Apple patentē datorpeli ar skārienjutīgu displeju

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple patentē datorpeli ar skārienjutīgu displeju

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #259750
    Participant

    Pohuj, pohuj.. Nu un, ka pohuj? Ko var cepties? Ja man būtu nauda, nopirktu šādu peli. Patiktu. Man nozīmīgs ir arī dizains. Par gaumi nestrīdas. Bērni.

    #259751
    ruukjis
    Participant

    Puikas, saturās – mūsu barā ir ielauzies īsts vecis, tam uz krūtīm ir uztetovēts milzīgs aizgrauzts ābols un brīdi, kad viņš metas internetā pārliecināt neticīgos, tas noplēš “maiku” un ar abām rokām bungojot pie auzgrauztā ābola “tetūža”, iedvešs bijību pat klaviatūrai. Š is vīrs nebaidās pieliekties, notupties vai pat tiltiņā nostāties, lai paceltu ziepes peli. Š ī vīra vārdu pat ieraksta Leoparda “kernelī” – Hominidae…

    #259752
    Kon
    Participant

    Kurā brīdī Viņš kādu “metās pārliecināt”?

    #259753
    ruukjis
    Participant

    Kojan, mani teksti varbūt ir dumji, garlaicīgi vai vēl nez kādi, bet tiem nav absolūti nekādu zemtekstu – nemēģini tur izlobīt velns-zin-ko. Es tiešām nezinu, ko atbildēt uz tavu jautājumu.

    #259754
    Jaunzems
    Participant

    daGrevis ticis pie kojāna akonta vai arī saslimis ar daGrevis slimību rakstīt vietniekvārdus ar lielajiem burtiem, neatkarīgi no tā, vai pirmā, otrā vai trešā persona?

    #259755
    aoma
    Participant

    Gramatika te pusei klibo, mani ieskatot 🙂 bet internets ir daudz ko mainījis mūsu visu dzīvē, lai tādus sīkumus ievērotu, stila kļūdas nau pareizrakstība.

    Par to peli… Š…u nez, pēdējā laikā turos pie bezvadniecēm, un vienīgā reize, kad uz šamējo paskatos, apsēžoties pie datora, kur tad nu šī konkrēti atronas. Vispār kāda lampele vai vismaz pīkstiens reizēm nenāktu par skādi 😀

    #259756
    Kon
    Participant

    Īstenībā nē. Tas ir apzināti. Kāpēc? Pārāk gari jāstāsta 🙂

    #259757
    Participant

    Ruukjiit, zakjiit, tavs koments, kas tika attiecinaats man pilniigi neko neatspeeko, preciizaak, tu tikai paraadiiji taa sauktaas “tukshmuldeeshanas” piemeeru. Nee, es neesmu aabolfanaats, man nekad nav bijis Apple, esmu tikai nedaudz palietojis iPhone 3G, neko triperiigi-lipeliigu tur nemaniiju, tavs sashutums ir paranojisks, manupraat, tev vajadzeetu uzvilkt savu ruukja cepuri kaartiigaak galvaa un pasleepties mezhaa zem suunaam, jo Apple tuvojas.

    Ja kaadam veel ruup Apple kaa pasaules nelaime… tad lai arii ruup, man tapat dazhreiz ir pilniigi vienalga, taisni pat jautri reizeem atrast sheit kaadu rakstu par Apple un ieprieksh paredzeet jau vienveidiigos, NEKO nemainoshos komentaarus no ruukjiem un citiem pasaku teeliem. Peace.

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā