[ APTAUJA ] Ar kādu programmu klausāties mūziku…

Sākumlapa Forumi Software Cita programmatūra [ APTAUJA ] Ar kādu programmu klausāties mūziku…

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #266178
    nevertell
    Participant

    Nē, diemžēl nesapratu. Tagad spēlītes spēlēju, tāpēc ir man 2 OS. Ritmkaste strādā uzreiz. Amaroks arī.

    #266179
    Kon
    Participant

    nevertell wrote:

    Nezinu, kas jums tajā fūbārā patīk. Uzliku sev, liekas makten haotisks. Ritmkaste patīk. Amaroks vienkārši nestrādā.

    Ar fūbār ir tā, ir skinu meistari, ir tādi (iekš notepad viens čalis bija teju uztaisijis mediamonkey funkcionālitāti sakarā ar file monitor), bet 99% ir kraņu, kas sēž pie necustomizēta un neērta sūda un baigi dročī, jo domā, ka ir baigie naži ^^

    #266180
    daGrevis
    Participant

    nevertell wrote:

    Nē, diemžēl nesapratu. Tagad spēlītes spēlēju, tāpēc ir man 2 OS. Ritmkaste strādā uzreiz. Amaroks arī.

    Nesaprati? Hmm…

    Pirms HTML5, lai atskaņotu parastus *.mp3 failus (tas pats ar video failiem) ar parlūku bija nepieciešams vēl kaut kas! Nepietika ar tīru pārlūku. Vai nu kaut kāds Flash’a atskaņotājs pašā lapā, vai kas tāds. Atminos, ka bija tā, ka it kā pašā lapā parādījās WMP, bet tas jau atkal ir kaut kas cits. Iedomājies – Tev ir tikko uzinstalēts, ob1 konfigurēts Windows XP ar Opera uz tā. Viss, ko vien varēja izdzēst ir izdzēsts. Arī WMP un visi pārējie atskaņotāji. Kodeksi, protams, ir. Kā nekā svarīgi štelle. Tu atver lapu… un jā, iedomājies, ka vēl nav HTML5 un Tavam pārlūkam, tieši tāpēc, ka nav HTML5, nav HTML5. Tātad Tu atver lapu, kurā ir mūzikas fails. Vai vēl labāk… Atver https://example.com/sound.mp3. Ko pārlūks dara? Piedāvā šo failu lejupielādēt. Klausīties pašā pārlūkā? No way… Tad arī varam lejupielādēt un klausīties. Bet Mums nav atskaņotāja. Atkal aizbraucu…

    Kā tagad ir? Ja pārlūkam ir HTML5 (nevis pusimplentēts, bet reāli tas atbalsta HTML5), tad atverot jau minēto failu tas tiek tur pat atskaņots. Pat ja uz datora nav instalēts nekāds pleijeris. Tur jau tas plus!

    Un par to OS… protams, ka datora ir vajadzīgi kodeksi, lai atskaņotu kaut ko. Un nedomāju, ka Mozzila’s (nez kāpēc no Opera’s aizgāju pie Firefox’a) čaļi no jauna rakstītu kodeksus. Tiek izmantoti jau esošie. Un kur problēma? Kāpēc OS? Nu kodeksi ir vajadzīgi… pašaprotama lieta. OS ir vajadzīgs… pašaprotama lieta.

    Atvainojos “par palagu”.

    #266181
    nevertell
    Participant

    Nu jā, vajadzēja pluginu. Tagad es tavu domu sapratu, vienkārši domāju, ka tu par to fūbāru ņēmies. Sorrī.

    #266182
    daGrevis
    Participant

    Nē, bet foobar’s ir labu labais! Nesaprotu tos, kuri lieto iTunes uz Windows.

    #266183
    nevertell
    Participant

    Da lab, aitjūnis vispār ir dibenspraudnis viņam.

    #266184
    daGrevis
    Participant

    Pēc Manām domām, foobar2000 ļoti daudzu acīs dominē tikai dēļ viena aspekta – vienkāršība… un vieglums. Tātad diviem aspektiem. Tas ir ātrs (ātri atveram dziesmu, dziesmas, mapītes), tas ir vienkāršs (omīte pat saprastu kur ir “Play” / “Next” pogas… Es saprotu, kā nekā!)… nav “pārbāzts” ar simts un vienu daļēji-lieku iespēju. Atskaņot mūziku? Varam! Atlasīt līdzīgas dziesmas pēc žanra no ārējā web-servera, kas atbilst tādiem un tādiem kritērijiem un nav vecākas par vienu nedēļu, ņemot vērā Last.fm topu pēdējos sešos mēnešos? Nē. Kuram to vajag? Nu, protams, ir cilvēki, kuriem patīk kārtot Savu mūziku (domājams, vissakarīgais, ko var izdarīt pēc tās atskaņošanas), bet ne visi ir tādi.

    Tieši tāpēc katrs lieto to, kas kuram patīk. Un nav problēmu…

    #266185
    Kon
    Participant

    Pēc Manām domām, foobar2000 ļoti daudzu acīs dominē tikai dēļ viena aspekta – vienkāršība

    Tu vēlējies teikt vārdu askētiskums gan jau, nav user friendly (nu lab ir, bet tikpat cik linux :D)

    Atlasīt līdzīgas dziesmas pēc žanra no ārējā web-servera, kas atbilst tādiem un tādiem kritērijiem un nav vecākas par vienu nedēļu, ņemot vērā Last.fm topu pēdējos sešos mēnešos?

    Man šito VAJJAAAAAGGGG, kurš to māk? <- tas nav sarkasms Un ja Tu to izkakāji savā iztēlē un velti liki man palēkties aiz prieka, Es Tevi verbāli izvarošu notepad publikas priekšā ^^

    #266186
    daGrevis
    Participant

    KoЯn wrote:

    Atlasīt līdzīgas dziesmas pēc žanra no ārējā web-servera, kas atbilst tādiem un tādiem kritērijiem un nav vecākas par vienu nedēļu, ņemot vērā Last.fm topu pēdējos sešos mēnešos?

    Tas bija tikai piemērs… bet ja jau tā padomā… ļoti laba fīča sanāk – atlasīs labākās jaunās, Man, roka dziesma, kas ir Man jau līdzīgām grupām iznākušas, bet ir tik labas, ka ir ierindojušās topā starp tām dziesmām, kas attiecīgajai grupai jau sešus mēnešus ir topā. Būtu labi.

    Bet ir citas lietas, kas ir, bet kuras nelieto. Vai arī, vienkārši, slikti uzrakstīta programma, jo veras vaļā desmitreiz (?) ilgāk par foobar’u.

    #266187
    Kon
    Participant

    last.fm API + mirc auto dl + [email protected]&[email protected] un visādi sīkumi

    tik man nav laika un drošvien arī zināšanu ;(

    #266188
    daGrevis
    Participant

    Ar Last.fm API pietiktu.

    #266189
    Kon
    Participant

    Nu Es galvā iztēlojos, ka auto dl filtri tiek sasaistīti ar last.fm, bet tā ir tikai iztēle, Es no tā tehniski maz ko saprotu 🙁

    #266190
    daGrevis
    Participant

    Vai tad Tu nebiji programmētājs? Vai tas bija Vārnis?

    Nu reāli visi dati, kuri ir nepieciešami jau ir pieejami uz Last.fm servera.

    #266191
    Kon
    Participant

    protams, ka Vārnis -_-

    Man ir tikai +/- izpratne programmēšanā kā tādā un pamatzināšanas C sintaksē

    Skat, torrent swarm ieplūst jauna relīze, mirc lejupielādē .torrent un padod tālāk utorrentam, bet pa starpai vajag ūber foršu un seksīgu filtru, kas balstās uz last.fm acc -_-

    pat iekš what.cd ir elementāra tagu sistēma, kura pašam jāsaliek, bet iekš last.fm viss ir daudz precīzāk.

    #266192
    iKey
    Participant

    fonotēku klausos caur veco, labo winamp. videotēku blenžu caur VLC

    #266193
    jurgenz
    Participant

    VLC filmām, bet reizēm netīšām kaut kā atveru arī mūziku caur viņu

    Winamp pārsvarā izmantoju mūzikai

    iTunes izmantoju arī ķip mūzikai, bet tā pārsvarā tikai radio caur viņu klausos, tākā +/- visbiežāk lietoju iTunes

    #266194
    vrt56
    Participant

    pievienojos pie foobar2000 fanu pulciņa

    #266195
    TrakaisKursis
    Participant

    Ar Notepad — atveru kodā un dzirdu katru noti, katru 2. un tālāko vijoli…

    #266196
    akms47
    Participant

    Kas gadās pie rokas, ar to klausos.

    #266197
    Imhoteps
    Participant

    Apollo37 – skaņas kvalitātes ziņā nepārspēts pleijeris, kaut izskatā ir necils, bet !!! – sound quality is not skinnable 😉 Diemžēl, izstrāde pārtraukta.

    Foobar-s ir otrais, mūzikai “pieslīpētākais”.

    Ne pa tēmu – vakar intereses pēc uzmetu Bang % Olufsen pleijerīti – BeoPlayer. Faktiski tas kataloģizē muzonu. Skaņa arīdzan pieklājīga – manai ausij patika, acīmredzot prezeti gaumīgi noregulēti jau defaultā. Izskatā ļoti lakonisks, neuzbāzīgs, bet gaumīgs – “iznirstošie” paneļi, dark-themed utt. Kopumā gan – “на любителя”. Izņēmu no Startup procesiem ārā, bet nenonesu. Jāpapēta vēl. Tikai Vindof platformai.

    Pr0nam un anime – MPC Homecinema, tikai un vienīgi. Š edevrāls spēlnieks.

    VLC lietoju tikai sistiem DCTMP failiem. Par to, ka VLC ir supa-dupa, nestrīdos, bet man vienmēr pret viņu bijusi noturīga alerģija.

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 86 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā