Apple panāk iPhone klona aizliegumu

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple panāk iPhone klona aizliegumu

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152382
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_clon3_1.jpg[/imgl]Pēc Apple sūdzības Ķīnas varas iestādēm vietējā kompānija Meizu bija spiesta pārtraukt viedtālruņa Meizu M8 ražošanu. Pretējā gadījumā tika piedraudēts ar rūpnīcas slēgšanu. Viedtālrunis Meizu M8 faktiski imitēja tikai iPhone dizainu, pēc parametriem tas nebūt nav līdzvērtīgs, bet ne arī īpaši slikts. Uz modeļa “griežas” Microsoft Windows CE, 3,4″ sensoru displeja izšķirtspēja – 480 x 720, 3 MPix kamera, tam ir noņemama baterija. Atkarībā no iebūvētās atmiņas (8 vai 16 GB) cena svārstās 350 – 420 USD robežās.

    Kad Stīvam Džobsam jautāja par šādas sūdzības iemesliem, viņš Emailā atbildēja īsi: “Tāpēc, ka viņi nozaguši mūsu idejas un intelektuālo īpašumu!”

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_ccddb_1.jpg[/img]

    Tagad nav skaidrs, kas notiks ar Meizu jauno modeli M9 ar Android, ko plānots laist tirgū gada nogalē. Bez tālruņiem Ķīnas ražotājs vēl ražo atskanotājus, austiņas, un barošanas adapterus.

    Notepad papētīja, kādas iespējas “ābolzombijiem” ir Latvijā legāli iegādāties iemīļotā iPhone 4 klonu. “Īstais ābolītis” nopērkams par cenu, sākot ar 534 Ls, kas maz kuram pa kabatai. Vispār piedāvājumi ir vairāki, izdevīgākais laikam ir SciPhone i68 par 79 Ls. Modelim ir iespēja ievietot 2 SIM kartes, ir WLAN, 3,2″ multitouch displejs – un pats galvenais – “skaifõnam” ir arī 2 gadu veikala garantija! Vai, bet aizkostā ābolīša uz aizmugures vāciņa ta nav… 🙁 Laikam tāpēc arī tik lēti!

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_clon2_1.jpg[/img][img]https://notepad.lv/userpix/28_sciphone_i68_4g_03__22719_1.jpg[/img]

    Un re, kur video: tā darbojas “skaifõns”! Mjā, tur mazliet bremzē, bet pie Mediatek MT6225 procesora (ARM 7EJ-S core) pie 26 MHz frekvences grūti gribēt ko labāku…

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=reaoaQsfJiU&feature=player_embedded#![/youtube]Avots

    #249887
    Foxsk8
    Participant

    Kā tieši vakar pasūtīju no ebay SciPhone telefonu, jāsaka gan, ka dabūju pa 25 zaļiem, jeb 13 Ls, un ļoti šaubos, vai tas telefons atnāks pie manis. Cipars vien jau iespārda, pa ceineri iphone klonu 😀

    Enyway, ja atnāks, tad droši notepadā ielikšu kaut kādu vietējo apsaktu, review.

    https://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=260674493523&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

    Un te var arī dabot:

    https://cgi.ebay.co.uk/Unlocked-i68-4G-i9-WiFi-Mobile-phone-2SIM-3-2-Touch-Scr-/250707698799?pt=AU_Phones_Bulk_Lots&hash=item3a5f57e46f#ht_3284wt_1139

    Free piegāde.

    Skatos, ka latvijā baleliņi, pasūta no ebay, un tad kā minimumu uzmet navaru 30 Ls, un tirgo tālāk. Smieklīgi.

    #249888
    rasty
    Participant

    Manam brālim un arī labākā drauga meitenei uz laiku bija sciphone, kas bija iphone3 clons. Neatceros modeli.. Ideja nav slikta, bet tiem tel. ir nežēligs minuss. Baterija švakāka kā manam lg cookie..

    #249889
    nevertell
    Participant

    Da ne jau hārdvērs un dizains man patīk aifŠnā, bet gan OS. Protams, tas ir ļoti ierobežots OS, bet tam ir labākais brauzeris mobīlo OS vidū, labākais pleijeris (ja neskaita to, ka nemāk gremot flac).

    Ja viņi varētu uztaisīt aifouna klŠnu, kas var palaist iOS, tad gan es pirktu.

    #249890
    rasty
    Participant

    1. Iphone ir telefons! Telefonā primārais ir zvanīšanas iespēja ne nets un mūzika. (kaut gan pa netu paklusēšu.)

    2. muzikai paredzēti mūzikas atskanotaji, kaut tas pats ipod.. Jūtu ka drīz sāksies iphona par/pret kari.

    #249891
    Crow
    Participant

    Meh. Cilvēki jau vairs neprot atslēgties no pasaules, iztikt bez blagiem, twatterošanas, traukiem, feilbookiem, fermām, filmelēm un muzičkas. Tāpēc vajag šādus gadžetus vairumā.

    #249892
    Kon
    Participant

    rasty wrote:

    1. Iphone ir telefons! Telefonā primārais ir zvanīšanas iespēja ne nets un mūzika. (kaut gan pa netu paklusēšu.)

    Sēdies divi, esi 10 gadus aizsēdējies. Ieslīgšana galējībās un novērojot citu onanēšanu uz 43 softiem vai mērīšanos, kuram krutāks desktops un vairāk widget‘i arī manī izraisa pārākuma sajūtu. Taču kameras/telefona/audio atskaņotāja mikslis man ir vairāk kā pieņemams. Un paredzot nākamos tekstus .. ar mobža kameru ir vairāk kā pietiekami, lai iemūžinātu apkodušos draugu/špikeri/otrās pusītes smaidu :>

    Par tēmu, esmu pačekojis kaut kādu iphone klonu, pat nepievērsu uzmanību nosaukumam or smth like dat, vienīgais, ko izjutu, bija lētuma sajūta it visā 🙂

    P.S Un nē man nav iphone

    #249893
    Crow
    Participant

    Nīdējs wrote:

    otrās pusītes smaidu :>


    Īpaši jau šo. Kur kameras tizlais sensors uztaisa otrai pusītei uz sejas kādai veneriskai slimībai piedēvējamus pleķus un JPEG kompresija – elegantus “vasarraibumus” 😀

    #249894
    Kon
    Participant

    Tu esi kā Š eldons no Big Bang Theory 😛

    #249895
    web33
    Participant

    Tāpat tirgos,tas ir tikai viens zavods kam draud,ķīnā tos clonu ražo kā baltmaizes un tie zavodi tur ir oj oj oj 😀

    Viņi tak savā starpā karo,cīnās kuram labāka clona kvalitāte un t.t.

    Kā sacīt jāsaka…. būs pieprasījums būs piedāvājums

    #249896
    nevertell
    Participant

    Un tad staigā apkārt ar pilnām kabatām ar gadžetiem ? DA NU NAFIG!!!!

    Šªn ļoti palīdz brauzeris uz telefona, kad esmu nobeidzis savu os’u tiktāl, ka pat ikslogi vairs nedarbojas.

    #249897
    Evers
    Participant

    Crow wrote:

    Meh. Cilvēki jau vairs neprot atslēgties no pasaules, iztikt bez blagiem, twatterošanas, traukiem, feilbookiem, fermām, filmelēm un muzičkas. Tāpēc vajag šādus gadžetus vairumā.

    buļļacī

    #249898
    rasty
    Participant

    Nīdēj, un ja, piemeram, braucot no laukiem, teu tas all-in-one izladejas? Ne muzikas, ne tel., nekā!

    #249899
    nevertell
    Participant

    Ja vien nebrauc ar autobusu, iespraud 12 voltīgajā štepseli un lādē. Ar riteni ar var pielikt ģeneratoru, cik es esmu dzirdējis. Un kur latvijā ir tādi lauki, ka nav elektrības ? Un es nerunāu par tiem, kas nav apmaksājuši rēķinus.

    #249900
    Kon
    Participant

    Tāds pats arguments, Tevi uz ielas satiks persona A, kas reizē atņems tev gan kameru, gan telefonu, gan pleijeri, gan brilles 🙂

    #249901
    iKey
    Participant

    nevertell wrote:

    Ja vien nebrauc ar autobusu, iespraud 12 voltīgajā štepseli un lādē. Ar riteni ar var pielikt ģeneratoru, cik es esmu dzirdējis. Un kur latvijā ir tādi lauki, ka nav elektrības ? Un es nerunāu par tiem, kas nav apmaksājuši rēķinus.


    Ir vientuļas lauku mājas, līdz kuram CCCP laikos nenonāca Ļeņina apsolītā spuldzīte, un tagad Latvenergo plēš bargu naudu

    #249902
    rasty
    Participant

    Īstenībā tas ir koks ar diviem galiem.

    #249903
    eelektro
    Participant

    windows mobile 6 un miers ko tur 4akarēties uzmet kadu parluka softu gribi i sjo 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā