Apple pievieno Windows 7 atbalstu programmā Boot Camp

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple pievieno Windows 7 atbalstu programmā Boot Camp

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225755
    nevertell
    Participant

    Makbeton, tu taču esi jākslis. Tu, pasistā zaraza, vispār zini, kā virtual box strādā ? Tā programa emulē x86 proci un biosu, un visu pārējo figņu, iekš smilškastes, un uz tās var palaist veselu OS. Un no tā paša xp var palaist ko vien gribi. Bet, vismaz es tā domāju, ka tu tagad laizi zirga bibi, nevis izglīto sevi no informācijas, ko tikko apguvi. 3 sekunžu atmiņa bļin.

    Un uz vboxa arī osx var laist. Un licenzes tur ņipričom.

    #225756
    Svens
    Participant

    macbeton wrote:

    Tajā Vboxā var palaist jebkuru windows programmu? Ja? Vai moš aizpisiet klabekļus, tupie nejēgas?!

    Vai Tu nejauc VirtualBox ar piemēram Wine? Divas dažādas lietas. Jā, ar Wine visu nepalaidīsi. Bet Virtualboxā tādu gadījumu, man šķiet, ir retums.

    #225757
    nevertell
    Participant

    Svens, tu neesi galvā slims ? Tieši virtual box ir emulātors, jo emulē x86 proci, emulē OS. Wine ir būtībā kā windowza API runtaima bibliotēka, kā “savietojamības” leijers, starp winšita eksekjūtabļiem un linux izpildvaru.

    #225758
    Svens
    Participant

    Sajaucu terminus kad pirmo reizi rakstīju, gadījumā ja uzķēri to rakstīto daļu, ko uzreiz pārlaboju.

    Bet tātad – ja man ir uzinstalēta kāda OS uz VirtualBox, man joprojām ir jāšaubās par to, ka kāda programma varētu nestrādāt? Nu ja tā, tad skaidrs, esmu apgaismots. Tādā gadījumā vienkārši pats neesmu ar tādām programmām saskāries, viss ir aizgājis gludi.

    Ar kādām programmām Jums ir bijušas problēmas iekš VirtualBox?

    P.S. Aizvien biežāk te novērojams tas, ka tiek meklēta katra izdevība, lai “paspīdētu” ar kādu apvainojumu vai ko tādu. Normālas diskusijas šeit (visā šajā vortālā) jau sen nav redzētas.

    #225759
    usins
    Participant

    wolfinj wrote:

    man likas ka uz vbox var palaist pilniigi visu iznjemot os x delj sasoditam licenzeem…

    nevar gan pilnīgi visu palaist. un dažreiz ne pārāk racionāli tas ir

    #225760
    nevertell
    Participant

    Nē, ja tu vari pašu os uz tā vboxa palaist, tad viss jau ir kulē, un viss iet. Bet bieži vien no tā liela jēga nav, tā pat spēlītes nepadzenāsi.

    #225761
    Svens
    Participant

    Kādēļ spēles nevarēs spēlēt? Ja atvēlēs pietiekamu daudzumu operatīvās atmiņas un videokartes, ar to nepietiks? (Ja nē, tad nē, sakiet.)

    Un, ja, palaižot OS, tā īsti ne par ko vairs nav jāraizējas, jo viss, kā sāka nevertell, iet, tad macbeton pašam būtu kaut kas jāizdara ar saviem klabekļiem?

    #225762
    nevertell
    Participant

    Nu, ja vēl pirms gada bij pašvakāk ar jū es bē supportu uz oupensursīgajiem emulātoriem, tad tagad supports ir visiem. Spēles protams ies, bet nekādu krīzi tu nevarētu paspēlēt. Bet to pašu cs 1.6 caur wine tā pat iet. Un tikai nesen parādījās dx9 supports iekš virtualboxa. Vēl jau ir tāda lieta, ka spēlēm patīk tiešs sakars ar gpu atmiņu un proci kā tādu, bet vbox to tik labi nenodrošina. Nezinu par vmwāri, bet tam jābūt daudz attīstītākam par virtualboxu. Ja nav grūti, pats vari palasīt iekš virtualbox.org

    Nav jau tā, ka visi interfeisi tiek emulēti, piemēram zupermārketā, ja tas lāzers nebūs piesprausts caur ū es bē, tad no vbox viņu varbūt arī nepamanīs.

    #225763
    Andron MacBeton
    Participant

    nevertell wrote:

    Makbeton, tu taču esi jākslis. Tu, pasistā zaraza, vispār zini, kā virtual box strādā ? Tā programa emulē x86 proci un biosu, un visu pārējo figņu, iekš smilškastes, un uz tās var palaist veselu OS. Un no tā paša xp var palaist ko vien gribi.

    Tas ir tieši tas ko es sarkastiski norādiju! Tu stulbais nedapisteni!

    Kāda sūda pēc man jālaiž viena OS no citas OS? Nahuj man to lieko RAM un pišu? Jūs, perdeļi, neko nesaprotat no pareizā varianta, tā vietā spēlējaties kā mazi bērni ar visādām krāsainām programmiņām. Jūsu caurdirsas “risinājumi” lai paliek mājās, darbam vajag normālu domājošu sisadminu nevis puišeļus.

    #225764
    nevertell
    Participant

    Beidzot laikam bērnudārza ceļojošais 100$ lapsis ir nonācis pie tavas grupiņas.

    Ja tu, piemēram uz linuxa, sēdi un 1 nedēļā gribi sinkot aipodu, ko gan vēl tev vajag ? Nettopu ? Š…ikuja, vboxu un ītjūni virsū ar šārēto mūzikas folderi un viss kulē.

    #225765
    Kon
    Participant

    Ja tu drāz datoru , tas nenozīmē , ka to dara visi. Man lielākajai daļai apkārtējo dators saistās ar draugiem, kādi vēl boxi o_0, domāju vari mierīgi iet nakuj ar savām idejām 🙂

    Cik pirmajā postā piekritu , tik tagad nepiekrītu 😛

    #225766
    wolfinj
    Participant

    Njā var redzēt ka macbeton ir izcils IQ līmenis

    nē nu tā jau ir ka programmas kas atbild par kādas specifiskas perifērijas darbību var arī neiet

    bet tā visas programmiskas lietas iet bez problēmām

    protams uz e-pc nevajag likt vbox ar vista ultimatu 🙂

    katram darbam sava vajadzība un sistēmas prasības…

    #225767
    Crow
    Participant

    Nu vienā ziņā makbetonam ir taisnība. Virtualizācijas overheads ir pārāk liels, lai darbinātu to figņu ikdienā. Pēdējais modes kliedziens – sterveros – kur viens sterveris izpilda visus iespējamos uzdevumus (web, ftp, db, mail, stream, etc). Ja krīt viens sterviss, nekrīt viss sterveris. Tur gan jāsaka – vajag rokas pataisnot, nevis bāzt šito figņu.

    Virtuālo mašīnu jēga – fiksiem uzdevumiem, priekš testēšanas un kā spēļmantiņa.

    Te kaut kur panesās jautājums par licencēšanu. Tur gan jāpalasa dokumenti, bet man šķiet, ka pamatā virtuālā vides nav nekāds izņēmums un jāpērk atsevišķa Windozas licence katrai virtuālajai mašīnai (serveriem tur bija savādāk). Par makāboliem nezinu, bet gan jau tas pats, ja vispār nav aizliegts.

    #225768
    nevertell
    Participant

    Kas tur tiek drāzts ? Kādā veidā ? Priekš xp emulēšanas pietiek ar to pašu gigabiksi rāmja, atdalot ik spī 512 no tiem. Tas, ka jūs to nemākat darīt/lietot, nenozīmē, ka tas ir kas sliks un kaitē tavai un tava datora veselībai. Konservatīvie pajoli.

    [sarcasm]Nē, nē vārna ibiomaķ. Serveros jau nopietnajos neliek virtuālās mašīnas. Nē, nē. Daudz dārgāk ir uzturēt 10 virtuālās mašīnas uz 1 fiziskā bleida, nekā 5 fiziskās. [/sarcasm]Savādāk jau ai bī ems un citi saprātīgi domājošie bizensi to nedarītu. Tur gan ir cits softs.

    Un, ja ir viena lieta, bez kuras nevar iztikt, un tā nav gej(m)ošana, tad var izbraukt cauri ar emulātoriem. Nedz tie ēd daudz, nedz tie krīt pie katra otrā sūda. Stabilāki par pašu vistu jau nu točna ir.

    #225769
    Crow
    Participant

    Sterveros to visu un vēl vairāk var izdarīt arī bez virtuālajām figņām. Nav vienkārši, nav muļķudroši, bet var. Vajag taisnākas rokas. A ja nav taisnas rokas – jāalgo speciālists, kam tādas ir. Tāpēc jau visa industrija ir tik dziļā dirsā, ka visi tik gribam pēc iespējas lētāk izbraukt cauri.

    Serveru virtualizācija ir veids, kā nerisināt esošās sistēmas problēmas, bet tik dot gāzi grīdā. Pagaidu risinājums – okei, lai notiek. Bet zāles pret neizdarību, tizlumu, idiotismu un kretīnismu – ņihrena.

    Odnako, kretīnisms jo dienas, jo vairāk kļūst par tradīciju (domāju, ka vismaz te man piekritīsiet) 😀

    #225770
    nevertell
    Participant

    Bet tur jau nevienam nevajag visu uz viena fiziskā bleida. Ideja ir tāda, ka tu esi vanabī biznes, un tev ir savs houmpeidžš uz tās virtuālās māšīnas, kurai tev ir piekļuve caur ssh. Un, caur ssh, tu vari sev sataisīt gan ēpastus, gan datubāzes, gan webu, jebko, ko sirds kāro, bet tev nav jāsvilina kkāds vecs, sakņupis kompītis ofisā. Un viņiem ar tas ir izdevīgi, jo uz viena normāla dual-xenonu bleida var burtiski padsmit virtuālās māšīnas sastumt. Visi ir laimīgi, gan īrnieki, gan zemeslords. Un veiktspēja ir lielāka, nekā, piemēram, 15 līdzīgiem ātom-verķiem.

    Tur, kur viņi paši priekš sevis taisa, vai kādai lielākai iestādei, tur jau neviens ar tām virtuālmuļķībām nenodarbojas. Tā viņi tur naudu nepelna.

    #225771
    Crow
    Participant

    Okei, pierunāji 😀 Es pats zinu – man piemīt par daudz muļķīga ideālisma 😀

    #225772
    Andron MacBeton
    Participant

    Nevertell, tu esi vienkārši stulbs sūdelis. Tāds ir fakts.

    #225773
    elvisburdajs
    Participant

    macbeton, Mierīgāk :> Wine jau arī notiek emulācija, kura noslogo datoru stipri vairāk nekā konkrētajai OS paredzētā proga.

    #225774
    nevertell
    Participant

    Ja atslēdzam debug autputu, un nokompilējam paši, un lietojam natīvās bibliotēkas, tad vienīgā bremze ir pati api “konvertēšana”. Un pat tad, iet ļoti ātri. Daži pokes ir teikuši, ka cs 1,6, vai pat hl2 dziņa spēles iet ātrāk caur wainu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 44 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā