plašākās IT komūnas pārstāvji, ar logiemsistie, tur gan iet karsti.

    Tas, ka ābollietotāji tēlo snobus, torvaldēni visziņus, atlikušie universāļus, kam nospļauties uz minoritātēm, ir standarta padarīšana 🙂

    #288088
    WordPad
    Participant
    #288089
    WerNeo
    Participant

    Cepums Tev par komentāru!

    Tieši tā viņus var nosaukt… minoritātes. 🙂 Pārējie lieto to OS, kas tuvāka, bet nenoniecina citas (vajadzības gadījumā – izmanto tās).

    #288090
    Anonīms
    Neaktīvs

    Pat nezinu kā lai sāku, tā lai neviena jūtas neaizskartu 😀

    Kā vidusmēra lietotājs (diezgan HC spēlmanis), uz sava datora speju iedomāties griežamies vien Logu OS’u.

    Savukārt mobīlās ierīces nespēju iedomāties ar citu sistēmu kā augļukoka radījumu.

    Bet serveriem uzskatu ka vislabākais ir zvērudārzs.

    Nu ko man tagad darīt, nošaut sevi jo patīk visas augšminētās OS’es. (Gogelmogeļa un Phonologi gan kretinē ārā, katrs sava iemesla pēc, ja apvienotu būtu cienīgs konkurents augļukoka radījumam.) Uzskatu ka katra OS ir savai lietai, un savai vajadzībai. Pat Simba kādreiz pildija lieliski savu uzdevumu, kamēr vien no tās neprasīja par daudz, žēl ka šo laicīgi nepamanīja Cilvēkkonektis, varbūt tad tas kantoris būtu citā pozīcijā, nevis uz izmiršanas robežas. Tie kas saprata, labi, a tie kas nesaprata, tie tāpat neiedziļinātos un brēktu par savu patiesību, pat ja es būtu visu uzrakstījis visu saprotamāk. Starp citu, tiem kas palaiduši garām, Augļukoa un Zvērudārza OS’es abas no viena pagalma, a Logi gan no kaimiņiem nākuši, tāpēc arī tie strīdi reizēm gadās šādā kombinācija. Katrā OS’ē ir kaut kas labs, un kam derēs viena, cita nederēs, katram savas prioritātes. Tas ir tāpat, kā vienam patīk māte, otram meita. Nu īsāk sakot, apnicis, ka bieži kašķējas kura labāka OS’e, labāk būtu gailēni satikušies un čibrikiem samerijušies, pēc tam var arī Colu iedzert (kam gadi atļauj, var kolai arī pamatus sadzert.) Un racionāli apskatījuši katras sistēmas plusus, un mīnusus. Nu tā, intereses pēc, pavisam godīgi un sevi nemānot uztaisiet sarakstu, ar katras plusiem, un mīnusiem, pēc tam paši salīdziniet, ticiet man, būs pašam interesanti.

    #288091
    jonjs
    Participant

    Nu jau, nu jau???

    Bet kāpēc izvēlnē nebija Windows RADIO Button?

    Visā visumā aptauja ir dīvaina.

    Tāds kā mēģinājums pasmieties par Apple vai Linux lietotājiem.

    Prātīgākie noteikti piekritīs Jānim Bērziņam=JanciX-am.

    #288092
    Piskadrons
    Participant

    Tie kas nejēdz neko no Linux, nejēdz neko no kompjiem vispār. Tādi pajolīši pat saņem algas kā datorspeci, jo izbrauc tīri uz to ka priekšnieks ir vel lielāks daunis.

    #288093
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es nefanotu par Linux Mint 13 Xfce, ja tas nebūtu tik vienkāršs un ērts… – visu uzinstalēju 20 min laikā. Bet w7 visu to pašu funkcionalitāti var uzinstalēt pus dienas laikā.

    #288094
    Jaunzems
    Participant

    Š is gan varētu būt nopietns gadījums ar šķībām rokām.

    #288095
    Piskadrons
    Participant

    Neenu kapēc…Tā Vista SE instalējas kautkādu stundu, tad vel 2 stundas updati liekas (pofig cik ātrs nets), tad jāvāc nost visāda draza/zaraza no servisiem. Ir ko darīt.

    A Ubunta atvasinājumi liekās virsū 20min max, updati aizņem kādas 15-20min un liekos servisus un sūdus novākt ir kādas 5min.

    #288096
    jonjs
    Participant

    Par Win un Linux uzinstalēšanas ātrumu taisnība tomēr ir Linux fanu pusē. Tas ir kā diena pret nakti.

    Piemēram, ja nav draiveru diska un jālejupielādē visi draiveri. Tad vēl jājelupielādē vai jāinstalē čupa ar vjadzīgajām progām sākto no arhivatora, torrentu programmas un beidzot ar offisu, kas Linux gadījumā jau iet komplektā.

    Ta pat tā neželīgā Windows HDD formatēšana, kas aizņem mega ilgu laiku protams, ja neizmanto ātro formatēšanu, bet vai kāds to izmanto instalējot Windows?

    Arī mans viedoklis ir tāds, ka instalēt Linux ir ievērojami ērtāk un ātrāk.

    #288097
    Jaunzems
    Participant

    Woooooow. Instalēt programmas, formatēt cietni, kā to var izdzīvot. Cerēt, ka tu windows instalē uz normālas partīcijas, nevis pa visu 500GB/1TB/2TB cietni, laikam būtu par daudz prasīts.

    Protip – ninite.com, un varēsi ietaupīt laiku, ko patērē, instalējot programmas, lai varētu tā vietā pasauli piepildīt ar savu idiotismu.

    #288098
    m_janis
    Participant

    Katrai OS ir gan savi plusi, gan mīnusi un tas, vai instalēšana prasa 20 minūtes vai 12 stundas ir absolūti vienalga un Stahanoviešu kustība (ja te kāds vispār par to ko zina) sen jau zudusi kopā ar PSRS. Svarīgi jau – ko uz šīs OS darbināsi ? Windows – ir viss un daudzveidīgs. Ä€bols – ideāls grafikas, video, audio darbiem. Pingvīns – serveriem ideāls, kā darba stacija – nu ja kādreiz tomēr notiks brīnums un parādīsies kaut kad līdzvērtīgs vai pat labāks par Premiere Pro, AviD, Photoshop, Sound Forge, Cubase u.t.t. – tad esmu gatavs apēst savu cepuri. Jau kopš 1997. gada gaidu lietojamu softu uz Linux. Nav. Un visticamāk – arī nebūs. Protams, es domāju profesionālus softus. Protams, Linbux videi ir specifiski augsta līmeņa softi, arī slavenais “Avatars” renderēts Linux vidē, NASA un gan jau arī militāristiem daudz kas uz Linux griežas. Bet tie ir specifiski, mazskaitlīgi un daudzus k$$$ maksājoši softi. Masveidā ne firmām, ne privātajiem lietojamu softu nav, kas arī bija jāpierāda. Un lai te kāds nemēģina ieminēties par Gimp. Kino, Audacity un tamlīdzīgiem bērnudārza līmeņa ražojumiem. Par katru varu uzrakstīt vismaz 100 trūkumus nopietnam darbam, bet žēl laika un nez vai te apgrozās daudzi profesionļās grafikas/video jomas darboņi un ja ir, tad ne jau ar 26 gadu stāžu (vēl no analogajiem laikiem).

    Tieši tas pats ar vīrusu (ne)esamību. Ja āboli vai pingvīni būtu tikpat izplatīti, nu kaut vai virs 50%, ne kā pašlaik – daži procenti – vīrusu tur būtu pietiekamā daudzumā. Neviens sevi cienošs kaitnieks neies pūlēties pāris procentu dēļ.

    #288099
    jonjs
    Participant

    Es iesaku notepadā uztaisīt turnīru.

    Divi vienādi datori, piemēram notebooki. Bez draiveru diska.

    Vienam datoram klāt nāk Win7 disks, otram tas pats Bubuntu paveids.

    Kurš ātrāk uzinstalēs un lejupielādēs kaut ko no neta ,izmantojot kādu no torent programmām?

    Papildus datorus izmantot nedrīkst.

    Es domāju, ka ir ļoti liela iespēja, ka ar Win 7 pat netā nevarēs ieiet, jo pēc instalācijas ir manīts

    (pēc savas vienkāršā lietotāja pieredzes spriežu, kas grib var palabot mani), ka pat

    tīkla kartes draivers uzreiz automātiski netiek atrasts.

    Jaunzem starp citu pirms kādu apsukāt par idiotu internetā padomā vai tu tā darītu arī reālajā dzīvē?

    1. Jābūt tomēr kādai cieņai.

    Dots devējam atdodas un tādēļ punkts Nr. 2

    2. Tādēļ, ka neskatoties uz tavu acīm redzamo korpolentumu es tik un tā esmu smagāks par tevi 🙂

    #288100
    Crow
    Participant

    Nu re, jau arī naš Linux fans sarosījās, gatavs visiem iet un nez ko pierādīt.

    Atsvaram uzrakstīšu, ka, lūk, iPad var ieslēgt un uzreiz zāģēt, nav nekas jāinstalē, hurrr durrr 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā