Apple iPad – pārdošanā 3. aprīlī

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple iPad – pārdošanā 3. aprīlī

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150755
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_appleipad001_1.jpg[/imgl]Tūkstoši Apple fanu ASV nepacietīgi gaida 3. aprīli, kad varēs nopirkt jauno planšetdatoru iPad. Visnevaldāmākie gatavojas pasūtīt to jau iepriekš, ko varēs izdarīt no 12. marta. Ražotājs Foxconn Electronics līdz šim spējis saražot 700,000 šo datoriņu, un tirgotāji sagaida, ka jau aprīlī pārdoto iPad skaits pārsniegs miljonu.

    Amerikāņi par katru iPad maksās no 499 līdz 699 USD, atkarībā no konfigurācijas. Pie tam sākumā tiks tirgotas tabletes tikai ar Wi-Fi moduli. Kas gribēs Wi-Fi + 3G, tam būs īpaši jāpasūta, un šis prieks izmaksās papildus 130 USD.

    Par cenām Eiropā vēl īstas skaidrības nav. Zināms tikai, ka pie mums tirdzniecību sāks aprīļa beigās, kad pirmais bums ASV būs noplacis.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_ipad2_1.jpg[/img]

    Avots 1, 2, 3.

    #230128
    budzis
    Participant

    Vai bums vispār būs?

    #230129
    Evers
    Participant

    samurajs wrote:

    Tūkstoši Apple fanu ASV nepacietīgi gaida 3. aprīli, kad varēs nopirkt jauno planšetdatoru iPad.

    2 kļūdas,

    *bezsmadzeņu ābolzombiji nevis fani

    *fotorāmis nevis planšetdators (Tas, ka kāds kautko nosauc kādā vārdā, nenozīmē, ka tas uzreiz arī ir tas)

    #230130
    Crow
    Participant

    Amazing! Wonderful! Magnificient! Amazing! Excellent! Amazing! Incredible! Beautiful! Amazing! Magical! Awesome! Amazing! Revolutionary! Amazing! Great! Gorgeous! Amazing! [..]

    #230131
    Stat1CX
    Participant

    No planšetdatora tur nav ne smakas, ta pat usb porta tam štruntam nav. Pārbarots iphone un nekas vairāk.

    #230132
    Kefīrs
    Participant

    Jābūt lielam fanātiķim, lai šo pirktu.

    [img]https://pics.blameitonthevoices.com/022010/ipad_vs_notebook.jpg[/img]

    #230133
    daGrevis
    Participant

    Perfekta salīdzināšana… 😀

    #230134
    rATRIJS
    Participant

    eueu

    Es jums iedošu vēl par ko sarakstīt sliktas lietas – par mani ^^’ jo es, visticamāk, būšu viens no tiem, kas to iPad pasūtīs ^^’

    #230135
    Evers
    Participant

    rATRIJS wrote:

    Es jums iedošu vēl par ko sarakstīt sliktas lietas – par mani ^^’ jo es, visticamāk, būšu viens no tiem, kas to iPad pasūtīs ^^’

    Spirtu, spirtu… visiem spirtu. Mēs esam zaudējuši vienu, iedzersim par nozombēto aizgājēju. 😀

    #230136
    Nettwerk
    Participant

    Tupaakaa lieta ko Apple ir radiijis, tas ir iPad. Lai arii esmu Macintosh lietotaajs un Apple software lietotaajs, bet iPad nu man ir jaabuut komaa lai ievadiitu interneta adresi un iegaadaatos to kraamu. Liels fui Applei. Gaidu no HP mazo liidziigo produktu, to gan vareetu iegaadaties.

    #230137
    Kefīrs
    Participant
    #230138
    Wuu
    Participant

    Pārsteidzoši, MUST HAVE viennozīmīgi! Labāku foto rāmi neesmu redzējis!

    #230139
    vincister
    Participant

    rATRIJS wrote:

    eueu

    Es jums iedošu vēl par ko sarakstīt sliktas lietas – par mani ^^’ jo es, visticamāk, būšu viens no tiem, kas to iPad pasūtīs ^^’


    Blood, no Tevis es to negaidīju.

    Ieraudzījis topiku gribēju to salīdzinājumu ar HP TC mest iekšā, bet Kefīrs jau pasteidzās.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā