Apple «planšete» – kāda tā būs?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple «planšete» – kāda tā būs?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149349
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_appletablettagpage_1.jpg[/imgl]Joprojām nerimstas baumas par gaidāmo Apple planšetdatoru. Pēc portāla Gizmodo jaunākajiem datiem – jaunā ierīce būšot ar 10″ skārienjutīgu OLED displeju, un pēc dizaina atgādināšot milzīgu iPhone, bet ar pilnīgi melnu apakšpusi. Neiztrūkšot arī tradicionālā poga “Home” blakus displejam. Planšetdatora cena svārstīšoties 700-900 USD robežās.

    iPhone dizaina lietošana ir pilnīgi saprotama – šis viedtālrunis ir ļoti iecienīts un pieprasīts.

    Apple pati vēl nav galīgi izlēmusi par jaunā produkta pielietojumu. Iespējams, ka tas būs ne tikai kā atsevišķa ierīce, bet arī kā papildus skārienjutīgais displejs iMac vai MacBook datoriem.

    Tāpat nav skaidrības arī par “planšetei” plānoto operētājsistēmu.

    Planšetdatora nosaukums būšot «MacBook Touch», tas atbalstīšot multiskārienu režīmu un spēšot veikt vairākus uzdevumus vienlaicīgi. Ja viss norisināsies pēc plāna, tad 2010. gada sākumā jaunais PC parādīsies tirgū.

    Attēlā: «MacBook Touch» dizaina datorsimulācija

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_440_a1369_1.jpg[/img]

    Avots

    #208304
    ehex
    Participant

    Ja uz šitā būtu Windows 7, pofig viennalga kāds Windows īstenībā, tad neatteiktos no tāda. Pārāk nesimpatizē tie Mac os’i.

    #208305
    daGrevis
    Participant

    Š ķiet vēl viena ļoti pieprasīta lieta no Apple būs… 😀

    #208306
    waplet
    Participant

    OT: Galvenais tu esi reģistrejies 2009 februāri vai kad, bet tev ir vecākais lietotājs 😀

    btw. patēmu, tad https://itunes.lv ierēcam 😀

    Bet nekad nav bijis neviens no Apple produktiem man :/

    #208307
    Kefīrs
    Participant

    Visu cieņu Apple, ja viņi kko tādu uztaisīs tad varētu arī nopirkt 🙂

    #208308
    nevertell
    Participant

    Cik stulbam ir jābūt, lai pirktu ābolu un pēc tam liktu winshitu?

    #208309
    Aldis
    Participant

    neiebilstu shadu aparatu iegadaties – ar macosx kautvai ieksha 🙂

    pac jau arii ipod touch lietoju, esmu jamam veicis JB, un uztaisit var taa, ka liidzinaas jau kkam labaakam viss kas ir iekshaa! 🙂

    #208310
    Professor35
    Participant

    izskatās jau baigi labi

    #208311
    Eudoxus
    Participant

    Izskatās pēc Apple (vai labi, par to neņemos spriest). Bet man nav skaidrs, kā šis verķis varētu padarīt dzīvi vieglāku.

    #208312
    Snorx
    Participant

    Kārtējais krāna pagarinātājs no Apple puses- dzelži atkal no US vairumnieku badstocka droši vien 🙂 Ehex- winu sis mēsls knapi pavilks kā jau vairums Apple izstrādājumu, kam visu nosaka tikai OS optimizētā darbība…

    #208313
    ob1
    Participant

    -> Eudoxus

    Viens no pielietojumiem ir lasīt grāmatas (arī dokumentāciju), sevišķi, ja patīk lasīt guļus stāvoklī.

    #208314
    Tmkks
    Participant

    Hmm.. 800 USD par pārnēsājamu digitālās preses lasītāju. NŠiss.

    #208315
    iReinis
    Participant

    Maksāt par šādu lietiņu 700-900USD, nu nezinu, laikam vēl pagaidītu, lai rastos konkurentu un cena kristos. 🙂 Bet vispār man iepatikās tā tastatūra, kura ir tajā bildē, kur tādu varētu iegādāties? Man tieši tāda veida derētu. 😀

    #208316
    ob1
    Participant

    Tādas klavieres var nopirkt Apple veikalos.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā