Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258600
    m_janis
    Participant

    1.

    Quote:

    … iegādājos tieši ACME produktu…

    Cik daudz ir jāizdzer, lai ienāktu prātā pirkt jebkādu ACME ražojumu 😀 ??? Nu, ja jau patīk sev radīt liekas problēmas – uz priekšu.

    2.

    Quote:

    Pasaki, kāda velna pēc man apgrūtināt sevi ar vadiem, ja ir izgudrotas bezvadu peles?! Arī galddatora tastatūra man ir bezvadu un nejūtu nekādu vajadzību pēc vadiem!

    Nekas, agri vai vēlu savas domas mainīsi :devil: .

    #258601
    brikas
    Participant

    Wuu wrote:

    brikas wrote:

    Š ī pele tika iegādāta tikai un vienīgi eksperimentālos nolūkos, man īstenībā ir pilnīgi vienalga, cik tā ilgi darbosies 😀 Kamēr darbosies, ok, nedarbosies, izmetīšu pie pārējām 😀


    Nav labāk vienreiz paņemt labu peli un nečakarēt sev dzīvi?

    Š oreiz mērķis bija cits- iegādāt peli, lai to apskatītu, izmēģinātu, jo skatoties caur iepakojumu, forma Acme pelēm ir ārkārtīgi līdzīga Logitech tām, varu vairākus modeļus- pēc skata māsīcas, nosaukt! Tieši tāpēc iegādājos, lai palūkotos, vai arī veiktspēja ir līdzvērtīga Logitech! Un jāsaka, ka ir arī! Ja Tev ir žēl, ka kāds tērē naudu ACME pelei, ej sūdzies kaut kur citur!

    #258602
    Wuu
    Participant

    brikas wrote:

    Ja Tev ir žēl, ka kāds tērē naudu ACME pelei, ej sūdzies kaut kur citur!


    Man ir ACME pele, kā divas nedēļas atpakaļ jau pasūtīju razer lai to sūdu aizvietotu. Nav jau tā ka žēl naudas uz visādiem triperiem no ACMES un citiem spiciem zīmoliem, bet man ir apnicis ka viņi plīst un jāiet uz veikalu pēc jauna.

    #258603
    Garinsh
    Participant

    Acme produkciju nekad vairs nepirkšu, bij viena pele, kurai ātri vien rullīts nobeidzās dažu dienu laikā, bet Logitech ir zaudējis manu uzticību. Ja ik pēc ~4 mēnešiem jāpērk jauna pele, jo kāds taustiņš atkal nestrādā, vai ir double-click problēma taustiņu spiežot tikai vienu reizi, tad kaut kas tur nav kārtībā.

    #258604
    mist
    Participant

    Š itā pat mazāk maksā!

    Logitech

    Ar visu nano uztvērēju!

    #258605
    Athlons
    Participant
    #258606
    msh
    Participant

    brikas wrote:


    P.S.

    Mana pirmā bezvadu pele, lai arī tā nebija ne tuvu tik ērta kā šodienas bezvadu peles, tik un tā man bija skaidrs, ka peli ar vadu es vairs negribu redzēt… un tas bija jau ļoti sen atpakaļ, pat neatceros, cik, diemžēl pele ir nozaudēta un atradu vien interneta resursos bildes.


    Tu laikam esi datormazohists, kas ar peli brauc pa visu, kas iespējams. Es ar to braucu pa galdu, un redzu 0 jēgas no bezvadu peles, jo vada garums ir pietiekams. Bezvadu klavu vismaz var izmantot kā aizstāvības ieroci, bet peli nē 😀 Piedevām bezvadu peles ir pretīgi smagas, kā jau te minēja, jāčakarējas ar aķiem/bačām un vēl var gadīties, ka tā ir jāpiekonektē, nē paldies.

    #258607
    brikas
    Participant

    Kā tāda īpašība kā svars var būt pretīga? 😀 Mazohisti ir tie, kas nosvīdušām roķelēm mauc cs caurām naktīm ar savām ūber krutajām vadu pelēm un ir aizsēdējušies pagātnē! Ir 21.gs.- vadi sen vairs nav modē!

    #258608
    iKey
    Participant

    Ja nemaldos, izlutinātākie geimeri paliek pie vadu pelēm, jo tās “viņu prāt” ir fiksākas

    #258609
    ggg97
    Participant

    Zēni, ko kasaties? Jūsu spēkos nav vienam otu izmainīt vai pārliecināt. Jūs to nezinājāt?

    Pats pie savas familijas laptopiem pirms pusotra gada esmu iepircis A4 G7630 2,4GHz nano bezvadnieces ar nanouztvērēju pa 10 LVL gabalā. Esam ar viņām ļoti apmierināti. 1 AA batereja, ieslēgšanas/izslēgšana poga, nevis slēdzis(varbūt viņš vainīgs pie Acme slēgāšanas).

    Vienīgo problēmu kautkad novēroju, ja pa WiFi G no datora uz datora kačā lielus filmu failus, pele mazliet iebremzē. Varbūt vainīgs 2,4GHz, nezinu. Bet nu WiFi G nav paredzēts lielu failu pumpim no datora uz datoru, tur vajag N, Bet N vairs nav 2,4GHz. Pēdējo zeizi šī problēma man bija pagājšgad.

    #258610
    usver
    Participant

    1) kā šāda pele uzvedas uz dīvāna? Kā uzvedas uz “koka” nevienmērīgiem galdiem?

    2) Logitech dārgo peļu atšķirība ir precizitātē, pogās, lāzera esamībā vai neesamībā. Un ergonomikā. Un hyperscroll rullītī, kas ik pa laikam lieti noder. Ja papildpogas nav lietotas, tad grūti iedomāties, kas tas vispār ir un nafig vajadzīgs.

    Starp citu, šī Acme pele ir Logitech VX Nano, nevis Performance klons. Performance MX ir vēl cita kategorija – tiem, kas lolo cerības brouzēties uz stikla galdiem, putekļainām virsmām un citām vietām. Kur optiskās atpūšas.

    Par svaru – liekas visai muļķīga strīdēšanās, jo pat pie smagām pelēm drīz vien pierod, daudz svarīgākas lietas ir precizitāte un ērtums/ergonomika. Ja sākumā MX-1100 lietoju ar 1 bateriju, lai vieglāka, tad tagad par to pilnībā nedomāju un lietoju ar 2 baterijām iekšā – viss OK, rokai pieguļ ideāli. Tagad Latvijā jau nav pat pirmā paaudze izaugusi, kas visu mūžu lietojuši kvalitatīvas vai nekvalitatīvas peles, pavadot 14 stundas pie datora un paskatoties, kāds efekts ir ergonomikai. 🙂 Tagad kāds nopircis pelīti vai klavieri, palietojis brīdi un top viedoklis. 🙂

    #258611
    usver
    Participant

    Autoram cepums par apskatu, nodemonstrējot, ka arī lētās peles netaisa zilus brīnumus, bet vispārīgai lietošanai der. Iesaku ielikt real-life fotogrāfijas tagad un pēc gada vai bik vairāk papildināt šo apskatu ar tā brīža bildēm + iespaidiem.

    Tad būs izmēģināta uz dāžādām virsmām, būs nostiprinājies viedoklis un varbūt jau radušies salīdzinājumi ar citām pelēm, būs zināmi gļuki (rullītis būs vai nebūs mainījies, kliks būs vai nebūs izļurkājies, korpuss būs vai nebūs sācis čīkstēt, utml).

    #258612
    bubis10
    Participant

    Nu man arī nekad nav bijusi problēma ar ACME pelēm. Patreiz lietoju ACME komplektu. Bezvadu pele un klaviatūra. Gads jau pagājis un nav problēmu. Par to izslēgšanos, pirmā dzirdēšana. Neesmu saskāries ar tādu problēmu.

    #258613
    msh
    Participant

    brikas wrote:

    Kā tāda īpašība kā svars var būt pretīga? 😀 Mazohisti ir tie, kas nosvīdušām roķelēm mauc cs caurām naktīm ar savām ūber krutajām vadu pelēm un ir aizsēdējušies pagātnē! Ir 21.gs.- vadi sen vairs nav modē!


    Tev nekad nesanāk pārcelt peli, jo kursors tā sabīdījies, ka pele vairs nav tai atvēlētās vietas vidū? Man kaut kā ļoti bieži.

    Vārds “mode” ir sinonīms vārdam “sūds”, un to parādību ir ieviesuši ražotāji, lai liktu stulbākiem cilvēkiem kam ar loģisko domāšanu pašvakāk pirkt jaunas lietas, lai arī vecās kalpo pavisam labi. Vislabākais piemērs uz sitiena ir 16:9 moņi. Vadi bija un vadi būs – paldies dievam.

    #258614
    ggg97
    Participant

    16:9 moņiem nav nekādas vainas, ja vien tie nav mazāki pa 22″. Vislabāk, ja ir 2 tādi moņi. Uz viena, darba virsma, uz otra tūļu šortcuti un/vai darbam nepieciešamais vizuālais materiāls.

    #258615
    usver
    Participant

    msh: es 16:9 standartu piedēvētu nevis modei, bet gan kinoindustrijas ietekmei ( esi ievērojis tās melnās strīpas augšā-apakšā ekrānam, skatoties filmu? ) UN/VAI materiālu ekonomijai, jo baumo, ka tā ar mazākiem zudumiem varot izmantot standarta loksni. Ja strādātu SONY valdē vai R&D nodaļā, varētu pastāstīt sīkāk, kurš no iemesliem ir galvenais.

    #258616
    brikas
    Participant

    usver wrote:

    1) kā šāda pele uzvedas uz dīvāna? Kā uzvedas uz “koka” nevienmērīgiem galdiem?

    2) Starp citu, šī Acme pele ir Logitech VX Nano, nevis Performance klons. Performance MX ir vēl cita kategorija – tiem, kas lolo cerības brouzēties uz stikla galdiem, putekļainām virsmām un citām vietām. Kur optiskās atpūšas.

    1) Uz dīvāna pele uzvedas ļoti normāli, bet nelīdzena galda man mājās nav 😀

    2) Es MX Anywhere minēju, jo tā ir viena no dārgākajām pelēm, protams, ka tā ir cita kategorija. Esmu to arī apskatījis un to nevar salīdzināt ar šo, bet, kā minēju, ja prasības nav augstas, tad tādu peli nav jēgas pirkt!

    Par tiem Logitech super scrolll rullīšiem- jau vairāk kā gadu pie galddatora ir MX-1100, tas rullītis jau man tāds krietni paļurkājies ir un nesmuki nodilis, arī pārslēgšanas poga totāli nodzisusis. Kreisajā sānā poga zem gumijas arī reizēm ieķeras un nākas izķeksēt 😀 Tā ka- nekas nav mūžīgs! Tiesa, citādi pele ir ļoti ērta un tā kā es to ikdienā dīdu ļoti daudz, iespējams arī tāpēc ir tāds “paātrinājies” nodilums 🙂

    >msh

    Par to svaru- man tieši patīk, ka plaukstā kaut ko jūt un tas, ka pele ir jāpārceļ- paskatījos, man pele bez pārcelšanas, viegli pastumjot uz vienu vai otru pusi, šķērso visu ekrānu jebkurā punktā… secinājums viens- jānopērk labāka pele, tad arī nebūs jācilā 😀

    #258617
    msh
    Participant

    Kinoindustrija bija atmazkas lai ražotāji varētu ietaupīt materiālus [16:9 matricas laukums ir 10% mazāks kā tāda paša izmēra 4:3], bet pasniedza to kā modi. Teliķim to vēl varētu pieciest, bet kāda iksa pēc monim?!!

    ggg97 kas tur labs divos tādos moņos? Jau sakot ar to, ka grūtāk novietot uz galda, jo tie ir pārāk plati. Un lietošanā atkal sūds – pērc 22 16:9 collas, izmanto 17 4:3 collas un atlikušās malas stāv izgaismotas un neizmantotas. Es te tagad arī izmantoju 16:10 moni [es to nepirku, nav mans], no tā platuma absolūti nekāda labuma. Dažas progas ir uztaisītas lai šo neizmantoto laukumu izmantotu, bet tās mani neinteresē, jo tās, kuras es lietoju, to nespēj.

    P.N. Vēl tas ir atmazkas, lai taisītu sūdīgākus ekrānus nekā vajag – mums te vienam ir HP [compaqs ķipa] netbooks, ekrāns 1024×600 – ja būtu 1024×800, vēl varētu palietot, bet tā diezgan pačābiski.

    #258618
    msh
    Participant

    brikas wrote:


    >msh

    Par to svaru- man tieši patīk, ka plaukstā kaut ko jūt un tas, ka pele ir jāpārceļ- paskatījos, man pele bez pārcelšanas, viegli pastumjot uz vienu vai otru pusi, šķērso visu ekrānu jebkurā punktā… secinājums viens- jānopērk labāka pele, tad arī nebūs jācilā 😀


    Peles labumam vai sliktumam nav nekāda sakara, tā ir jūtība un to var regulēt. Bet izklausās, ka tu kā tantiņa uzmanīgi un lēni bīdi peli 😀 , tāpēc tev nav jāpārceļ. Es tikmēr to ar rāvienu parauju vai pastumju, kursors aizlido līdz ekrāna malai un paliek, bet pele turpina savu ceļu. Pārējo izdomā pats…

    #258619
    brikas
    Participant

    msh wrote:

    brikas wrote:


    >msh

    Par to svaru- man tieši patīk, ka plaukstā kaut ko jūt un tas, ka pele ir jāpārceļ- paskatījos, man pele bez pārcelšanas, viegli pastumjot uz vienu vai otru pusi, šķērso visu ekrānu jebkurā punktā… secinājums viens- jānopērk labāka pele, tad arī nebūs jācilā 😀


    Peles labumam vai sliktumam nav nekāda sakara, tā ir jūtība un to var regulēt. Bet izklausās, ka tu kā tantiņa uzmanīgi un lēni bīdi peli 😀 , tāpēc tev nav jāpārceļ. Es tikmēr to ar rāvienu parauju vai pastumju, kursors aizlido līdz ekrāna malai un paliek, bet pele turpina savu ceļu. Pārējo izdomā pats…

    Nē, mana pele ir ļoti precīza, tā nav jārausta, lai kaut kur ar kursoru aizsniegtu! Ja Tev jārausta- ej nopērc jaunu peli! Man agrāk ar bumbiņu peli bija tādas problēmas…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā