Apskats: datorpele par 0.49 Ls

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Apskats: datorpele par 0.49 Ls

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153151
    buipisLV
    Participant

    Pirms kāda gada staigāju pa RIMI, un skatos ko labu pārdod. Ieeju datortehnikas nodaļā, un OMFG – pele pa 0.49 Ls. Tā kā mana toreizējā pele bija neizturīgs Logitech krāms par 10 Ls, un varēja redzēt, ka drīz notrūks vads, paņ ēmu. Iepakojums bija nekāds – balta kastīte bez uzrakstiem un iekšā maisiņ š ar peli, kura smirdēja pēc plastmasas. Māte Google tādu peli neatrod, tāpēc specifikācijas nezinu.

    Dēļ cenas biju gaidījis, ka precizitāte nebūs nekāda un ka pēc nedēļas ne īpaši saudzīgas lietošanas (vadu raustīšanas) varēs izmest. Bet nē, iet jau veselu gadu un pie nesaudzīgas lietošanas pat vava gumija nav nost nogājusi. Par to brīnos, jo tādu zināmu brendu kā Logitech vai Hama tas notika maksimāli pēc mēneša, un stiprāk pavelkot, vadi bija nost un peli varēja izmest.

    [img]https://www.bildites.lv/images/87x29r8juidl9sg03t45.jpg[/img]

    [img]https://www.bildites.lv/images/rvgok6jsa0ss54h26xo.jpg[/img]

    Darbavirsma

    Pele strādā gan uz koka galda, gan uz peles palikņ a, gan uz biksēm, pie tam vienādi. Par stiklu gan nezinu, jo man nav tādas virsmas (ja neskaita logu). Pelei ir PS/2 spraudnis, tā kā derēs tikai galda datoriem un varbūt ļoti ļoti ļoti veciem portatīvajiem datoriem, kam šāds spraudnis ir – nezinu.

    Dizains

    Ko var pateikt? Lēts un no vienveidīgas plastmasas, no kura slīd nost rokas ja tās ir sasvīdušas. Ja peli tur ar visu plaukstu, tad laba daļa no tās tiek berzēta pa galdu, tāpēc labās plaukstas apakšā man ir diezgan plāna āda – nu vismaz 2x plānāka nekā kreisajai. Tomēr, turēt to ir diezgan ērti.

    [img]https://www.bildites.lv/images/g0lebh3uhp0t3g25cu5f.jpg[/img]

    Veiktspēja

    Ä€trums pelei priekš manis ir pietiekošs. Kā lietotājam, kas spēles spēlē uz PlayStation un datoru izmanto internetam, dokumentiem, mūzikai un filmām. Nejūtu gandrīz nekādu atšķirību no iepriekšējās Logitech peles, vienīgi tas ka iestatījumos šai ātrums ir uzgriezts uz maksimālo, bet Logitech bija zem vidējā.

    Secinājumi

    Pele nav ne tikai 49 santīmus vērta, bet pat savus trīs latus. Kā gan citādi, ja divdesmit ar komatiem reizes (20:0,49) dārgāka pele iztur vismaz 12 reizes (Logitech man nostrādāja mēnesi, bet šī jau gadu strādā) mazāk? Domāju, ka šī ir labākā price/performance pele, kāda vien ir pieejama. Veiktspējai dodu 8 no desmit ballēm, bet cenai 10 no 10 desmit. Iesaku!

    Avots: https://buipis.wordpress.com/2011/01/15/apskats-datorpele-pa-0-49ls/

    #258655
    samurajs
    Participant

    Help! Notepadā pēdējā laikā savairojušās peles, žurkas u.c. grauzēji! Varbūt kāds var piedāvāt lamatas, žurku indi, medīgus kaķus? :D:D:D

    Bet apskats labs!

    Heh, Habrs arī uz grauzējiem pārmeties… re krutu Razer peļu apskats:

    https://habrahabr.ru/blogs/hardware/111328/#habracut

    #258656
    meksikaano
    Participant

    Patiešām labs apskats. Un vai pele vel joprojām ir dabūjama RIMI, man tieši noderētu? :p

    #258657
    buipisLV
    Participant

    To nu gan nezinu, neesmu pētījis peles.

    #258658
    Kon
    Participant

    tāpēc labās plaukstas apakšā man ir diezgan plāna āda

    u got no life i guess

    #258659
    buipisLV
    Participant

    KoÃ￾¯n, u failed. Man galds ir sagraizīts, sadurstīts un vispār briesmīgā stāvoklī.

    #258660
    Zobrats
    Participant

    buipis wrote:

    KoЯn, u failed. Man galds ir sagraizīts, sadurstīts un vispār briesmīgā stāvoklī.


    https://notepad.lv/8744/budzeta-dzelzi-defender-mousepad/ tikai saku.

    #258661
    Crow
    Participant

    Žurku indi! Pusi karaļvalsts par žurku indi! 😀

    #258662
    Zobrats
    Participant

    Crow wrote:

    Žurku indi! Pusi karaļvalsts par žurku indi! 😀


    Tieši tā! Turpmāk lietosim trekbolus!

    #258663
    brikas
    Participant

    Cilvēkiem problēmas ar vadiem, bet bezvadu peles negrib iegādāties! 😀 smieklīgi, bet peli pa 0.49Ls nekad nebiju redzējis! 😀

    #258664
    buipisLV
    Participant

    brikas, bezvadu pele man ātri vien būtu izšķīdusi pa grīdu jo bieži sanāk kaut ko no galda nogrūst, tajā skaitā arī peli(visbiežāk).

    #258665
    Faks
    Participant

    @samurajs ja nau žurku indes tad ludzams izmantot cianīdu 😀 katrāziņa tas būs jautri 😀

    #258666
    tox3
    Participant

    Kā var iznīcināt peli, to normāli lietojot. Tikko padomāju un sapratu, ka peli ilgāk pa trīs gadi neesmu lietojis, bet nosprāgusi neviena nav.

    Par rakstu runājot, nenormāli patīk ideja par lētu dzelžu apskatiem, bet šis nav labākais eksemplārs. Nav specifikāciju un pele vairs nav pieejama.

    #258667
    eelektro
    Participant

    nu nazinu nazinu man ir a4tech žurka x7 un jau ilgāk kā 2 gadus iet bez problēmām tik tagat rullītis sačakarējās

    #258668
    zemith
    Participant

    Man ir ~20ls vērta logitech pele, kas strādā jau gadus 5us, ar vadu raustīšanām utt. Nodilusi gan ir visos galos, bet tas tā.

    Man arī patīk lēto galu apskati, jo tos šādos laikos pat var nopirkt 😉 😉 Derētu kādi par Ķīnas klonu telefoniem.

    #258669
    m_janis
    Participant

    Tiešām interesanti, kas ir jādara, lai pelei norautu vadus??? Apmēram 16 gadu laikā ir bijušas vairākas peles – vecajām ar laiku sačakarējās mehānika, optiskajām vienkārši nodilst pamatne, bet lai vadus saraustītu ??? Reāli visdažādākās problēmas var rasties tikai ar bezvadu peli un klavieri.

    #258670
    Brutto
    Participant

    Lasot raksta sākumu nodomāju, ka tā būs nevis optiskā, bet ar bumbiņu:) Par tādu smiekla naudu jau neko labāku nevar vēlēties, bet nē..!

    m_janis, redz ķīnieši ir baigi skopie uz materiāliem, tai skaitā uz kapara vadiem. Kaut vai eglīšu virtenēm, ja paskatās, vadiem cik vārgas dzīslas!

    Tā kā pele tiek aktīvi kustināta, tad visbiežāk vads arī lūzt vietā pie paša korpusa.

    Pagājušajā gadā man audio garnitūra (austiņas ar mikrofonu) sāka krakšķēt, zuda kontakts. Lietojis biju kādu pusgadu vai nedaudz vairāk. Izjaucot izrādijās, ka nevis lūzums kabelī, bet gan aukstais lodējums; bija atlūzis savienojums pie pašas austiņas kontakta, kuru arī veiksmīgi salodēju. Vecgada vakarā austiņas veiksmīgi pārdevu lai nebūtu vairs nekāda darīšana ar USB audio lietām. Labāk atsevišķs mikrofons un atsevišķas austiņas pie parastas skaņas kartes (iebūvetas vai iespraužamas), nekā viss vienā.

    Vēl pirms tam ilgi bija kalpojusi Logitech garnitūra, kurai arī bija lūzums kaut kur pie mikrofona. Iespējams vietā kur tas tiek locīts. Izārdīju, bet tālāk viss bija tik pamatīgi salīmēts, ka atmetu ar roku.

    #258671
    web33
    Participant

    Krisas izdzīvo 😀

    #258672
    Foxsk8
    Participant

    Man ir lidzigs stasts, par pirktu peliti, ieks maksimas ap 1.5 Ls, strāda visur un nekadas vainas. Man galvenais, ka strāda uz biksem, pie lapsha piesledzot, var normali pastradat.

    #258673
    Landsat7
    Participant

    Un kāda ir jēga no šī raksta, ja peli vairs nevar nopirkt un googlē informāciju nevar atrast?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā