Aptauju spams!

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Aptauju spams!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #159378
    iReinis
    Participant

    Tā liktenīgā diena ir pienākusi, kad forumus izmantoju ļaunprātīgos nolūkos un aicinu Jūs aizpildīt šo aptauju

    http://www.visidati.lv/aptauja/926712977/ tā ir par viedtālruņu lietošanu un paradumiem.

    Zinu, ka par šādu ļaunprātīgu forumu izmantošanu mūžīgi degšu elles liesmās kopā ar Mailiju un Džastinu, bet Jūs par izpalīdzēšanu gan saņemsiet +1 pie savas karmas.

    http://www.visidati.lv/aptauja/926712977

    Paldies jau iepriekš!

    Ja ir kādi jautājumi vai komentāri, droši rakstiet šeit vai rakstiet privāti!

    Ar cieņu,

    iReinis!

    #306396
    janculis
    Participant

    Lai Tev tiek.

    #306397
    opengraybox
    Participant

    Ir jautājumi ar nekorektām atbildēm ! Aizpildīts

    #306398
    RicoPico
    Participant

    Jā, haotiska aptauja. Reku, piemēram šis: Pat ja es neesmu Bites klients, man nedrīkst būt viedoklis par viņu sniegtajiem pakalpojumiem? Tajā jautājumā vajadzēja “vairākas atbildes iespējamas”. Man liekas riktīgi kruta, ka vāze ir bez maksas.

    #306399
    iReinis
    Participant

    Nesapratu, ko Tu vēlējies ar to pateikt, bet tajā jautājumā par Biti ir iekļauts brīvais laukums, kur respondents var ierakstīt savu viedokli brīvā formā, ja neapmierina atbilžu varianti.

    Tev vajadzēja atzīmēts Cits un ierakstīt tur savu viedokli.

    Turklāt Waze akcija viņiem ir jau beigusies un tā ir tikai klientiem, kuri līdz konkrētajam datumam jau bija vai pievienojās Bitei.

    #306400
    iReinis
    Participant

    Lūdzu norādi piemēru!

    #306401
    iReinis
    Participant

    Paldies!

    #306402
    akms47
    Participant

    Aizpildīts.

    #306403
    iReinis
    Participant

    Paldies!

    #306404
    shadow118
    Participant

    Arī izpildiju 🙂

    #306405
    iReinis
    Participant

    Paldies visiem, kas aizpildīja ir sasniegts nepieciešamais respondentu skaits. 🙂

    #306406
    Jaunzems
    Participant

    Arī manu balsi vari ieskaitīt pie nobalsotajiem!

    #306407
    Nelabojams
    Participant

    Aizpildīju. Man savā profesionālajā darbībā bieži ir vajadzīgi aptauju rezultāti, tāpēc saprotu to nozīmi un labprāt palīdzu arī citiem, kam tās vajadzīgas.

    #306408
    Kualds
    Participant

    Aizpildīts.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 14 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā