Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153148
    brikas
    Participant

    Budžeta “grauzējs” – šoreiz palaists brīvībā, jeb wireless! Turpinot tēmu par budžeta klases “dzelžiem”, pievienoju savu apskatu par tikko kā iegādāto datorpeli. Tieši sagadījās, ka tagad vajadzēja jaunu peli pārnēsājamajam datoram un tad nu nedaudz iepriekšējā raksta iespaidā iegādājos tieši ACME produktu, ar domu, ka jāizmēģina kaut kas cits, jo līdz šim mājās jau iekrāta krietna kolekcija Logitech peļu, ar dažādiem lielākiem un mazākiem defektiņiem. 🙂

    Galvenā prasība, meklējot peli pārnēsājamajam datoram – kompakts izmērs un mazais raidītājs (nano tipa), kāds sākumā tika redzēts Logitech dārgā gala pelēs, bet tagad pieejams arī citu ražotāju piedāvājumā. Pats lētākais, ko veikalos atradu ar šo mazo raidītāju bija ACME Wireless Optical Mouse MW-04.

    [img]https://content21-foto.inbox.lv/albums151230572/fotobucket/Acme-WM-04/file-141311-Mouse-MW04-black-box-print.jpg[/img]

    Tehniskā specifikācija:

    • Name: ACME Wireless Mouse MW-04/Black

    • Type: Wireless Optical

    • Colour: Black

    • Port/Connection : USB

    • Battery Type: 2 x AAA

    • Resolution : 800/1600 DPI (uz kastes 500/1000 DPI)

    • Working distance : 8 m

    • Supported operating systems : Windows® 98 SE/ME/2000/XP/Vista TM

    • Size : 98(L) x 59(W) x 35(H) mm

    • Package: Blister

    • Package size : 80(L) x 180(W) x 230(H) mm

    • Other:

    • Nano receiver

    • Wireless connection with advanced 2.4GHz 2 Way fast digital RF,

    • CPI Button to select favorite cursor speed

    • Power Switch and Sleep mode for maximum battery life.

    Lai arī specifikācijā rakstīts(no ACME mājas lapas), ka DPI ir 800/1600, lietotāja pamācībā un uz kastes norādīts, ka DPI ir 500/1000. Pele darbojas ļoti labi un praktiski nav ļoti uzkrītošu kļūdu. Arī uz spīdīgām vai auduma virsmām grauzējs darbojas kā vajag.

    Korpuss pelei ir identisks kā MS-07, tai, kas apskatīta šeit

    [img]https://content21-foto.inbox.lv/albums151230568/fotobucket/Acme-WM-04/file-141310-Mouse-MW04-black-side-print.jpg[/img]

    [img]https://content21-foto.inbox.lv/albums151230564/fotobucket/Acme-WM-04/file-141309-Mouse-MW04-black-top-print.jpg[/img]

    Atšķirības vien vērojamas apaksā- šeit ir vāciņš baterijām, on/off slēdzis, connect podziņa un uztvērēja ligzda. Atsevišķas DPI maiņas pogas šai pelei nav, to veic turot labo un kreiso pogu reizē apmēram 3 sekundes.

    Uz kastes rakstīts, ka pele ir Plug&Play, taču, lai līdz tam tiktu, ir nepieciešama īpaša meistarība, lai atmūķētu labi aizlīmēto plastmasas kārbu. Taču, lai ievietotu baterijas, ir jabūt vēl īpaši veikliem pirkstiem, jo baterijas liekas viena virs otra un zem tām vēl jāiemāna plastmas „izvilcējs”, lai pēc tam tās baterijas dabūtu ārā. Kad tas paveikts, pievienojam peli un tavu brīnumu- tiešām, pēc dažām sekundēm pele jau darbojas!

    Kā jau tika minēts, nekādus brāķus kursora kustībā nenovēroju, taustiņi spiežas un rullītis griežas, ko vēl var gribēt par 9,37 Ls?! (cena Rimi veikalā, esmu redzējis, ka Prizmā šie produkti ir nedaudz lētāki, bet šoreiz nebija laika doties uz turieni)

    Rezumējums

    Tā kā lietošanā ir ļoti daudz un dažādas peles, par dažādām cenām, ieskaitot Logitech Top-End, jāsaka ka, par šo cenu šī tiešām ir ļoti laba pele, ja nav augstas prasības pret korpusa kvalitāti, tad nemaz nav jēgas pārmaksāt to milzu summu, kādu prasa, teiksim, par Logitech MX Anywhere! (aptuveni 50Ls)

    #258581
    Loading
    Participant

    Vienīgi to uztvērēju tā pagrūtāk dabūt ārā no peles….

    #258582
    Creep
    Participant

    Jautājums autoram:jūs jau laikam nesaskārāties ar vienu tādu mazu problēmiņu, ka peli palietojot kādu pus stundu, tā izrubās, ieslēgt var tikai pakruķījot on/off slēdzi. Nākošās reizes tas paliek arvien izteiktāk, līdz pat minūti to žurku nevar paietot. Peli pirka tēvs priekš sevis, tākā domāju, ka 100% čeks ir pakāsts.

    #258583
    cepis
    Participant

    nu es esmu tikai un vienīgi par Logitech grauzējiem, ir vairākas peles (vairākiem datoriem) strādā perfekti jau nezcik gadus 🙂 A šitās produkcijas iegādātājiem varu pateikt – skopais maksā divreiz 🙂

    #258584
    brikas
    Participant

    Creep wrote:

    Jautājums autoram:jūs jau laikam nesaskārāties ar vienu tādu mazu problēmiņu, ka peli palietojot kādu pus stundu, tā izrubās, ieslēgt var tikai pakruķījot on/off slēdzi.

    Nē, šādu problēmu es tiešām novēroju. Ja atklāsies, noteikti pierakstīšu klāt, čeks man arī ir saglabāts 🙂

    #258585
    Creep
    Participant

    Bet par peli pašu runājot: ellīgi ērta gan tomēr viņa bija. Kas negaidīts no acmes…

    #258586
    Zobrats
    Participant

    Redzu, ka esmu sācis jaunu trendu 😀

    Apskats labs – viss konkrēti un par tēmu.

    #258587
    msh
    Participant

    Tofika autor, kāda iksa pēc porķikam vajag tieši bezvadu peli, ja vispār vajag peli, nevis salabot nosprāgušo touchpadu? 😀

    #258588
    emiv
    Participant

    brikas wrote:

    Creep wrote:

    Jautājums autoram:jūs jau laikam nesaskārāties ar vienu tādu mazu problēmiņu, ka peli palietojot kādu pus stundu, tā izrubās, ieslēgt var tikai pakruķījot on/off slēdzi.

    Nē, šādu problēmu es tiešām novēroju. Ja atklāsies, noteikti pierakstīšu klāt, čeks man arī ir saglabāts 🙂

    man viņa arī pa retai izslēdzas, bet par tādu cenu to var piedot 🙂 bet ērta gan viņa ir 🙂

    #258589
    brikas
    Participant

    msh wrote:

    Tofika autor, kāda iksa pēc porķikam vajag tieši bezvadu peli, ja vispār vajag peli, nevis salabot nosprāgušo touchpadu? 😀

    Pasaki, kāda velna pēc man apgrūtināt sevi ar vadiem, ja ir izgudrotas bezvadu peles?! Arī galddatora tastatūra man ir bezvadu un nejūtu nekādu vajadzību pēc vadiem!

    P.S.

    Mana pirmā bezvadu pele, lai arī tā nebija ne tuvu tik ērta kā šodienas bezvadu peles, tik un tā man bija skaidrs, ka peli ar vadu es vairs negribu redzēt… un tas bija jau ļoti sen atpakaļ, pat neatceros, cik, diemžēl pele ir nozaudēta un atradu vien interneta resursos bildes.

    [img]https://content21-foto.inbox.lv/albums151274385/fotobucket/Acme-WM-04/4d320.jpg[/img]

    [img]https://content21-foto.inbox.lv/albums151274387/fotobucket/Acme-WM-04/4dunder320.jpg[/img]

    #258590
    nevertell
    Participant

    Pietrūkst Forward/Back pogas.

    #258591
    izredzētais
    Participant

    spriežot pēc komentāriem, izskatās ka izslēgšanās šai pelei ir visai raksturīga, tātad turēšos tālāk pa gabalu no acme bezvadu ietaisēm.

    par msh teikto, tas laikam ir gaumes jautājums, arī es neciešu āakarēšanos ar baterijām, turklāt sanāk lētāk un dabai draudzīgāk, bet tas tā.. 🙂

    #258592
    Wuu
    Participant

    brikas wrote:

    Pasaki, kāda velna pēc man apgrūtināt sevi ar vadiem, ja ir izgudrotas bezvadu peles?!


    Ugu bezvada pele > iPhones > Bezalkoholiskais Alus > Gumijas sieviete > Elektromobilis… Ar tev viss ir skaidrs! 😀

    Š ādas mazulītis ebajā var pa 15 Ls neiespringstot nopirkt.. (es pa 10 nopirku) Iesaku stipri padomāt pirms pirkt peli maximā.

    [spoil][img]https://www.ubergizmo.com/photos/2008/3/razer-salmosa.jpg[/img][/spoil]

    #258593
    brikas
    Participant

    Par to slēgšanos ārā- es domāju, ka tā ir bateriju vaina. Atcerējos, ka man viena Logitech bezvadniece tā purgājās, tikko kā palika vājākas baterijas, sāka šādas muļķības darīt. Risinājums viens- jāpamēģina ar jaunām baterijām, vai ir tas pats, ja vairs neslēgājas ārā, tad vaina atrasta!

    #258594
    brikas
    Participant

    Wuu wrote:

    brikas wrote:

    Pasaki, kāda velna pēc man apgrūtināt sevi ar vadiem, ja ir izgudrotas bezvadu peles?!


    Ugu bezvada pele > iPhones > Bezalkoholiskais Alus > Gumijas sieviete > Elektromobilis… Ar tev viss ir skaidrs! 😀

    Š ādas mazulītis ebajā var pa 15 Ls neiespringstot nopirkt.. (es pa 10 nopirku) Iesaku stipri padomāt pirms pirkt peli maximā.

    [spoil][img]https://www.ubergizmo.com/photos/2008/3/razer-salmosa.jpg[/img][/spoil]

    Tak ej tu ar to savu ebaju- es esmu skatījies, tas pats MX Performance, nemaz diži lētāk nesanāk! Nu tad kur izdevīgums? Plus tas čakars ar to ebaju… Kaut kādu krutku pa 10Ls es arī maximā varu nopirkt 😀

    P.S.

    Š ī pele tika iegādāta tikai un vienīgi eksperimentālos nolūkos, man īstenībā ir pilnīgi vienalga, cik tā ilgi darbosies 😀 Kamēr darbosies, ok, nedarbosies, izmetīšu pie pārējām 😀

    #258595
    izredzētais
    Participant

    wuu, pierēķini vēl pvn

    #258596
    delta128
    Participant

    msh, ne visiem cilvēkiem patīk touchpad 😛 Kā arī atkarīgs, kam dators tiek lietots, ja ir kkāda tekstu rediģēšana + attēli, tad touchpad precizitāte parasti ir draņķīga.

    #258597
    Wuu
    Participant

    izredzētais wrote:

    wuu, pierēķini vēl pvn


    Man taču dāvanas nāk 😀

    #258598
    brikas
    Participant

    delta128 wrote:

    msh, ne visiem cilvēkiem patīk touchpad 😛 Kā arī atkarīgs, kam dators tiek lietots, ja ir kkāda tekstu rediģēšana + attēli, tad touchpad precizitāte parasti ir draņķīga.

    Tieši tā, man mazais dators ir tikai un vienīgi tekstam + minimāli internetam. Tekstā ar TP kā mežā bez kompasa 😀

    #258599
    Wuu
    Participant

    brikas wrote:

    Š ī pele tika iegādāta tikai un vienīgi eksperimentālos nolūkos, man īstenībā ir pilnīgi vienalga, cik tā ilgi darbosies 😀 Kamēr darbosies, ok, nedarbosies, izmetīšu pie pārējām 😀


    Nav labāk vienreiz paņemt labu peli un nečakarēt sev dzīvi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā