Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Apskats: budžeta «grauzējs» Acme MW-04

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #258620
    Zobrats
    Participant

    msh wrote:

    Kinoindustrija bija atmazkas lai ražotāji varētu ietaupīt materiālus [16:9 matricas laukums ir 10% mazāks kā tāda paša izmēra 4:3], bet pasniedza to kā modi. Teliķim to vēl varētu pieciest, bet kāda iksa pēc monim?!!

    ggg97 kas tur labs divos tādos moņos? Jau sakot ar to, ka grūtāk novietot uz galda, jo tie ir pārāk plati. Un lietošanā atkal sūds – pērc 22 16:9 collas, izmanto 17 4:3 collas un atlikušās malas stāv izgaismotas un neizmantotas. Es te tagad arī izmantoju 16:10 moni [es to nepirku, nav mans], no tā platuma absolūti nekāda labuma. Dažas progas ir uztaisītas lai šo neizmantoto laukumu izmantotu, bet tās mani neinteresē, jo tās, kuras es lietoju, to nespēj.

    P.N. Vēl tas ir atmazkas, lai taisītu sūdīgākus ekrānus nekā vajag – mums te vienam ir HP [compaqs ķipa] netbooks, ekrāns 1024×600 – ja būtu 1024×800, vēl varētu palietot, bet tā diezgan pačābiski.


    Man šķiet, ka platekrāna monitori vairāk vai mazāk domātu filmu skatīšanās priekiem (un varbūt, spēļu spēlēšanai ar sinemātiskāku sajūtu, vai kaut ko tādu). Varu piekrist, ka daudzās programmās īpašas jēgas no platekrāna nav, bet ir ērtāk strādāt paralēli ar vairākiem dokumentiem (lasi interneta resursu vienā pusē, kopē un rediģē teksta apstrādes programmā otrā monitora pusē). Ir 16:10 22 collu monitors, esmu apmierināts, bet visvairāk tāpēc, ka patīkami skatīties filmas.(filmas, starp citu, tiek filmētas platekrāna formātā jau vairākas desmitgades, tā kā melnās malas nav nekāda konspiriācija pret nabaga patērētājiem)

    #258621
    brikas
    Participant

    Es nezinu, man arī ir ērti, kad dokumentu noliek vienā ekrāna malā bet interneta resursu otrā, tas ir ērti, nav jāčakarējas. Arī vairāk tabi salien vienā rindā, ērtāka bilžu pārskatīšana un, protams, ka filmām vispār bez platekrāna vairs nav aršana! Ir mājās gan 19″ 16:9, gan arī 17″ 4:3, nezinu, nekad neesmu baigā starā sēdēt pie tā 17″ 😀

    #258622
    brikas
    Participant
    #258623
    msh
    Participant

    brikas wrote:


    Nē, mana pele ir ļoti precīza, tā nav jārausta, lai kaut kur ar kursoru aizsniegtu! Ja Tev jārausta- ej nopērc jaunu peli! Man agrāk ar bumbiņu peli bija tādas problēmas…


    Nebaidies, nav neprecīzāka par tavām acmēm. Vienkārši lietošanas paradumi…

    brikas wrote:

    Es nezinu, man arī ir ērti, kad dokumentu noliek vienā ekrāna malā bet interneta resursu otrā, tas ir ērti, nav jāčakarējas. Arī vairāk tabi salien vienā rindā, ērtāka bilžu pārskatīšana un, protams, ka filmām vispār bez platekrāna vairs nav aršana! Ir mājās gan 19″ 16:9, gan arī 17″ 4:3, nezinu, nekad neesmu baigā starā sēdēt pie tā 17″ 😀


    Man jau tā taisni liekas čakarēšanās – kaut ko tur bīdīt, stumdīt… Priekš tam ir domāti divi moņi! Divi 4:3 moņi!

    #258624
    nevertell
    Participant

    ZuliXP wrote:

    Ja nemaldos, izlutinātākie geimeri paliek pie vadu pelēm, jo tās “viņu prāt” ir fiksākas

    Latentums ir zemāks vadainām pelēm. VIENMĒR. Tas ir fakts.

    #258625
    Evers
    Participant

    Manā saprašanā vadu peles ir fiksākas, vienkāršāks ceļš līdz otram galam, bezvadu pelei tur jāpārtaisa vēl bezvadu signālā, tad otrā pusē adapterim atkal jāsaprot tas bezvadu signāls un jāpadod tālāk. Protams, neesmu pārliecināts, tā ir tikai mana teorija. 😀 Bet jebkurā gadījumā tās atšķirības ir tik niecīgas, ka salīdzināt būtu nedaudz slimi.

    Galvenais pluss ir tas, ka nav jāuztraucas par bateriju/akumulatoru. Man patīk būt neatkarīgam.

    #258626
    Creep
    Participant

    Widescreen monitori ir domāti filmām un/vai spēlēm. Visur citur, pēc manām domām, ja ir vismaz 19″ monitors, nekāda lielā starpība nav, vai ir 4:3, 5:4 vai arī 16:9.

    #258627
    nevertell
    Participant

    Ja esi lāmeris, tad pat pubā atšķirība ir jūtama.

    #258628
    Evers
    Participant

    Ar platekrāna monitoru redz vairāk uz malām – pretinieks ar savu 4:3 veel nenojauš par tavu esamību, kad tu ar 16:9 ekrānu jau ņem šo uz grauda. Pārbaudīts.

    #258629
    Loading
    Participant

    Lietoju peli jau ilgi. Nekāda izslēgšanās nav no vērota. Kādu barošanu jūs izmantojat? Es lietoju lādējamās baterijas.

    #258630
    Creep
    Participant

    Ir, ir mēģināts baterijas mainīt, tajā skaitā arī varta lādējamās biju ielicis. Nekādas izmaiņas nenovēroju…

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 51 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā