Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › Apple plāno atteikties no Intel procesoriem
Kopš 2010. gada Apple sāk pāriet uz pašu izstrādātiem procesoriem mobilajām ierīcēm: sākumā A4, bet nu jau pārstrādātajā iPad 4 griežas
Pēc Gartner analītiķa Sergis Mushell domām Apple atteikšanās no Intel produkcijas var sagādāt pamatīgu kaitējumu pēdējam. Apple elektronikas pasaulē ir kas līdzīgs pasaules modes noteicējam, un ja tiks demonstrēts, ka pāriet uz ARM platformu ir kruti

[img]
Vidusmēra satura patērētājam neko vairāk kā aplūrēt pāris web lapas un noskatīties Youtube video nav nepieciešams. Un kā redzams ar to tiek galā jebkurš no jaunajiem tālruņiem. 80% laptopu neko sarežģītāku par 1080p video rādīšanu nav darījuši – lūk tādai auditorijai derēs arī ARM. Un baterijas laiks būs skyhigh.
Jautājums Trakajam, ja var – kā ARM ir ar virtualizāciju hārdwār līmenī un tamlīdzīgām ezotēriskām lietām? JO man slinkums ATM lasīt Gaišās puses rakstu, un diez vai es esmu vienīgais.
Preses relīzes