Apple izstrādā biometrisko aizsardzību iPhone

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple izstrādā biometrisko aizsardzību iPhone

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148385
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_biometric_1.jpg[/imgl]Kompānija Apple veic pētījumus, lai izslēgtu savu ražojumu nesankcionētu lietošanu, ieskaitot zādzības. Runa ir par iPhone, MacBook u.c. Plānots aizsardzību ieviest neuzkrītoši, lai netraucētu lietotāju. Kā piemērs varētu būt pirksta pieskāriens iPhone skārienjutīgajam ekrānam, paņemot telefonu rokā. Š eit svarīgi, lai ierīce prastu nolasīt pirksta nospiedumu jebkurā vietā un stāvoklī uz displeja.

    Kā otrs variants varētu būt auss gliemežnīcas formas nolasīšana, pieliekot telefonu pie auss. Tiek izskatīti arī alternatīvi aizsardzības varianti, piemēram, telefona pakratīšana tikai īpašniekam zināmā veidā, vairāku pirkstu pieskārieni konkrētās displeja vietās, kā arī balss identifikācija.

    Datoriem piedāvāts iebūvēt pirksta nolasītāju touchpad’ā vai kādā no taustiņiem. Otrs variants ir sejas skenēšana ar iebūvētās webkameras palīdzību.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_17082228607_real_1.jpg[/img]

    Avots1, 2.

    #193908
    dzhonsons
    Participant

    A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? 😀

    #193909
    Tmkks
    Participant

    Plānots aizsardzību ieviest neuzkrītoši, lai netraucētu lietotāju.

    Vienā dienā atbloķē savu ifonu normāli, nākamajā tev prasa ievadīt sava deguna izklājuma laukuma vērtību kvadrāt milimetros.

    Ko tad darīt ar foršo ifoni, ipodu u.c. apļe produktiem? 😕

    #193910
    rihardsss
    Participant

    Tad ata ata tavam portativajam. 😀 Vsp man jedzigakais liekas pirkstu nospiedumu lasitajs visas vietas.

    #193911
    nevertell
    Participant

    Zinu džeku, kuram patika gadžeti un sēņošana. Pēc sēņupilnas nedēļas nogales, atgriezies darbā viņš vairs nevarēja ielogoties, jo bija visus pirkstus melnus nosmērējis.

    #193912
    usins
    Participant

    asdfgfh wrote:

    A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? 😀

    Saproti- apple lietotāji netusē, viņi sēž mājās un apbrīno visu savu apple kolekciju :D:D

    Un pats labākais, ka tas nepamanāmais būs parastais pirkstu nospiedumu lasitājs ka visiem normāliem portatīvajiem, un apple fani vnk aiz sajūsmas siegs, ka tas ir kaut kas uber kruts un vienkāršs

    #193913
    dzhonsons
    Participant

    :D:D Apple, in your face 😀

    Lab, es mauc laikam tusēt 😀 Tik ceru, ka ne tā, ka mani nespēs atpazīt 😀

    #193914
    Tvinky
    Participant

    usins wrote:

    asdfgfh wrote:

    A ja nu es tusā tā normāli atrāvis pa seju? Ko tad darīt ar sejas skenēšanu? 😀

    Saproti- apple lietotāji netusē, viņi sēž mājās un apbrīno visu savu apple kolekciju :D:D

    Un pats labākais, ka tas nepamanāmais būs parastais pirkstu nospiedumu lasitājs ka visiem normāliem portatīvajiem, un apple fani vnk aiz sajūsmas siegs, ka tas ir kaut kas uber kruts un vienkāršs

    Jā, sēžu mājās un apbrīnoju ;(

    #193915
    Aldis
    Participant

    Negribeetu lai manam iToucham buutu kautkas taads!!! 😀 Un nesezhu maajaas nepartraukti, diezgan briivi paarvietojos ar jamo.. 😀 😀

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā