Apple fani un linux fani

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Apple fani un linux fani

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #288101
    Anonīms
    Neaktīvs

    +1

    Tas bij sitiens zem jostas vietas Crow, neesmu redzējis vairāk “user friendly” sistēmu ka iOS, varu pats noskaitīt vienu baru trūkumu, bet to atsver lietošanas vienkāršība.

    #288102
    valters.vasilis
    Participant

    Tikpat labi varētu pateikt:

    Tas bij sitiens zem jostas vietas, neesmu redzējis vairāk “user friendly” traktoru, kā belarus – daži kloķi un viss, savukārt jaunajiem traktoriem – skārienjūtīgie displeji, GPS, Isobus, Atpakaļskata kameras, un daudzas citas pārvaldīšanas un pielāgošanas iespējas.

    #288103
    Jaunzems
    Participant

    Crow, nākamo sarkasma devu veido nedaudz rupjāku, lai visi saprastu. Citādi par smalku sanācis.

    #288104
    Crow
    Participant

    Nu tu! Liec mierā belaru! Es ar belariem un jumzām vizinoties uzaugu. Un tad vēl “vācieši”, 150-nieki, 700-nieks, Š…iva, Jeņiseja.

    Kur tagad prieks ar visādiem džon-dīriem un figņām – nemaz nejūt, ka brauc un tā 😀

    #288105
    aoma
    Participant

    No user friendly sistēmām ir izaugusi lietotāju paaudze, kas datora funkcijas pārzina, atceroties pogu izskatu un ikonu izvietojumu uz darbvirsmas. Ja nejauši nomaina ekrāntapetes krāsu, kirdik, pilni forumi ar HELP!HELP!

    Ar traktoriem ir līdzīgi – džoistikus kustināt māk, bet sajūgam brīvgājienu noregulēt, nospriegot ģeneratora siksnu un pat tādu nieku, kā eļļas līmeni pārbaudīt – nekā, ja nav pieejami servisa veči, darbs stāv.

    Василиса прекрасная ir lielisks piemērs.

    #288106
    valters.vasilis
    Participant

    Man personīgi patīk Džoņos, tas, ka var normāli štepselēt pa robiem (un t. s. pusītēm):

    C1–>C2–>C3–>C4—>

    Metu nākamajā robā: D1–>D2–D3–D4

    Pēdējais šifts: E1–>E2–>E3–>E4

    Man džoņos patīk arī tas, ka ”pusītes” pārslēdzas praktiski bez jebkādas aizkaves, atšķirībā no Massey Ferguson traktoriem.

    Par traktoriem ar Vario u.c. automātiskajām kārbām labāk vispār nerunāsim – tā jau tikai vizināšanās.

    Ir 2 varianti, kā braukt ar Belarusu:

    1* Ignorē skaņas, kas nāk no transmijas un diezgan secīgi slēgā ātrumus (nav ne jausmas kā vispār varētu pārslēgt ātrumus bez mūžīgā Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)

    2*Metam 9. pazeminātajā, svilinam sajūgu un pārslēdzamies uz devīto.

    Belarus ir ļoti labs traktors priekš 5 minūšu pavizināšanās – pēctam var just, ka ir kaut kas darīts (Dēļ ļoti cietās stūres un ātrumkārbas)

    P.S.

    Mans favorīts ir un paliek John Deere – nopietns darba zirgs ar pirmās nepieciešamības ekstrām (kondiška, radio, amortizācija (kabīnes, krēsla un priekšējā tilta)), ļoti mīkstu stūri (Laigan interesants ir fakts, ka vecajiem 6910 ir mīkstāka stūre, nekā jaunākam modelim 6920 🙂 ), labu transmisiju un ļoti labu stabilitāti (Salīdzinot ar belarusiem, kurus novākot ir elementāri, jo īpaši tad, ja ir šaurais priekšējais tilts).

    #288107
    WerNeo
    Participant

    Solidarizējos! Laikam precīzāk manas domas spētu pateikt tikai es pats… Bet tā kā esmu slinks, atļaušos piebiedroties šim viedoklim. 🙂

    P.S. Par tekstu “Stahanoviešu kustība (ja te kāds vispār par to ko zina)”… vispār biju domājis, ka te senie lietotaji jau ir atuveni “iztausītjuši”, ko kurš zin, kurš ko nezin, kā arī vecumus nojauš. Izrādās, ka nē…

    #288108
    delta128
    Participant

    Baidos, ka ja salīdzināsi vienā laikā iznākušo gandrīz jebkuras distribūcijas disku ar windows disku, tad windows saturēs draiverus vairāk iekārtām. Cita lieta, ka linux distras iznāk daudz biežāk, attiecīgi arī iekļautie draiveri atjaunojas – bet arī windai to vari darīt ar nlite, ja vēlies.

    #288109
    WordPad
    Participant

    Kas tad user friendly sistemās ir tik slikts, dzīve ir parāk īsa, lai visi būstu speciālisti visas jomās, dari savu darbu, pārējo, lai dara tie kam tada speciialitāte.

    #288110
    aoma
    Participant

    Nevajag man tādi “speci”, kuriem visulaik uz pirkstiem jāskatās, lai paši dēļ sava stulbuma kaut ko nenoklapē vai nesadauza. Jau kādu pārīti tādus esmu patriecis pie visiem velliem.

    #288111
    Faks
    Participant

    a kur ir unix ? apple es par unix neatdzīstu 😀

    #288112
    shady
    Participant

    Heh, strīds ir vecs kā pasaule, bet tam visam apakšā ir cilvēka individuālās vajadzības, ieradumi, gaume, utt, utt.

    Datora laiku sāku ar DOS kā primāro sistēmu, tad nāca win 3.x sstēmas, un tā uz priekšu esmu izgājis visas win OS…. tagad jau n-tos gadus sēžu uz linux. Wista un Win7 tā arī manā datorā nav bijis [ja neskaita svešus PC, dažādus darba rīkus utml..] – Xp bija pēdējais, ko lietoju mājās kā desktop OS.

    Neesmu datoriķis, tas ir, mans darbs nesaistās ar sistēmas administrēšanām, datoru labošanām uttml… Tomēr neuzskatu, ka būtu kāds līkrocis un varētu piedzīt jebkuru sistēmu, nav svarīgi – windows, linux, bsd vai kas cits…

    Tomēr…sit tu mani nost – ne pa kādu naudu es nevēlos lietot windows. ja windows dalītu pa brīvu, bet par linuxu būtu jāmaksā vairāki simti – es izvēlētos vienalga linux. BET, es vēlreiz uzsveu – BET jas nenozīmē, ka es uzskatu, ka windows ir mēsls. Katram cilvēkam ir savas vajadzības, pieredze, kritēriji, un nesaskatu neko sliktu, ja kāds lieto windows. tomēr, es pats to nelietošu:) Un tad, kad kādā sanāksmē, seminārā izskan frāze “nu windows taču katram ir mājās/birojā” – es parasti cenšos iebilst 🙂

    Katrs lieto to, ko grib – nevajag nevienam neko uzspiest. Un ir diezgan stulbi iedomāties, ka visiem ir jālieto to, kas pašam patīk. Idioti ir gan win, gan *nix pusē.

    #288113
    Piskadrons
    Participant

    Windows setupa full format? Teu tāds dīvains humors…

    #288114
    Piskadrons
    Participant

    Apple nau unix! Apple ir BSD! Blyad, žvankst par lietam kuras vispār neizprot.

    #288115
    usins
    Participant

    Tu saproti, ka BSD aizsākās no Unics, kurš pārtapa par Unix? Nē? Tad tagad zini:

    https://en.wikipedia.org/wiki/File:Unix_history-simple.svg

    P.S.- Katrām vajadzībām ir sava OS

    P.P.S- visās frontēs ir dauņi, kuri stāv un krīt par savu OS, un neskatās vai argumenti ir pamatoti vai vnk žults nāk pāri malām.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 35 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā