Apple Watch pērk sliktāk nekā gribētos

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Apple Watch pērk sliktāk nekā gribētos

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #161073
    samurajs
    Participant

    Visas Apple mokas bīdīt savu jaunāko gadžetu – viedpulksteni Watch – izrādījušās ne visai sekmīgas. 2 mēnešos pārdots 3 miljonu eksemplāru, kaut arī bija cerēts stipri vairāk. Bez tam arī pēc Google Trends datiem, strauji zūd interese par šo ierīci: visi internetā no Apple produktiem meklē iPhone un iPad, bet Watch tikai retais.

    Analītiķi uzskata, ka pie vainas ir nepareizs Watch pozicionējums: dārgos modeļus pārdod kā rotaslietas. Loģiski, ka 17,000 $ arī turīgs ābolzombijs negribēs par šo spēļmantiņu izlikt, jo laika gaitā tās vērtība kritīsies. Tad jau labāk nopirkt gredzenu ar briljantu, kura vērtība tikai augs.

    Savukārt lētajam (ja to tā var saukt) galam par 350 $ arī nav daudz piekritēju. Sportam domāto plastmasas ierīci var sasist, tāpēc vairums dod priekšroku daudzreiz lētākajiem Fitbit, Jawbone un Xiaomi trekeriem. Tie bez iPhone darbojas arī ar Android tālruņiem.

    Kopš piektdienas Apple Watch sāka tirgot otrajā valstu grupā – Spānijā, Itālijā, Meksikā, Singapūrā, Š veicē, Dienvidkorejā un Taivānā. Trešajā grupā tirdzniecība startēs 17. jūlijā. Loģiski, ka šai grupā ietilps relatīvi visnabadzīgākās valstis. 2016. gada sākumā Apple plāno laist klajā Watch v.2, kurā būs izlaboti patreizējie trūkumi.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_applewatchwrist1_1.jpg[/img]

    #318250
    Jaunzems
    Participant

    Man šitā visa viedpulksteņu padarīšana šķiet manāmi uzspiesta – ražotāji cenšas radīt nišu tur, kur tā nav, bet realitātē, neskaitot dažus gīkus, nevienam tā štelle nav vajadzīga.

    Mana reakcija, testējot LG G Watch R, bija šāda:

    1. diena – huļi man tāda štelle vajadzīga

    2. diena – well, this is kinda cool

    5. diena – ja būtu lētāks, varētu šadu arī varbūt nopirkt

    Atdošanas diena – meh, patiesībā man tādu nevajag.

    Lai viedpulksteņi būtu noderigāki, jāatrisina divas problēmas:

    1) Baterijai jātur ilgāk par vienu dienu. Nevienam negribas ņemt katru dienu pulksteni nost, meklēt lādēšanas paliktni un to lādēt. Vai nu jāizgudro jauna baterijas tehnoloģija, kas ļaus iekrāmēt lielāku kapacitāti, vai jāpāriet uz e-ink, kā to izdarījis Pebble.

    2) Š is ir vairāk no Latvijas skatu punkta, bet, tā kā visi šie pulksteņi paredz dziļu Siri un Google Now integrāciju, abiem servisiem jāstrādā arī latviešu valodā… nevainojami.

    #318251
    Participant

    Nelaime tāda, ka šie viedpulksteņi tā pa īstam neko neatrisina. Cena arī ir ļoti liela.

    #318252
    Barons
    Participant

    Galvenais nēsājot tādu uz rokas, diezgan maz kas pamana ka tev tāds ir 🙁 , būtu lielāks, cilvēki vairāk redzētu, varētu pazīmēties.

    #318253
    rizhee
    Participant

    ar ko tur īsti ko zīmēties? ar to, ka tu pat iespējams neredzi cik pulkstens, jo vakar aizmirsi uzlādēt? 😀

    #318254
    Barons
    Participant
    #318255
    Jaunzems
    Participant

    u fukin wot m8? 1300€ par šito? Ej takš tu dirsināties 😀

    #318256
    Aldis
    Participant

    Brīnumainā kārtā, pa lētām naudām ir visādi agregāti, kas pat aķi ilgāk tur.. https://www.dx.com/s/watch

    #318257
    Crow
    Participant

    Gribi tizloties, bet ar humoru? Casio Calculator Watch, piedevām obligāti ar melnu gumijas siksniņu.

    https://www.casio.com/products/Watches/Databank/DBC310-1/

    Gribi parādīt, ka esi vecis, kas lieki nezīmējas ar to, cik piķi ceļ, bet novērtē klasikas apvienojumu ar augstu lietderīgumu? Kāds Š veices (bet uzmanīgi) hronogrāfs vai mehāniskais, izgatavots no ņeržaveikas, nevis p*zdu mitrināmajiem materiāliem. Man personīgi labpatīk Swiss Military SM34012.01.

    Nu un pārējie izvēlas tādus Smurfwatch vai pitāļu pizaineru draņķus…

    #318258
    Quagmire
    Participant

    eBayā nopirku pulksteni pa 1,49$ – šodien tas izturēja 10 minūšu peldi jūrā (aizmirsu novilkt) un pirms tam “ēēē bļēē man ir rolexxx, poh, šis ir ūdensizturīgs, daudz naudas yooooo, eee iedod iedzert” – mērcēju roku ar visu pulksteni baseinā, ko gan zinu tikai dēļ citu stāstītā. Un kas būtu noticis ar Apple?

    #318259
    ctrlaltdel02
    Participant
Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā