Ar 1080p nepietiek? Skaties 4K-video!

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ar 1080p nepietiek? Skaties 4K-video!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151628
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_youtubelogo_2.jpg[/imgl]Youtubē nolēmuši, ka ar sīkumiem nav ko krāmēties, un piektdien konferencē VidCon pieņēmuši jaunu video formātu, kam dots nosaukums 4K. Tā ziņo oficiālais Youtube blogs. Jaunajam formātam ir 4096 x 2304 izšķirtspēja. Līdz šim visaugstākais kvalitātes standarts skaitījās 1080p (1920 x 1080).

    Lai izbaudītu jauno standartu visā krāšņumā, tiek ieteikts to skatīties uz 7,5 m liela projekcijas ekrāna. Youtubē jau ir iespējams noskatīties pirmos klipus 4K izšķirtspējā, to saraksts publicēts [img]https://notepad.lv/userpix/28_orig_1.jpg[/img]

    Youtube blogs

    #241019
    iKey
    Participant

    Vispār ir kāda ierīce, kura vienā gabalā tik daudz izžmiedz, un kura ir pieejama arī parastajiem mirstīgajiem ar kapostu?

    #241020
    cracks
    Participant

    cpu uz 70% tādu skatoties 😀

    #241021
    reGative
    Participant

    Man vispār neiet. 😀

    #241022
    buipisLV
    Participant

    Priekš manis šis nav paradzēts – 2min video lādējas 10 minūtes, un CPU uz 100% skatoties. 🙁 Bet man pietiek ar 1080p, jo nekādu atsķirību neredzu.

    #241023
    Evers
    Participant

    Ar Inteļa šābrīža labākajiem grafikas apstrādes risinājumiem ir pašvaki, nedaudz raustās. Jēga šādam standartam tiešām ir tikai priekš gigantiskiem ekrāniem. Turklāt reti kuram ir pieslēgums, kas 720p-1080p straumējumu bez aizķeršanās var pavilkt.

    P.S. Manam i3 bij kautkur ap 50% noslodze, ietu labi, ja iGPU neiebremzētu.

    #241024
    tox3
    Participant

    Īstas jēgas tam laikam pagaidām nav, jo nav jau arī tehnikas ar ko to izbaudīt.

    Bet ja ir standarts, tad būs tehnika. Mans nets pagaidām pat nevar normāli pacelt 720p video, jo ārzemju ātrums ierobežots 🙁

    #241025
    Wuu
    Participant

    Strādā bez problēmām, bet atšķirību starp 1080p uz monitoru nevar saskatīti.

    #241026
    root
    Participant

    Wuškin, tavs ati pavelk? 😀 Brīnums 😀 wahahaha

    #241027
    Toms
    Participant

    CPU noslodze uz ~80% un video bremzēja pamatīgi. 😀

    #241028
    nameisis
    Participant

    Protams, ka nav starpības vajag vismaz kādu IBM T221 monitoru

    #241029
    Evers
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Wuškin, tavs ati pavelk? 😀 Brīnums 😀 wahahaha

    Ja mans intelis velk ar nelielām bremzēm, tad kāpēc lai kautcik sakarīga ati kartiņa nepavilktu bez problēmām?

    #241030
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:


    Ja mans intelis velk ar nelielām bremzēm, tad kāpēc lai kautcik sakarīga ati kartiņa nepavilktu bez problēmām?


    Kas tev par video karti? Man ar integrēto HD4200 arī bez problēmām pavelk.

    #241031
    root
    Participant

    Evers wrote:


    Ja mans intelis velk ar nelielām bremzēm, tad kāpēc lai kautcik sakarīga ati kartiņa nepavilktu bez problēmām?


    Da nē, es aju tik kārtējo reizi ņirgājos par Wuškinu 😀

    #241032
    Jaunzems
    Participant

    da ko jūs, tas jau tikai eksperimentam palaists! 4K pix. kameru tirgū ir maz, bet nuļļu to cenā – daudz!

    #241033
    Athlons
    Participant

    maini vai nemaini to izšķirtspēju, tāpatās visi tie flasha video draņķīgi izskatās… 🙁

    #241034
    anchux
    Participant

    youtube.com/html5, athlon 😉

    #241035
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Kas tev par video karti? Man ar integrēto HD4200 arī bez problēmām pavelk.

    Intel Core i3-530 iGPU jeb Intel HD Graphics. Neiet man tas 4K gluži perfekti, straujākas kustības nav plūstošas un likās, ka skaņa kautkur atpaliek vai aizskrien minimāli par ātru. Galvenais, ka visus 1080p atskaņo eleganti un 4K nebūs man vajadzīgs vēl vairākus gadus, jo tagad tāpat pārsvarā skatos 720p – jo nav kā uz TV, kur var manīt būtisku atšķirību

    #241036
    garaisezis
    Participant

    man 1080 iet bez probleemaam, bet tas 4k ielaadeejas aatri 10mbit neta piesleegums man ja kas, bet raustaas gan, ipasi ja paarsleedz uz pilnu ekraadu. procis nologots 20% core 2 duo, bet raustaas… secinaajums, viniem pasiem kaut kas nestimee

    #241037
    iKey
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Wuškin, tavs ati pavelk? 😀 Brīnums 😀 wahahaha


    Envidijas fanboij, “ā tē ī” grafiskie risinājumi arī nav zemē metami, pēc manas pieredzes envidia ir vēl gļukaināki draiveri par daudzu *nix spečuku noniecināto ā tē ī. (30% no Windas putna problēmām bija vainojami envidijas draiveri, un viens draiveris, kas kūpināja kartiņas ar aktīvo dzesi)

    pats mierīgi sēžu uz ATI HD 3450 AGP (daudzi manu sistēmu sauks par izvirtību 😀 )

    2,53 celeroniņš D (uzdzīts uz 3.05) tiek noņammāts pie 50 – 70%, bet atskaņošana ir līdzīga negaisam – zibens un pērkons

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā