Apple iPad – izcils vai kārtējais bling-bling?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple iPad – izcils vai kārtējais bling-bling?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #226614
    Evers
    Participant

    lilmoder wrote:

    Quote:


    Ignorance? Spriediet paši!

    PC ēra beigusies? muļķis Džobs iztaisījis krāmu, un sapīpējies mēģina iestāstīt, ka tas ir kautkas revolucinārs. Tas ir tāpat kā mēģināt iestāstīt, ka sarkans patiesībā ir zaļš. 😀

    #226615
    Eudoxus
    Participant

    Apmēram 10 minūšu laikā tīklā var sameklēt tik pat daudz citātu no ne mazāk respektētiem izdevumie, kur būs teikts pavisam kaut kas pretējs – ka nav tur nekā revolucionāra, ka lasīšanai kindle ir 100x labāks utt. Un galu galā, cik ir jāpīpē, lai uzrakstītu, ka apple izgudroja tableti?

    #226616
    Wuu
    Participant

    Es tā arī nesaprotu, kas tas ir un kam domāts… Es nespēju iedomāties ko ar viņu varētu darīti. Lai visur līdzi staipītu par lielu, lai mājās turētu par maz funkciju un daudz ērtāk portatīvo lietoti. Un cik saprotu baterija diez ko ilgi netur.

    #226617
    Evers
    Participant

    Kas tur ko nesaprast! Tas ir Apple fotorāmis! 😀

    #226618
    Jaunzems
    Participant

    Ever, uztvēru tavu humoru, bet ja nopietni, priekš fotorāmja 5 bendžamini ir par dārgu.

    #226619
    Evers
    Participant

    Nu bet tāpēc jau tas ir Apple fotorāmis, nevis parasts fotorāmis!

    #226620
    usins
    Participant

    Flash trūkums nav vairs tik būtisks, jo īpaši, ka youtube jau testē html5 un safari to apstrādā samērā labi. teiksim, ka pēc gadiem 2viem jau html5 būs iedzīvojies, jo gūgle to ievilks mūsu sadzīvē.

    Daudzuzdevumi- tas nogalina aķīti un mazina jaudu… un mums tak visiem ir iPod, kur mēs klausamies muzonu un ar ipad tikai ir jālasa, jādrukā ziņas. bet var redzēt, ka idejas stīvam ir aptrūkušās. var būt pēc kāda laika parādīsies kaut kas labs, bet man jau liekas, ka apple sāk piebremzēt… (ideju un inovāciju ziņā).

Tiek skatīts 7 ierakstu – 41 līdz 47 (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā