Apspriezham audio player’us.

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Apspriezham audio player’us.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #166828
    nitro
    Participant

    Loading wrote:

    Kâ var bût atðíirba starp WMP un Winamp skaòas kvalitâti? Íipa WMP òem kâdu citu failu, kuru atskaòot un Winamp citu? Vai arî Winamp no savas datubâzes novelk labâku versiju?

    Vai tieshaam viss ar karoti jaalej? Aizmirsti..bet ja nu tomeer vajag tad atver wikipedia un palasi kas ir dekoderis iesaakumam..

    #167539
    brivprac
    Participant

    uz windas: foobar/gom/vlc

    uz ubunta: xmms/vlc nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu vçl neesmu atradis, bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:

    #166830
    brivprac
    Participant

    uz windas: foobar/gom/vlc

    uz ubunta: xmms/vlc nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu vçl neesmu atradis, bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:

    #167540
    usins
    Participant

    brivprac wrote:

    uz windas: foobar/gom/vlc

    bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:


    nu nez.. man nekaraas.. vieniigi hdtv newelk, bet tas deelj grafikenes

    #166832
    usins
    Participant

    brivprac wrote:

    uz windas: foobar/gom/vlc

    bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:


    nu nez.. man nekaraas.. vieniigi hdtv newelk, bet tas deelj grafikenes

    #167541
    nitro
    Participant

    brivprac wrote:

    {..}nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu neesmu atradis{..}

    Uz Linux VLC arii ir labs bet mPlayer priekshaa nobaal..anyway runa bija par audio pleijeriem..

    #166834
    nitro
    Participant

    brivprac wrote:

    {..}nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu neesmu atradis{..}

    Uz Linux VLC arii ir labs bet mPlayer priekshaa nobaal..anyway runa bija par audio pleijeriem..

    #167542
    azazul
    Participant

    brivprac wrote:

    .. nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu neesmu atradis, bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:


    Pilnîgi piekrîtu nitro. Tas ka tu neesi atradis neko labaku par to nozçlojamo VLC, liecina ka neesi vispâr meklçjis.

    Nu kas ta VLC par audio playeri .. ibio ..

    #166836
    azazul
    Participant

    brivprac wrote:

    .. nevienu citu labâku video playeri par vlc uz ubuntu neesmu atradis, bet anyway uz augstas kvalitâtes video karâs.. :grr:


    Pilnîgi piekrîtu nitro. Tas ka tu neesi atradis neko labaku par to nozçlojamo VLC, liecina ka neesi vispâr meklçjis.

    Nu kas ta VLC par audio playeri .. ibio ..

    #167543
    brivprac
    Participant

    azazul wrote:

    Nu kas ta VLC par audio playeri .. ibio ..

    smieklîgi jau ir, bet kad vçl nebiju ticis skaidrîbâ ar playeriem uz nix tad vlc bija vienîgais no kura varçju izdabût arâ skaòu, tikai skaòa kas no viòa nâca arâ bieþi èakstçja un vispâr vlc kâ audio player galîgi sux, :rofl:

    #166838
    brivprac
    Participant

    azazul wrote:

    Nu kas ta VLC par audio playeri .. ibio ..

    smieklîgi jau ir, bet kad vçl nebiju ticis skaidrîbâ ar playeriem uz nix tad vlc bija vienîgais no kura varçju izdabût arâ skaòu, tikai skaòa kas no viòa nâca arâ bieþi èakstçja un vispâr vlc kâ audio player galîgi sux, :rofl:

    #167544
    Mr.Death
    Participant

    Man tîk vecais WMP un Nero Media Player. Winamps & CO mçdz glièot, tâpçc tos es lietoju tikai vajadzîbas gadîjumâ. :hmz:

    #166839
    Mr.Death
    Participant

    Man tîk vecais WMP un Nero Media Player. Winamps & CO mçdz glièot, tâpçc tos es lietoju tikai vajadzîbas gadîjumâ. :hmz:

    #167545
    samurajs
    Participant

    Humora pçc salîdzinâju daþâdus audio pleijerus pçc kvalitatîva 320 kbps mp3 ieraksta: Manai lîkajai ausei vislabâk patika kâ skan foobar2000 uz windas un Amarok uz ubuntu. Uz tumbiòâm maza ðíirba, bet uz normâlâm austiòâm gan var just…

    #166841
    samurajs
    Participant

    Humora pçc salîdzinâju daþâdus audio pleijerus pçc kvalitatîva 320 kbps mp3 ieraksta: Manai lîkajai ausei vislabâk patika kâ skan foobar2000 uz windas un Amarok uz ubuntu. Uz tumbiòâm maza ðíirba, bet uz normâlâm austiòâm gan var just…

    #167546
    nitro
    Participant

    Nesen iepazinos ar veelvienu feinu media player prieksh Windows – KMplayer. Iesaku! Gan peec interfeisa simpaatisks gan arii funkcionaals un ljoti labi der gan prieksh video gan audio. Labs konkurents citiem softiem. Uz citaam OS arii laikam bija kkaa pieejams..

    P.S.Sakaraa ar paarvaakshanos un postu dzeeshanos..

    https://vorbis.org.ru/phpbb/viewtopic.php?t=71 – Nee es neiesaku ne apollo, ne foobar2000, ne winamp ,ne ko citu- vnk iesaku aizdomaaties par lietaam kuras ikdienaa lietojam..(:

    #166843
    nitro
    Participant

    Nesen iepazinos ar veelvienu feinu media player prieksh Windows – KMplayer. Iesaku! Gan peec interfeisa simpaatisks gan arii funkcionaals un ljoti labi der gan prieksh video gan audio. Labs konkurents citiem softiem. Uz citaam OS arii laikam bija kkaa pieejams..

    P.S.Sakaraa ar paarvaakshanos un postu dzeeshanos..

    https://vorbis.org.ru/phpbb/viewtopic.php?t=71 – Nee es neiesaku ne apollo, ne foobar2000, ne winamp ,ne ko citu- vnk iesaku aizdomaaties par lietaam kuras ikdienaa lietojam..(:

    #167547
    saturs
    Participant

    Es izmantoju Winamp jo ir ērts.

    Un ko tas nozīmē. Kāds pieminēja pareizrakstību ?

    uz windas tikai winamp, bez 𢭠diskusij⭬ pⲧjie nesp窠man nodro𩮢t to ko v笯s es, un turklⴠwinamp ir viegli konfigur窡ms.

    uz *nix xmms b? lab⫢ izv笥, turklⴠl p磠dizaina un opcij⭠winamp. amarok?? pⲢk mas, tⰧc nepat man jau no pleijera vajag tikai lai ar to var紵 klauses m? un vis..

    man tur vieni ķeburi !

    #166845
    saturs
    Participant

    Es izmantoju Winamp jo ir ērts.

    Un ko tas nozīmē. Kāds pieminēja pareizrakstību ?

    uz windas tikai winamp, bez 𢭠diskusij⭬ pⲧjie nesp窠man nodro𩮢t to ko v笯s es, un turklⴠwinamp ir viegli konfigur窡ms.

    uz *nix xmms b? lab⫢ izv笥, turklⴠl p磠dizaina un opcij⭠winamp. amarok?? pⲢk mas, tⰧc nepat man jau no pleijera vajag tikai lai ar to var紵 klauses m? un vis..

    man tur vieni ķeburi !

    #167548
    mezhawecis
    Participant

    Izmantoju winamp, jo liekas visvienkāršākais, nav lieku sūdu klāt 😀

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 82 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā